Nová Ves - Zásada 1:4 (0:4)

Domácí nováček I.B třídy začal páté utkání sezony katastrofálně. Brzy se v jeho síti třepetaly tři míče a hosté mířili směle za ziskem tří bodů. Ačkoliv se po poločase hra Nové Vsi zlepšila, na víc, než jediné snížení z kopačky Brauna se domácí nedostali. V tabulce se tak dál propadají a už tři zápasy čekají na bodový zisk. Aktuálně se pohybují na 8. místě.

Rovensko - Kokonín 2:1 (1:1)

Domácí pokračují ve vítězné sérii, která se protáhla už na tři zápasy. První branku sice vsítil hostující Maixner, ale ve 43. minutě vyrovnal rovenský Hanzl a od poločasu se tak začínalo znovu. Ve druhé pětačtyřicetiminutovce však padla už jen jediná branka. K radosti příznivců Rovenska se trefil Štěpnička, který tak zařídil to, že tři body zůstaly doma. Hosté si z vyrovnaného utkání odnesly jen tři žluté karty.

Ruprechtice - Víchová 5:2

Hosté se dál trápí. Proti favorizovanému soupeři vyrobila obrana hrubku už v sedmé minutě a jak je již zvykem, Víchová brzy prohrávala. Technicky vyspělejší domácí měli navrch a ač hosté dělali, co mohli, po půl hodině prohrávali o dva góly. Následně proměnil penaltu P. Hartig mladší, ale domácí do půle ještě zvýšili a po přestávce si došli pro výhru. Hosté nehráli špatně, sráží je však obranné chyby a nedůslednost při bránění standardních situací.

Rokytnice - Držkov 1:5 (0:1)

Domácí váleli, makali, ale hosté stříleli. Domácí neporažený tým se musel obejít bez gólmana Sedláčka a ačkoliv se Neumann starší v brance mohl přetrhnout, Držkovští se za jeho záda trefili hned pětkrát. Domácí z mnoha svých šancí nakonec využili pouze jedinou, ale Halířova branka na 1:4 nakonec stejně nebyla poslední.

Ostatní zápasy: Ž. Brod B - Jeníšovice 7:0 (2:0), Lučany - V. Hamry B 1:0 (0:0), Mšeno B - Plavy 1:2 (1:1).