Ve Fortuna Divize C se v sobotu představili hráči Trutnova. Proti Vysokému Mýtu ale historicky velmi špatnou bilanci vzájemných utkání nenarušili, když prohráli 0:2 po poločase 0:1. V neděli sahali po vítězství hráči Dvora Králové nad Labem, šest minut před koncem ale domácí Hlinsko vyrovnalo na 1:1 a v penaltovém rozstřelu bylo šťastnější.

Hrály se také krajské a pochopitelně i okresní soutěže mužů jak na Trutnovsku, tak na Semilsku.

Fortuna ČFL, skupina B

Přepeře – Velvary 2:0 (1:0)

Fakta – branky: 30. Zaradny, 84. Martan. Rozhodčí: Benedikt. ŽK: 2:1. Diváci: 42. FK Přepeře: Truksa – Venc, V. Novotný, Nesvadba, Tvaroha – M. Pavlata, Sedláček, Zaradny (60. Jarosz), Bulíř (87. Kvesič) – Martan, Synek (73. Elbel).

Další sobotní výsledky: Dukla Praha B – Ústí nad Orlicí 3:1, Zbuzany – Jablonec nad Nisou B 2:0, Živanice – Chlumec nad Cidlinou 1:2.

V neděli se hrálo: Pardubice B – Brozany 0:1, Mladá Boleslav B – Bohemians Praha 1905 B 1:0, Teplice B – Liberec B 3:3, Zápy – Hradec Králové B 3:0.

Fortuna Divize C

Sobotní výsledky: Libiš – Horky nad Jizerou ODLOŽENO, Trutnov – Vysoké Mýto 0:2, Velké Hamry – Kosmonosy 4:2, Letohrad – Poříčany 1:1, na penalty 2:4.

V neděli se hrálo: Čáslav – Náchod 1:4, Hlinsko – Dvůr Králové nad Labem 1:1, na penalty 6:5, Benátky nad Jizerou – Kutná Hora 6:3, Kolín – Nymburk 9:0.

Královéhradecký kraj

Votrok krajský přebor

Sobotní výsledky: Jičín – Vysoká nad Labem 4:2, Kostelec nad Orlicí – Olympia Hradec Králové a Černilov – Libčany ODLOŽENO, Dobruška – Červený Kostelec 1:1, na penalty 3:5.

V neděli se hrálo: Vrchlabí – Slavia Hradec Králové 1:3, Třebeš – Police nad Metují 1:3, Chlumec nad Cidlinou B – Hořice v Podkrkonoší 5:1, Rychnov nad Kněžnou – Nový Bydžov 1:5.

AM Gnol I. A třída

Sobotní výsledky: Lokomotiva Hradec Králové – Nepolisy 1:1, na penalty 3:2, Týniště nad Orlicí – Kunčice 8:0. Předehráno: Velké Poříčí – Náchod B 1:6.

V neděli se hrálo: Trutnov B – Třebechovice 3:0, Roudnice – Česká Skalice ODLOŽENO, Jaroměř – Nové Město nad Metují 3:1, Broumov – Sobotka 1:1, na penalty 2:4, Solnice – Lázně Bělohrad 4:1.

JAKO I. B třída, skupina A

Sobotní výsledky: Žacléř – Kocbeře ODLOŽENO, Miletín – Dolní Kalná 4:2, Kobylice – Staré Buky ODLOŽENO, Jičín B – Nová Paka 1:3, Skřivany – Kopidlno 3:2.

V neděli se hrálo: Dvůr Králové nad Labem B – Vrchlabí B 6:0, Železnice – Úpice 3:3, na penalty 3:4.

JAKO I. B třída, skupina B

Sobotní výsledky: Slavia Hradec Králové B – Třebeš B 3:1, Kosičky – Javornice 2:0, Opočno – Nový Hradec Králové 0:9, Předměřice – Hejtmánkovice 2:1, Meziměstí – Přepychy 4:2, Vamberk – Malšovice 9:1.

V neděli se hrálo: Lípa nad Orlicí – České Meziříčí 3:3, na penalty 5:4.

Okresní přebor Trutnovska

Sobotní výsledky: Poříčí u Trutnova – Mladé Buky 1:1, na penalty 3:4, Bílá Třemešná – Libeč 2:0, Podhůří – Hostinné 1:2, Rudník – Volanov 4:3, Hajnice – Rtyně v Podkrkonoší 1:2, Strážné – Mostek 1:2, Janské Lázně – Vítězná 2:2, na penalty 1:3.

Okresní soutěž Trutnovska

Sobotní výsledky: Rudník B – Malé Svatoňovice 1:4.

V neděli se hrálo: Kunčice nad Labem – Kuks 6:0, Dolní Kalná B – Svoboda nad Úpou 2:6, Bohuslavice nad Úpou – Lánov 3:0, Pilníkov – Prosečné 0:5, Libotov – Černý Důl 4:2, Starý Rokytník – Mostek B 3:1, Bernartice/Žacléř B – Horní Maršov 5:0, Lampertice – Radvanice v Čechách 0:0, na penalty 2:3.

Liberecký kraj

Krajský přebor

Sobotní výsledky: Rovensko pod Troskami – Stráž pod Ralskem 2:1, Hrádek nad Nisou – Sedmihorky 7:0, Chrastava – Doksy a Železný Brod – Nový Bor ODLOŽENO, Frýdlant – Desná 3:3.

V neděli se hrálo: Turnov – Skalice u České Lípy 3:1, Višňová – Mšeno-Jablonec nad Nisou 2:7.

I. A třída

Sobotní výsledky: Lomnice nad Popelkou – Rynoltice 2:0, Bělá – Mimoň 5:0, Hejnice – Doubí 5:2.

Utkání Ruprechtice – Pěnčín (JB), Krásná Studánka – Velké Hamry B, Pěnčín (LB) – Košťálov-Libštát a Bílý Kostel – Jenišovice byla odložena.

I. B třída

Sobotní výsledky: Přepeře B – Mírová pod Kozákovem 5:1, Lučany – Horní Branná 8:0, Albrechtice – Semily 3:3. Utkání Jablonec nad Jizerou – Plavy a Bozkov – Rychnov byla odložena.

V neděli se hrálo: Studenec – Smržovka 0:4, Držkov – Harrachov 2:3.

Okresní přebor Semilska

Sobotní výsledky: Martinice – Roztoky 1:3, Nová Ves – Poniklá 3:5. Utkání Jilemnice – Libštát a Vysoké nad Jizerou – St

V neděli se hrálo: Benecko – Mříčná 4:7.

Okresní soutěž Semilska

Sobotní výsledky: SF Studenec – Přepeře C 3:4, Horka – Rovensko pod Troskami B 8:1, Zálesní Lhota – Kruh 6:1, Víchová – Semily B 9:0. Utkání Tatobity – SK Studenec B bylo odloženo.

V neděli se hrálo: Horní Branná B – Bozkov B 1:5.