Po krátké letní přestávce spolu s fotbalovými soutěžemi odstartovala také oblíbená tipovací soutěž TIP liga. Hned v jejím prvním dějství odevzdalo vyplněný hlasovací kupon do redakce Krkonošského deníku a na další sběrná místa 135 čtenářů!

Vítězství v úvodním kole slaví Jiří Kubáněk z Dolní Branné, jenž se může těšit na sadu plechovek piva Gambrinus. V týmové soutěži se vedení ujalo seskupení pod názvem Botafogo.

Průběžné pořadí

HET LIGA (1.-6. místo)

KN0110 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 13 13

KN0077 Jaromír Jedlička, Trutnov 13 13

KN0111 Jára Klikarová, Dolní Branná 13 13

KN0135 Lukáš Matura, Libštát 13 13

KN0039 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 13 13

KN0114 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 13 13

Celkové pořadí najdete ve středečním tištěném vydání Krkonošského deníku…

Výsledky tipovaných zápasů úvodního kola

1. Dvůr Králové - Admira Praha (Divize C) 1:3 2

2. Vrchlabí - Rychnov nad Kněžnou (krajský přebor) 4:1 1

3. Přepeře - Skalice u České Lípy (KP Liberecký kraj) 2:1 1

4. Bílá Třemešná - Hostinné (I. A třída) 2:3 2

5. Mladé Buky - Dvůr Králové B (I. B třída) 1:4 2

6. Dolní Kalná - Staré Buky (I. B třída) 0:2 2

7. Miletín - Kocbeře (I. B třída) 2:0 1

8. Bělá - Bozkov (I. B třída Liberecký kraj) 0:1 2

9. Volanov - Janské Lázně (okresní přebor) 4:0 1

10. Radvanice - Svoboda nad Úpou (okresní soutěž) 2:2 0

SUPERTREFA (přesný počet branek): 35

Novinka oslovila již jedenáct týmů, POŘADÍ PO 1. KOLE:

1. Botafogo (Vlastimil Hlušička st., Milada Šrůtková, Petra Hlušičková) 27

2. Ária team (Zdeněk Matura, Ludmila Maturová, Lukáš Matura) 21

3. Abu Dhabi (Vítězslav Tobolka, Petr Čurda, David Votoček) 21

4. Fotbal Dvůr (Pavel Tomeš, Jaroslav Macek, Jiří Pelák) 15

5. Chataři 219 (Alena Jedličková, Jan Jedlička, Karel Korunka) 15

6. Slezáci (Libor Slezák, Petr Slezák, Alena Slezáková) 15

7. Kousci Laušmanovi (Martin Bednář, Tomáš Zkusil, Martin Šimek) 12

8. Kopačky z Dubiny (Martin Tarant, Břetislav Hradecký, Petr Kiss) 12

9. Děda tým (Miloš Dvořák, Renáta Dvořáková, Miloš Dvořák II) 9

10. Pardálové (Otakar Jón, Zdeněk Jón, Jaroslav Rufer) 6

11. Sokol Kunčice (Eliška Matoušová, Petr Matouš, Jaroslav Matouš) 6