Rokytnice - Ž. Brod B 2:0 (1:0)

Neporažený, ale i ten, který ještě nevyhrál. To byla Rokytnice před sobotním zápasem. Po něm platí už jen první přízvisko. Domácí byli proti rezervě Brodu po celý zápas lepší a už v první půli se ujali vedení gólem Havlíčka. Na potvrzení si museli pak počkat celý zápas. Herně lepší tým se prosadil až v nastaveném čase, kdy se trefil střídající Halíř. Brod B se k výraznějšímu ohrožení branky nedostal, domácí vyhráli zaslouženě.

Víchová - Lučany 1:3 (0:1)

Domácí opět zaspali a už po čtvrt hodině naskočilo na ukazateli pro Víchovou manko. Během první půle ho mohli hráči Víchové poměrně snadno stáhnout, ale to by museli proměnit alespoň jednu ze svých šancí. To se jim nepodařilo ani po změně stran, a tak udeřily opět Lučany. Pak sice z penalty snížil P. Hartig mladší, ale při závěrečném tlaku Víchové podnikli hosté rychlý brejk a udeřili potřetí.

V. Hamry B - Rovensko 3:4 (0:1)

Druhé vítězství v řadě získali hráči Rovenska na půdě rezervy Velkých Hamrů. Po celý průběh zápasu si hosté udržovali dvoubrankové vedení, které domácí vždy stihli pouze zkorigovat. První dvě branky vstřelil Pařík, na 3:1 dával z pokutového kopu Brunclík a vítězný gól zaznamenal v závěru David Malý.

Kokonín - Nová Ves 2:0 (0:0)

Po počáteční euforii přichází do Nové Vsi kocovina. Nezvládla totiž ani další duel na hřišti nováčka. Po bezbrankové půli inkasovala dvě branky, své šance neproměnila a odjela z Malé Skály, kde Kokonín hraje, s nulou.

Ostatní zápas: Držkov - Mšeno B 2:2 (0:1), Plavy - Ruprechtice 0:3 (0:3), Zásada - Jeníšovice 3:1 (1:0).