„Trénovali jsme dvakrát týdně, přičemž probíhalo také několik jednotek na zpestření. Hráli jsme například hokej nebo jsme si vyzkoušeli spinning.

Výsledkově se nám většina zápasů na turnaji v Břízkách nepovedla, proto se už těšíme na naše zázemí v Sedmihorkách,“ věří v nastartování týmu domácím prostředím trenér Mencl.

Na start však jeho tým bude čekat o týden déle než ostatní. Sobotní duel se Ž. Brodem byl odložen na 1. května, Sedmihorky přitom nesehrály ani pohárové utkání s Mírovou. „Na zápasy se těšíme, ale potřebovali bychom nabrat více herní praxe,“ ví i trenér. Po třetím místě z podzimu trenér na čelo tabulky myslí dál. „Chtěli bychom hrát dál v popředí a našim fotbalem přitáhnout také více fanoušků na domácí zápasy,“ přeje si sedmihorský trenér.

V zimě se jeho kádr příliš nezměnil. Nakonec zůstal i kanonýr Poul, jenž zkoušel štěstí v divizním Turnově. Obávané duo Špína – Poul tak bude moci pálit dál. Zda mistrovská forma mužstvu vydržela i pro jaro, se budou moci fanoušci přesvědčit až 1. dubna na hřišti Turnova B.

SOUPISKA TÝMU

BRANKÁŘI
P. Koubus, J. Staněk

HRÁČI DO POLE
Obrana: L. Bakeš, J. Koťátko, M. Vávra, A. Švarc, T. Kratochví
Záloha: J. Mencl, J. Pavlíček, M. Pařízek, P. Král, M. Bangha, A. Krejčík, Z. Pařík, J. Rada
Útok: M. Špína, R. Poul, M. Kusák, O. Staněk, V. Kněbort

Odešli: A. Mrňák (Mírová), J. Vydra (Rovensko), P. Prokopec (Pěnčín), A. Pařízek (Rovensko) – všichni na host. Přišli: A. Krejčík (FKP Turnov, host.)

Přípravné zápasy

Sedmihorky -

– Vratislavice 3:0
– Frýdlant 2:1
– Jablonec, dor. 1:3
– Mšeno A 0:5
– Desná 0:3
– Semily 0:4
– Pěnčín u Jbc. 2:4

ČTĚTE: Před startem krajského přeboru: FK Košťálov