Víchová – Ž. Brod B 1:1 (0:1)

Mokrý terén ovlivnil také zápas ve Víchové. Poločasové vedení, i přes aktivitu domácích, získala rezerva Železného Brodu. Ve 14. minutě totiž po chybné přihrávce zamířil hostující útočník z protiútoku přesně do cíle. Snaha Víchové končila většinou na velkém vápně, a tak si na vyrovnání musela počkat do 55. minuty, kdy terč zasáhl míč z kopačky Zbyňka Hartiga. Od bodu pak soupeře neoddělila ani přísná červená karta, kterou z ruky rozhodčího uviděl Skála už v 60. minutě. Závěr zápasu pak nabídl hodně vzruchu, ale nikdo už neskóroval, a tak mají oba týmy pouze poloviční radost.

Horní Branná – Malá Skála 4:1 (2:1)

Už ve třetí minutě skončil zápas pro hostujícího brankáře Krauseho, který po ruce mimo vápno dostal červenou kartu. Domácí tak převzali otěže střetnutí a už v 10. minutě se trefil po přiťuknutí Vaška Pešina. Za deset minut navíc zvyšoval po technickém představení Nýdrle. Hosté ale postupně vyrovnali hru a dokázali i v deseti vsítit branku. Hofman neudržel střelu hostujícího záložníka a Toman míč doklepl do sítě – 2:1.

Maloskalští dostávali Horní Brannou i v deseti do úzkých, ale v úvodu druhé půle rozhodl zápas střídající Illner. Ten se trefil v 51. a 59. minutě. Divák se však ani nadále nenudil. Hrál se otevřený fotbal a šance se střídaly na obou stranách. Výhru však už domácí udrželi a na prvním místě tabulky tak odskočili soupeři na rozdíl čtyř bodů.

Mšeno B – Rokytnice 6:2 (2:2)

Domácí byli lepším mužstvem, hráli kombinační a rychlý fotbal. Hosté zápas vyloženě nezvládli a i přesto, že v první půli byli ve vedení 2:1, odjeli domů s debaklem. Spoustu šancí navíc pochytal Rokytnický Sedláček, ale neproměňování šancí a vlastní branka za stavu 2:2 určily vývoj duelu, který vyzněl jasně pro domácí.

Rovensko – Lučany 2:1 (0:1)

V utkání ze spodku tabulky otevřel skóre už v 9. minutě úvodní trefou Macůr. Vrabec v bráně neudržel střelu hostů a útočník Lučan měl už pozici jednoduchou. Hosté byli i nadále lepší, ale postupem času začali doplácet na vlastní rozvernost a nesouhlas s výroky arbitra. Už ke konci poločasu nevyužilo Rovensko dvě velké šance, a když museli po červené kartě mimo trávník dva ze sestavy hostů a do brány musel hráč z pole, Rovensko začalo úřadovat. Nejprve Brunclík využil vybídnutí L. Malého a poté Vondráček unikl obraně a obstřelil gólmana hostí.

Ostatní zápasy: Zásada – Plavy 1:1 (1:1), Ruprechtice – Držkov 2:2 (1:2).