Hodně důležitá vítězství připisovali v sobotu a neděli na své účty divizní fotbalisté z regionu. Trutnov díky skvěle odehranému druhému poločasu „knokautoval“ nevyzpytatelný Brandýs, Dvůr si poradil s Vykání.

Trutnov – Brandýs 4:1 (1:1)

S ohledem na postavení obou mužstev v tabulce označil kouč Dvořák domácí duel s Brandýsem za zápas podzimu a jeho svěřenci si s jeho slovy poradili, jak nejlépe mohli. Hned na startu utkání si domácí vytvořili dvě nadějné příležitosti, skóre se ale měnilo až po půlhodině hry. V šestnáctce si stopera hostů tělem odstavil Kejzlar a pak už jen stačilo prostřelit brankáře. Jenže Středočeši s odpovědí dlouho neváhali. Hned za dvě minuty vyrovnal Kovařík a za stavu 1:1 šly oba týmy také do šaten.

Druhý poločas už ale patřil Trutnovu. V 57. minutě herní převahu potvrdila hlavička Macka a po chvíli využil povedeného pasu Holubce zakončující Zezula. Vítězství domácích bylo blízko a gólovou tečku mu dal Jakub Matějka, jenž byl v 78. minutě u míče dříve než gólman soupeře a z úhlu rozvlnil síť počtvrté.

Dvůr Králové – Vykáň 2:0 (2:0)

Dvorští fotbalisté v neděli přivítali dalšího divizního nováčka, v jehož kádru nad ostatními ční dvě velká jména. David Jarolím, ani jeho bratr Lukáš však k utkání na východ Čech nedorazili. Na výkonu hostů to ale znát nebylo.

I přes velmi těžký terén se pod Hankovým domem hrál pohledný kombinační fotbal. Hrstka diváků se prvního gólu dočkala už po dvanácti minutách hry. Krásný centr Vitebského doplachtil k Ujcovi, jenž pohodlně překonal gólmana Kosmáka.
Hrál se fotbal plný gólových šancí a víc jich rozhodně měli domácí hráči. Vedení dokázali zvýšit v minutě 36. Rychlý brejk znovu táhl Vitebský, po jehož zpětné přihrávce se v nepřehledné situaci před brankou nejlépe zorientoval Ondřej Vaníček a umístěnou střelou skóroval.

Hosté byli kontaktnímu gólu nejblíž při dalekonosné ráně do spojnice tyče a břevna, podruhé na startu druhé půle, kdy Jakuba Vaníčka ještě jednou zachránila konstrukce branky.

Utkání Turnova s Pardubicemi B bylo odloženo.