Kocbeře – Vrchlabí B 1:1 (1:0), na penalty 3:2. Branky: Hulík – Renner. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: 2:2. Diváků: 50. První poločas ovládli domácí a měli vést rozhodně větším než jednobrankovým náskokem. Po přestávce vydatně posílení hosté zatlačili Jiskru před pokutové území a čtvrt hodinky před koncem zaslouženě vyrovnali. V závěru mohly padnout branky na obou stranách. Penaltový rozstřel ovládla Jiskra.

Kunčice nad Labem – Poříčí 2:4 (1:1). Branky: J. Jeřábek, Švec – Brus 2, Horák 2. Rozhodčí: M. Říha. ŽK: 3:4, ČK: 1:0 (T. Jílek). Diváků: 50. Ve vyrovnaném prvním dějství obě družstva neproměnila některé šance. O osudu utkání rozhodlo vyloučení domácího hráče v 55. minutě, které dokázali hráči Poříčí využít a utkání dovedli k vítězství.

Podhůří – Dolní Kalná 0:1 (0:1). Branka: Milan Ježek. Rozhodčí: Mahrla. Bez karet. Diváků: 150. Ani napočtvrté se domácím v podzimní části nepodařilo zvítězit. O jejich porážce rozhodla technická střela, kterou ze čtrnácti metrů vyslal v 10. minutě na zadní tyč Ježek. Domácí vzápětí nastřelili konstrukci branky, padl i gól, ale pro předchozí faul nebyl uznán. Ve druhém poločase se hrálo na polovině hostů, kteří se jen sporadicky dostávali do neškodných brejků. Tři nastřelená břevna, jedna tyč, bezpočet šancí, to vše jen umocnilo střeleckou impotenci Jiskry, která zatím dala v soutěži jen dvě branky.

Rtyně – Trutnov B 3:0 (0:0). Branky: D. Brát, L. Bareš, M. Hofmann. Rozhodčí: Teichmann. ŽK: 0:1. Diváků: 60. Od úvodního hvizdu se oba týmy snažily hrát slušný kombinační fotbal. Domácí si však na rozdíl od favorizovaných hostů dokázali vytvořit tři čisté brankové šance, které ale nedokázali proměnit. Druhá půle začala skvostně pro domácí tým, který dokázal vsítit gól ve 46. minutě přímo z rohového kopu kapitánem Brátem. Nadšeně bojující domácí vůbec nepustili hosty do hry a v 57. minutě předvedli nádhernou akci po levé straně, kdy L. Bareš obešel i gólmana a z úhlu vstřelil druhou branku. Další šance nebyly využity, až v poslední minutě dokázal vstřelit třetí branku benjamínek týmu M. Hofmann.

Volanov – Lánov 1:5 (1:1). Branky: Mach – Tošovský 3, Hájek, Teichman. Rozhodčí: Svoboda (OFS Náchod). ŽK: 2:1. Diváků: 50. Po vyrovnané první půli se projevila lepší fyzická připravenost hostů, kteří svou převahu dokázali vyjádřit brankami.

Staré Buky – Janské Lázně B 9:1 (5:0). Branky: Zbořil 4, Kuric 2, Vilám 2, Gábrle – Haider. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 1:1, ČK: 0:1 (D. Brát). Diváků: 100. Domácí nastoupili jako z partesu, když zásluhou nestárnoucího Zbořila otevřeli skóre a ve dvacáté minutě už vedli 3:0. Hosté nevěděli, kam dřív skočit, jak se na ně valil útok za útokem domácích borců. Jen díky gólmanovi Dvořákovi neskončil zápas dvouciferným výsledkem. Domácí si svým přístupem k zápasu zasloužili vyhrát, když byli o sto procent lepší.

Strážné – Vítězná 0:2 (0:1). Branky: Vladyka, Pohořelý. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (T. Ježek). Diváků: 50. Domácí odehráli první půli ve vycházkovém tempu, za což pykali, ačkoliv měli od 30. minuty přesilovku. Po pauze Strážné neproměnilo ani pokutový kop, naopak inkasovalo podruhé.