V oblastním přeboru se fotbalisté Vrchlabí na domácím hřišti pokusí vyzrát na bezkonkurenční Náchod. Nejlepší tým I. A třídy Sobotka se představí v Bílé Třemešné a na půdu lídra I. B třídy míří rezerva Dvora Králové.

NÁRODNÍ SOUTĚŽ

Fortuna Divize C
Neděle 10.15: Admira Praha – Trutnov. 17.00: Dvůr Králové nad Labem – Brandýs nad Labem, Kolín – Turnov.

KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Krajský přebor
Neděle 17.00: Vrchlabí – Náchod.

I. A třída
Sobota 17.00: Hostinné – Úpice, Bílá Třemešná – Sobotka, Trutnov B – Broumov.

I. B třída
Sobota 17.00: Lokomotiva Hradec Králové – Dvůr Králové B, Mladé Buky – Železnice, Rudník – Nemyčeves, Skřivany – Staré Buky, Nová Paka – Kocbeře, Nepolisy – Dolní Kalná.

Okresní přebor
Sobota 17.00: Vítězná – Mostek, Rtyně – Vrchlabí B, Volanov – Žacléř, Janské Lázně – Trutnov C, Strážné – Malé Svatoňovice, Podhůří – Hajnice, Bohuslavice – Poříčí u Trut.

Okresní soutěž
Sobota 14.00: Libeč – Starý Rokytník, Radvanice – Bernartice / Žacléř B, Svoboda nad Úpou – Chvaleč (vše skupina „východ“), Prosečné – Kunčice n. L. Neděle 15.00: Kuks – Pilníkov. 17.00: Lánov – Černý Důl, Dolní Kalná B – Borovnice / Mostek B (vše skupina „východ“), Lampertice – Úpice B (skupina „západ“), Libotov – Horní Maršov (západ x východ).

LIBERECKÝ KRAJ

Krajský přebor
Sobota 10.30: Frýdlant – Semily. 14.00: Přepeře – Višňová. 17.00: Sedmihorky – Hrádek nad Nisou, Rovensko – Doksy.

I. A třída
Sobota 10.45: Krásná Studánka – Košťálov-Libštát. 17.00: Cvikov – Lomnice n. P.

I. B třída
Sobota 17.00: Bozkov – Košťálov-Libštát B, Bělá – Lučany, Smržovka – Jilemnice. Neděle 16.00: Harrachov – Držkov. 17.00: Horní Branná – Jablonec nad Jizerou, Roztoky u Jilemnice – Albrechtice.

Okresní přebor
Sobota 17.00: Nová Ves – Poniklá, Stružinec – Bozkov B, Vysoké n. J. – Horní Branná B, Mříčná – Přepeře B. Neděle 17.00: SK Studenec – Mírová.

Okresní soutěž
Sobota 14.00: SF Studenec – Tatobity. 17.00: Martinice – Benecko, Víchová – Studenec B, Zálesní Lhota – Přepeře C. Neděle 17.00: Rovensko B – Horka, Košťálov-Libštát C – Kruh.