Nová Ves – Rovensko 0:1 (0:0)

Hned od úvodního hvizdu začali domácí fotbalisté pracovat na plné obrátky. Drželi míč, pohledně kombinovali a hosty přehrávali. Přesto skončil poločas 0:0, když za Novou Ves spálil dvě šance útočník Tomášek a ani další jeho spoluhráči nedokázali míč do branky hostů dovést. Ve 48. minutě kopali hosté roh, na bližší tyči se prosadil Špína, umístil míč do branky a hosté překvapivě vedli. Hosté zatáhli v dalším průběhu svůj obranný val na svou polovinu a lepší domácí se nedokázali ani jednou brankově prosadit, čímž se připravili o bodový zisk a už je prakticky rozhodnuto o jejich sestupu.

Víchová – Plavy 2:1 (0:0)

Domácí začali opatrně a poskytli soupeři možnost diktovat tempo zápasu. Po čtvrthodině se hra vyrovnala, hrálo se především ve středu hřiště a žádná strana si nedokázala vytvořit gólovou příležitost. Do druhé poloviny vstoupili lépe domácí. Nejblíže byli k brance, když Skála orazítkoval břevno. Pak se ale po chybě obrany v 60. minutě prosadil Tomíček a dostal Plavy do vedení. Naštěstí se domácí z obdržené branky rychle oklepali a v 73. minutě vyrovnali, když Skála tečí usměrnil míč z trestného kopu za gólmanova záda. S přibývajícím časem přibývala i nervozita, když se oba celky snažily o vstřelení rozhodující branky. Ta padla k radosti domácích do branky Plavů v poslední minutě. Ve skrumáži v malém vápně se nejlépe orientoval Klimenta, který našel v houfu bránících hráčů mezírku pro svou střelu a zajistil tak Víchové zisk tří bodů.

Horní Branná – Zásada 2:0 (2:0)

První patnáct minut se oba týmy oťukávaly a až postupem času tak tentokrát převzala Horní Branná převahu. Jeden z nejlepších celků jarní části soutěže postupně přidával na aktivitě, která vygradovala dvěma brankami na konci poločasu. Nejprve ve 39. minutě rozehrál Beneš nepřímý volný kop k Vaškovi, který prudkou ranou do šibenice otevřel účet utkání. Již za tři minuty se hráči a fanoušci domácích radovali podruhé. Faul na Vaška v pokutovém území potrestal úspěšně zahranou penaltou domácí brankář Hofman. Horní Branná pak ještě nevyužila další tři své šance a když ani hosté jedinou svoji příležitost nevyužili, odcházelo se do kabin za stavu 2:0 pro domácí.

Také druhá půle se hrála především na polovině hostů, ale převaha Horní Branné už k další brance nevedla, což však domácím trenérům a hráčům vadilo pramálo. Připsali si další cenné vítězství a v příštím kole Horní Branná zajíždí na půdu vedoucího celku z Mírové.

Harrachov – Mírová 1:3 (1:2)

Utkání slušné úrovně z obou stran se odehrál na horském hřišti v Harrachově. Vítězně z něho vyšel favorit z Mírové, který si tak upevnil vedoucí pozici. Mírová se dostala do vedení ve 14. minutě, kdy se trefil Císař, hned za tři minuty ale domácí kontrovali, když se po centru Veselého trefil nejlepší jarní střelec Harrachova Bergman. Ještě do poločasu ale ve 32. minutě domácí mužstvo zaváhalo v obraně a Taibr z malého vápna již měl jednoduchou pozici. I ve druhé půli předváděly oba celky pohledný fotbal, ale domácím se vyrovnat nepodařilo, naopak hosty uklidnil v 78. minutě hlavou po rohovém kopu Jíra.

Ostatní zápasy: M. Skála – Lučany 3:1 (0:1), Jeníšovice – Držkov 6:1.