Víchová – Držkov 0:4 (0:2)

Víchová nezačala špatně a během první čtvrthodiny se její hráči dvakrát řítili sami na gólmana. Ani jednou se nedokázali prosadit, a tak přišel trest v podobě vedení hostů. Domácí byli přísnou penaltou  rozhozeni a brzy tak inkasovali podruhé. Po procitnutí se dali znovu do fotbalu a nechybělo víc, než trocha štěstí a rozvahy, aby skončil poločas remízou. Ve druhé půli se hrálo mezi oběma vápny, góly ale přidal už jen Držkov.

V. Hamry B – Rokytnice 1:2 (1:0)

V prvním poločase se nehrál pohledný zápas, ale domácí se ujali vedení po opakované penaltě. Ve druhé části rezerva V. Hamrů nestačila fyzicky a Rokytnice převzala otěže utkání a nakonec si zásluhou gólů Kuřiny a Tulky odvezla vítězství. V nervózním zápase, ve kterém dohrávali hosté bez hlavního kouče, se zaskvěl gólman Rokytnice Sedláček.

Nová Ves – Rovensko 2:2 (1:0)

Okresní derby skončilo pro hosty šťastnou remízou. Domácí měli mírně navrch, dvakrát vedli a když už se zdálo, že dovedou utkání k vítězství, našel míč ve vápně Paříka, který pět minut před koncem nekompromisně vyrovnal. Novou Ves může těšit alespoň fakt, že po sérii porážek konečně dokázala bodovat. Hosté si naopak prodloužili šňůru bez porážky.

Ostatní zápasy: Plavy – Ž. Brod B 5:0 (2:0), Kokonín – Mšeno B 2:8 (1:3), Zásada – Ruprechtice 3:1 (2:0), Jeníšovice – Lučany 1:1 (0:1).