I. B třída, sk. E

Žacléř – Kopidlno 1:1 (0:1), na penalty: 1:3

Zápas mezi tabulkovými sousedy rozehráli lépe hosté, kteří o přestávce drželi vedení díky trefě Bretta. Ve druhém poločase domácí šli za vyrovnáním a odměnou jim byla branka Mádleho. Pokutové kopy však Baník nezvládl, a tak druhý bonusový bod zamířil do Kopidlna.

Fakta – branky: Mádle – Brett. Rozhodčí: Hofman. Hráno bez karet. Diváci: 80. TJ Baník Žacléř: Volhejn – Herman, Antl, Kovačík, Janata (70. Cvik) – Špecián (40. Horvath), Franze, Mádle, Skála – Ondráško, Baše.

Vlastimil Honek (Žacléř): „Sehráli jsme skoro přátelské utkání, ve kterém už o nic nešlo. Podle toho to také vypadalo. Z obou stran chybělo nasazení a bojovnost. Hosté si odvezli navíc bod za bezpečné proměňování pokutových kopů. Dostat balon z deseti metrů do branky je velký problém pro většinu Baníkovců."

Miletín – Dolní Kalná 10:2 (6:2)

Fotbalisté Miletína bojují ve skupině E o postup do I. A třídy, a tak byli v souboji s posledním celkem tabulky jasným favoritem. Hosté navíc k utkání dorazili v silně okleštěné sestavě. V divokém úvodu ještě do černého mířila obě mužstva (v 17. minutě byl stav 5:2!), pak už ale měli domácí zápas pod kontrolou a soupeři nadělili nelichotivou desítku.

Fakta – branky: 3., 10. a 17. Vondrouš, 1. a 65. Němeček, 50. a 67. Kulina, 11. Leplt, 39. z pen. Bartoníček, 46. Novotný – 8. Hampl, 14. J. Jiřička. Rozhodčí: Jehlička. ŽK: 0:2. Diváci: 100. FK Dolní Kalná: M. Bartoš – Kohout, T. Navrátil, Tauchman, Dědek – J. Jiřička, Hampl, Najman, A. Kodytek – V. Kodytek, M. Lukeš.

Martin Bartoš (Dolní Kalná): „Domácí jasně dominovali v celém zápase. Výsledek ukazuje, jak velký byl rozdíl mezi oběma týmy. Miletín si tak smlsnul na již rozebrané Kalné."

I. B třída, sk. G

Mladé Buky – Hostinné 5:3 (0:2)

Duel, v němž mohla obě mužstva nastoupit v klidné situaci se od začátku lépe vyvíjel pro hostující Tatran. Už v osmé minutě vedlo Hostinné 2:0 a stejným výsledkem skončil i poločas. Po přestávce domácí výrazně zabrali a hlavně soupeře zasypaly gólovými střelami. Zářil především záložník Poznar, jenž k obratu přispěl hattrickem.

Fakta – branky: 60., 69. a 74. Poznar, 54. Kahoun, 85. Ruml – 6. Jakoubek, 8. z pen. Valeš, 81. Kracík. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 3:2. Diváci: 40. FC Mladé Buky: Engler – Voňka, Zajíček, Kahoun, Jurík (46. Kvíčala) – Poznar, Doležal, Liška (79. Spurný), Hrubeš – Machalík, Ruml. Tatran Hostinné: Zítko – Hruška, L. Horák, Valeš, Rodr – Šmucer, Kracík, Kosina, Polák – Jakoubek, Slavík.

Pavel Hrubeš (Mladé Buky): „Zasloužené vítězství domácího týmu. Prospali začátek zápasu, ale po změně stran se nám povedlo nepříznivý výsledek otočit."

Pavel Šmucer (Hostinné): „Úvod zápasu nám vyšel skvěle, ujali jsme se dvoubrankového vedení. Postupem času ale převzali iniciativu domácí a ve druhé polovině otočili výsledek."

Libáň – Trutnov C 0:3 (0:2)

Libáň už řadu let patří mezi nevyzpytatelné celky soutěže a k radosti trutnovských fotbalistů tamní tým neodehrál v sobotu vydařené představení. Hosté byli lepším celkem a už do přestávky si trefami Chvaliny a Vomočila vytvořili rozhodující náskok. Domácí se neprosadili ani po pauze, naopak jim třetí gól tři minuty před koncem přidal znovu Chvalina.

Fakta – branky: 17. a 87. Chvalina, 24. Vomočil. Rozhodčí: L. Říha. ŽK: 3:0. Diváci: 59. MFK Trutnov: Dřímal – Chvalina, Šimočko, Bělonožník, Kancok – Kárník, Zákravský, Chráska (65. Tůma), Z. Doubic – Kulda, Vomočil (86. Horáček).

Marcel Kalhous (Trutnov C): „V poklidném sobotním utkání jsme si zaslouženě odvezli všechny body. Velký dík patří dorostencům, kteří dali přednost ´bétřídnímu´ zápasu před hokejem s Kanadou."

Milíčeves – Rudník 0:2 (0:2)

Ve skupině o záchranu měli oba soupeři před utkáním shodný počet devíti bodů. Bylo tak zřejmé, o co se hraje. Ráz celému zápasu dala už druhá minuta, v níž se prosadil Privara a úvodní trefou uklidnil své spoluhráče. Ve 30. minutě zvýšil na 0:2 Havránek a ve zbytku utkání si již hosté své cenné vítězství pohlídali.

Fakta – branky: 2. Privara, 30. Havránek. Rozhodčí: Ludvík: 1:4. Diváci: 30. TJ FC Avon Rudník: Vachek – Beláň, Štemberka, Hylmar, Víšek – Václavík, Etflaiš, Brož, Havránek (80. Sucháň) – Privara (90. Kováč), Čáp (60. Hloušek).

Pavel Cerman (Rudník): „Naše mužstvo s přehledem zvládlo velmi důležité utkání. K bezproblémovému průběhu zápasu přispěl i velmi dobrý výkon rozhodčích."