Předchozí
1 z 11
Další

Fortuna ČFL, skupina B 

Výběr střelců z kraje

17 - Tomáš Bastin (Chlumec nad Cidlinou) Tomáš Bastin se stal nejlepším střelcem ČFL, skupiny B.Tomáš Bastin se stal nejlepším střelcem ČFL, skupiny B.Zdroj: archiv
12 - Denny Samko (Chlumec nad Cidlinou)
8 - Filip Firbacher (FC Hradec Králové B), Jakub Kosař (FC Hradec Králové B)
7 - Tomáš Labík (Chlumec nad Cidlinou)
5 - Roman Čáp (Chlumec nad Cidlinou)

Divize C

Výběr střelců z kraje

15 - David Vitebský (Dvůr Králové nad Labem)David Vitebský nasázel v letošním ročníku Divize C za Dvůr Králové patnáct branek.David Vitebský nasázel v letošním ročníku Divize C za Dvůr Králové patnáct branek.Zdroj: archiv
8 - Jakub Slavík, Vítězslav Horčička (oba Trutnov)
6 - Michal Rojšl (Náchod), Trpimir Vrljičak (Dvůr Králové nad Labem)
5 - Petr Zieris (Trutnov)

MIACOM Krajský přebor

30 - Štěpán Blažek (RMSK Cidlina)Štěpán Blažek z RMSK CidlinyŠtěpán Blažek z RMSK Cidliny.Zdroj: Miroslav Holub
26 - Nikolas Bekera (RMSK Cidlina)
25 - Roman Zajíček (Rychnov nad Kněžnou)
20 - Josef Klapkovský (Police nad Metují)
16 - Daniel Krotil (Slavia Hradec Králové)
15 - Jan Pražák (Vysoká nad Labem), Michal Ryšavý (Třebeš)

SNAJPR. Novobydžovský hráč Štěpán Blažek (v červeném) je nejlepším střelcem krajského přeboru.
Góly mě těší, ale především jsem rád za postup, říká nejlepší kanonýr přeboru

AM Gnol I. A třída

30 - Luboš Pavlíček (Solnice)Luboš Pavlíček (v bílém) střelecky dominoval v I. A třídě.Luboš Pavlíček (v bílém) střelecky dominoval v I. A třídě.Zdroj: Eva Šebová
27 - Tomáš Kos (Týniště nad Orlicí)
24 - David Novák (Kunčice)
23 - Tomáš Nezbeda (Lázně Bělohrad), Filip Gois (Náchod B)
22 - Tomáš Rejman (Sobotka)
21 - Martin Diviš (Česká Skalice)

Martin Diviš (v žlutomodrém), SK Česká Skalice.
Diviš: Góly potěší, ale týmový úspěch je pro mě to, proč ve Skalici hraju

JAKO I. B třída, skupina A

33 - Dan Wojcik (Stará Paka) Nejvíce branek v napříč krajským soutěžím nastřílel forward Staré Paky Daniel Wojcik.Nejvíce branek napříč krajskými soutěžemi nastřílel forward Staré Paky Daniel Wojcik.Zdroj: archiv
30 - Martin Otradovský (Dvůr Králové nad Labem B)
24 - Pavel Vysuček (Skřivany)
22 - Jan Kypr (Železnice)
21 - Martin Kilevník (Kocbeře)
18 - Radek Schubert (Skřivany)

Královédvorský snajpr Martin Otradovský (s míčem).
Střelci se mohli přetrhnout: Otradovský a Schovanec zaznamenali dvojitý hattrick

JAKO I. B třída, skupina B

22 - Adam Krejčí (Javornice), Ladislav Schovanec (Kosičky)Adam Krejčí z Javornice.Adam Krejčí z Javornice.Zdroj: Markéta Vlachová
17 - Jakub Šimůnek (Předměřice nad Labem)
16 - Jakub Lán (Slavia HK B), Karel Vácha (Stěžery), Roman Čopík (Vamberk)
15 - Lukáš Baše (České Meziříčí), Ondřej Polák (Opočno)

Třebeš B opanovala I. B třídu, skupinu B na Královéhradecku.
FOTO: Favorité v posledním kole nezaváhali, Opočno schytalo debakl

Okresní přebor - Hradecko

27 - Jan Musil (Malšova Lhota)
24 - Vítek Vejr, Lukáš Stoszek (oba Malšova Lhota)
22 - David Ličman (Libřice)
21 - Václav Čihák (Lhota pod Libčany)

Okresní přebor II. třídy - Rychnovsko

37 - Jakub Jedlinský (Rychnov nad Kněžnou B)
23 - Jan Brandejs (Častolovice)
20 - Jaroslav Švarc (Rychnov nad Kněžnou B)
19 - Lukáš Macháček, Radim Práza (oba Deštné v Orlických horách)

Jaroslav Švarc (v bílém), FC Spartak Rychnov nad Kněžnou.
Kanonýr Švarc: V Rychnově máme skvělou partu, to je základ úspěchu

Okresní přebor - Trutnovsko

29 - Martin Jákl (Bílá Třemešná)
28 - Martin Jakoubek (Hostinné)
25 - Filip Čáp (Rudník)
22 - Petr Andrle (Staré Buky)
21 - Jakub Frýba (Rudník)

Okresní přebor - Náchodsko

25 - Jakub Valtera (Hronov)
15 - Jakub Gois (Velké Poříčí B), Martin Karel (Velichovky)
14 - Pavel Železov (Velká Jesenice)
13 - Lukáš Malinský (Stárkov)

Okresní přebor - Jičínsko

27 - Jakub Vích (Robousy)
18 - Radek Havlík (Nemyčeves)
16 - Miroslav Rychecký (Lázně Bělohrad B)
15 - Tomáš Berger, Patrik Tománek (oba Lužany), Lukáš Pour (L. Bělohrad B)
14 - Mohamed Shehata Mohamed Dahsan (Nemyčeves)