Naopak s pohárem se loučí Náchod, který doma prohrál s týmem FK Pěnčín-Turnov 1:4. Hosté však byli posíleni o několik hráčů ligového Liberce, například Martina Frýdka.

Náchod – Pěnčín-Turnov 1:4

Fakta – branky: 57. Malý – 21. a 88. Bernát, 80. Frýdek, 89. Havel. Rozhodčí: Šimek. Bez karet. Diváci: 150. Poločas: 0:1.
Náchod: Ruffert – Michal Moravec, Bohuslav, Kábrt – Vejprava (82. Šulitka), Rompotl, Srkal, Novotný, Malý – Vlček (58. Hubka), Vaněček (46. Punar). Turnov: Hyka (46. Bojčuk) – Korček (82. Matoušek), Petřík, Pokorný, Henzl – Bernát, Randák, Bouška, Frýdek – Moravec
(62. Dlouhý), Bárta (46. Havel).

Týniště n. O. – Trutnov 1:3

Fakta – branky: 56. vlastní (Kovář) – 61. Doubic, 84. Matějka, 90 (+3) Ficner. Rozhodčí: Vnuk (Třebovle). ŽK: 0:1. Diváci: 180. Poločas: 0:0. SK Týniště nad Orlicí: Rolejček – Odehnal, Voženílek, Michal, Huňák – Novák (87. Ráček), Stejskal, Slezák, J. Hrubý – Merganc (85. Voda), Lemfeld (73. Doleček). MFK Trutnov: Šťastný – Kovář, Horák, Makovský, J. Holubec – Tauchman (65. Bönisch), Marks, Kamitz (80. Bednařík), P. Holubec – Kejzlar (55. Doubic), Matějka.