Dvůr B – Vrchlabí 0:0

Zcela rozdílná nálada panovala v táborech okresních rivalů před sobotním derby. Zatímco domácí rezerva mohla být se svým vstupem do jarní části sezony spokojena, hosté si v úvodních kolech prošli velkou krizí. Nejen, že čtyři utkání v řadě nebodovali, ale dokonce nevstřelili branku. Ostatně, přerušit gólový půst se Vrchlabí nepodařilo ani ve Dvoře, takže už neskórovali 450 minut. Na bod to však tentokrát stačilo. Utkání skončilo remízou 0:0. Ze dvou důvodů. Za prvé, výborný výkon v hostující brance podal gólman Šulc. Za druhé, domácí Hruška neproměnil ve 30. minutě penaltu. O chvíli později zahodil největší šanci hostů Svoboda, který běžel sám na Ulrycha.

Trutnov B – Třebechovice 1:4 (1:2)

Naděje trutnovského béčka na záchranu soutěže se opět zmenšila. Vašíčkův soubor totiž neuspěl v bitvě s předposledním týmem tabulky. Třebechovicím v úvodní čtvrthodině domácí hráči darovali dvoubrankové vedení, které sice ještě do přestávky stáhnul gólem Ficner, jenomže další hrubé chyby v trutnovské defenzivě znamenaly ve druhém poločase navýšení hostujícího náskoku na 1:4. Domácí fotbalisté měli v utkání míč častěji pod kontrolou na svých kopačkách, Třebechovičtí ovšem hru kontrolovali, neboť podali velmi kolektivní výkon.

HSM – Mladé Buky 0:1 (0:0)

Horňák nezačal derby vůbec špatně. Patnáct minut měl optickou převahu, jež vyvrcholila nájezdem Kuldy na gólmana Štěpána. Mladobucký brankář však jeho pokus o přelobování se štěstím vyškrábl. V dalších minutách se zápas odehrával většinou bez výraznějších ohrožení branek obou soupeřů. Ve stejném duchu se nesl i druhý poločas, s výjimkou gólové hlavičky Horáka, kterého v úvodních minutách po přesném centru Dvořáka neuhlídala domácí obrana. Kdo v následujících okamžicích očekával nápor a snahu Horňáku alespoň o vyrovnání, musel být zklamán. Domácí se v útočné fázi hodně trápili, a tak slavil mladobucký nováček.

Úpice – Janské Lázně 2:2 (2:0)

Nepříliš pohledné utkání, ve kterém moc fotbalovosti vidět nebylo, měli od začátku v režii domácí. V derby se ujali vedení v 15. minutě, kdy se pískala penalta po zákroku na Wintera, kterou Hanzlík s přehledem proměnil – 1:0. Druhý trest za pasivitu přišel pro hosty ve 43. minutě, kdy tečovaný míč propadl na zadní tyč k Winterovi – 2:0. Druhý poločas pokračoval ve stejných kolejích, ale pouze do 65. minuty. Od té chvíle upovídaní hosté začali získávat iniciativu na svoji stranu, což vyústilo ke vstřelení kontaktní branky. Trefil se Prokop. Snahu Janských Lázní o vyrovnání narušil v 85. minutě vyloučením Kábrt. I v deseti se to však hostům podařilo – v šesté minutě nastavení po obrovském závaru před domácí brankou, o který se postaral i brankář Bernasinskí, po jehož střele skóroval Hradecký.

Mostek – Milíčeves 5:1 (2:0)

Z ničeho k pětibrankovému vítězství. Mostecká hra v souboji s Milíčevsí značně pokulhávala, přesto se soupeř domů pakoval s „bůrem“. Psychická výhoda se na domácí stranu přesunula proměněnou penaltou Nováka po faulu na Otradovského. Navíc těsně před přestávkou zvýšil na 2:0 po úniku Brádle. Hostující Čapek v 63. minutě dostal hosty zpět do hry, ale hlavička D. Duchka po rohovém kopu domácí opět uklidnila. V závěru pak výhru Mostku zvýraznil dvěma povedenými brejky Naštický.

Jičín B – Rudník 2:1 (1:1)

Pro svěřence trenéra Hájíčka utkání začalo velmi dobře, v 8. minutě se ujali vedení po brance Vohnouta. V bojovném zápase však po herní stránce byli lepší domácí mladíci, kteří brankami ve 30. a 80. minutě výsledek otočili.