Víchová – Ž. Brod B 0:3 (0:1)

Před týdnem Víchová získala bod a byla se svým výkonem spokojena. Nyní prohrála a navíc po prach bídném představení. Domácím hráčům chyběl pohyb, ale i vůle po vítězství. V první poločase se hosté z Železného Brodu ujali vedení a když po změně stran přidali další dva góly, mohl poslední tým tabulky na zvrat zapomenout. Železnobrodští si vypracovali velké kvantum šancí, a tak mohli být domácí nakonec spokojeni alespoň s tím, že neobdrželi mnohem větší debakl. Nadále ale čekají na první vítězství v sezoně.

Zásada – Rokytnice 2:1 (0:1)

Neuvěřitelně smolné utkání sehráli hráči Rokytnice. V poločase nic nenasvědčovalo tomu, že by si z půdy Zásady neměli odvést body, protože se po půl hodině ujali vedení brankou Zahradníka. Navíc mohli přidat další góly, protože jen Brož spálil tři samostatné úniky. Poločasové vedení pak po změně stran neudrželi. Jinak bezchybný Sedláček v brance si vybral slabší chvíli a vyrovnávací gól jde na jeho vrub. Navíc po něm neudržel nervy na uzdě a po ataku soupeře byl vyloučen. Mezi tyče musel Pičman, který za okamžik inkasoval také. Zraněními zdecimovaní hosté pak už vyrovnat nedokázali.

Nová Ves – Ruprechtice 1:2 (1:1)

Hosté se ujali vedení a po většinu času byli jasně lepším týmem. V poslední vteřině první půle ale domácí dokázali vyrovnat a drželi tak naději. Ačkoliv Ruprechtice měly navrch, domácí tým odolával a statečně bránil remízu. V nastaveném čase ale hosté rozhodli o tom, že si z Nové Vsi odvezou všechny body.

Rovensko – Lučany 2:0 (1:0)

V dresu domácích do utkání zasáhl exsemilský Štěpnička a na hře Rovenska se to projevilo. Domácí sehráli o poznání lepší utkání než v minulém týdnu a zaslouženě si připsali tři body. Hosté se sice snažili hrát kombinačně, jejich snaha ale končila na velkém vápně. Ve 36. minutě padl první gól. Lukáš Malý narazil Paříkovi, jenž posunul na Davida Malého, který tváří v tvář gólmanovi uspěl. Z mnoha šancí se pak ujala ta z 57. minuty, kdy zajistil svému týmu klid druhou brankou Hanzl.

Ostatní: V. Hamry B – Plavy 4:2, Kokonín – Držkov 2:4, Jeníšovice – Mšeno B 3:4.