Trenérovi nebudou ještě k dispozici všichni hráči (kompletní soupiska vyšla v novinách včera). Určitě bude chybět dlouhodobě zraněný Jedounek a po operaci jsou i mladí Filip Koubek a Tomáš Bárta. Zdravotní problémy mají i Selinger, Vítek a Jíra. Trénovat po operaci teprve začíná Jan Mrklas.

Oproti marodům jsou trenérovi k dispozici i čtyři nové posily – Petřivý, Moravec, Kopal z Jablonce a především útočník Vacek z Jičína. Na zkoušce se do týmu naopak neprosadili Jaroslav Cerman z Košťálova, Pavel Havlík z Moravské Třebové a Václavík z Českého Dubu.

„Vacek se v přípravě prosazoval, spoléhám, že bude gólový i v mistrovských zápasech, dobře se jeví i Petřivý a Moravec, Kopal pak je určitě velice perspektivní gólman,“ hodnotí posily trenér Emil Šafář.

Po sérii šesti přípravných zápasů s bilancí tří výher, jedné remízy a dvou proher, navíc následovanými remízou a postupem po penaltách v Ondrášovka cupu vstoupí turnovští konečně v neděli do divize.

„Chceme zlomit nepříznivou bilanci s Převýšovem, doma určitě musíme výsledkově uspět a dobře se odrazit do divizního podzimu,“ doplňuje turnovský trenér. První divizní podzimní utkání začíná na Městském stadionu v Turnově v neděli v 17 hodin.