Trutnov B – Lánov 3:2 (1:1). Branky: Petr, Maňuch, Doubic – Havránek 2 (1 z pen.). Rozhodčí: Andrýs. ŽK: 4:3. Diváků: 50. K poslednímu utkání podzimní části (dohrávka 9. kola) nastoupili domácí proti fotbalovému soupeři a první poločas skončil nerozhodně. Ve druhé půli se hosté po nařízeném pokutovém kopu dostali do vedení. Domácí cítili křivdu a začali kupit chyby v poli. Teprve až v 70. minutě srovnal skóre Maňuch a domácí se opět dostali do hry. Hosté sahali po bodu, ale Doubicovu střelu v 81. minutě bránící hráč nešťastně tečoval a přeloboval vlastního brankáře. Paradoxně tedy vlastní brankou přišli hosté o bod.

Kocbeře – Strážné 4:0 (1:0). Branky: Gult 2, Groh, Šmíd. Rozhodčí: Vaníček (OFS Náchod). ŽK: 1:0. Diváků: 20. Domácím k jednoznačné výhře stačilo přidat tempo na začátku druhého dějství. Do té doby byli hosté minimálně vyrovnaným soupeřem, ale rozhodovalo se v pokutovém území, kde byli lepší a důraznější hráči Jiskry. První branka padla až ve 43. minutě, další během prvních patnácti minut druhého dějství. V závěru hosté trochu rezignovali a brankový rozdíl mohl být větší. To by ale bylo pro Strážné zbytečně kruté.

Volanov – Rtyně 1:2 (1:2). Branky: Weiss – Kafka z penalty, Krátký. Rozhodčí: R. Nývlt. ŽK: 1:2. Diváků: 40. Na hřišti nebylo patrné, že domácí hostí druhé mužstvo tabulky. Utkání bylo vyrovnané, hosté těsné vítězství udrželi.

Podhůří – Kunčice nad Labem 2:5 (2:2). Branky: Brožek, Smejkal – Michal Kracík 2, Gazi, Krejčík, Švec. Rozhodčí: Hradecký. ŽK: 1:1. Diváků: 40. Pro silně pošramocené mužstvo domácích úvod jak z říše snů, když v 1. minutě zakroutil míč Brožek pod břevno. Následoval kvalitní fotbal, se šancemi na obou stranách. Hosté výsledek otočili, konečnou podobu prvního dějství ale stanovil Smejkal, když ve 35. minutě vyrovnal. Druhá půle už byla jasně pod taktovkou hostů, kteří předčili Jiskru ve všech směrech. Jen jejich uspokojení s jasným vítězstvím zabránilo většímu nářezu Harty. Domácí totiž ve druhém poločase jen přihlíželi, jak se hraje fotbal. Jedno z mnoho smutných konstatování k podzimnímu vystoupení domácích: „Poprvé v historii harteckého fotbalu od roku 1947 se stalo, že Jiskra v sezoně ani jednou nevyhrála."

Dolní Kalná – Staré Buky 5:1 (3:0). Branky: Najman, D. Ježek, J. Jiřička z penalty, Z. Tauchman ml., V. Kodytek – Záplata. Rozhodčí: Materna (OFS Jičín). ŽK: 1:3. Diváků: 90. Na těžkém terénu domácí lépe kombinovali a do poločasu si vypracovali vedení o tři branky. Hosté na začátku druhé půle snížili z brejku, ale domácí po chvíli opět odskočili na rozdíl tří branek a v závěru zápasu vedení ještě potvrdili pátou brankou. Dolnokalenští tak završili velmi dobrou podzimní sezonu. Hosté neodehráli špatný zápas, ale neprospělo jim neustálé hádání se mezi sebou a ukřivděnost nad každým výrokem rozhodčího, pokud nebyl takový, jaký si představovali.

Vítězná – Janské Lázně B 2:3 (0:1). Branky: Hlavatý, Vladeka – Prokop 2, Doležal. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 3:2. Diváků: 39. Průběh zápasu ovlivnilo zranění a odstoupení ze hry špílmachrů domácích J. Pohořelého a V. Robka už během prvního poločasu, a tak se ve vyrovnaném utkání hosté dostali do vedení ve 43. minutě. Domácí hned v úvodu druhého poločasu vyrovnali. Poté se hosté opět dostali do vedení, domácím se znovu podařilo vyrovnat, ale na další gól už odpověď nenašli. Proto si hosté odvezli tři body.

IV. třída již dohrála

Podzim v nejnižší okresní soutěži skončil již minulý týden. Všech 11 kol bylo odehráno a podzimním šampionem se stal po zásluze Sokol Prosečné (30 bodů), před druhou Hajnicí (27) a třetími Radvanicemi (23).