Oblíbená tipovací soutěž na fotbalová utkání Tip liga čtenářů Deníku opět startuje. V podzimní části se znovu hraje o zajímavé ceny od Královédvorského pivovaru Tambor, firmy Elektro Berry a společnosti TEAMline, výhradního dovozce sportovního vybavení značky JAKO.

Celkový vítěz se může rovněž těšit na dres s podpisy prvoligových fotbalistů FC Hradec Králové.

Tip liga začíná úvodním kolem o příštím víkendu 20. a 21. srpna. Okresního vítěze budeme znát po dvanáctém dějství, které se odehraje o víkendu 5. a 6. listopadu. Konečné pořadí podzimní části 2016 bude zveřejněno v Deníku ve středu 9. listopadu.

Odměněni tradičně budou i výherci jednotlivých kol. Znovu je pro ně připravena chutná pivní cena od pivovaru Tambor.

JAK TIPOVAT

1. Pomocí hlasovacího kuponu, který najdete na stránkách Deníku a doručíte na adresu: Krkonošský deník, Bulharská 140, 541 01 Trutnov, nebo do dalších šesti sběrných schránek Tip ligy Deníku. Obálku se soutěžním kuponem zřetelně označte slovy „Tip liga".

2. Na internetu na webových stránkách www.denik.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte, ale až od druhého kola).

První hlasování pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a dále vyplní své číselné heslo a ostatní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefon, e-mailovou adresu a odpoví na dotaz: zda je, nebo se chce stát předplatitelem Deníku).

Upozorňujeme soutěžící, že při nevyplnění těchto údajů nebude kupon zařazen do soutěže!

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce.

Každou středu otiskneme v Krkonošském deníku pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu nový hráč zjistí své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo je uvádí při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

BODOVÁNÍ

Kupon obsahuje 10 fotbalových zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1 = vítězství domácích, 0 = remíza, 2 = vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. Každý nevyplněný tip na zápas znamená dva minusové body.

Hráč dále vyplní Supertrefu, která rozhoduje při určování vítěze kola a pořadí při rovnosti bodů. Zde soutěžící uvede celkový počet branek, který podle jeho mínění padne v uvedených deseti zápasech.

Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný jeden bod ztrácí, tzn., že maximum je 20 bodů, minimum -10 bodů. Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů. Úplná pravidla jsou na www.denik.cz.

UZÁVĚRKA KOLA

Uzávěrka pro vhození kuponů je pátek v 16 hodin. Motorest Na Kovárně v Dolní Branné ji má už ve čtvrtek! Dvě sběrná místa pro přibyla ve Vrchlabí. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující datum poštovního razítka.

Přibyla dvě sběrná místa ve Vrchlabí. Kupony berou Na Špeku a na stadionu!

Sběrná místa podzimní fotbalové Tip ligy

1. Redakce Krkonošského deníku, Bulharská 140, Trutnov.
2. Prodejna piva Tambor „Na Bráně" ve Dvoře Králové n. L.
3. Fortuna, ul. Spojenecká, Trutnov.
4. Motorest Na Kovárně, Dolní Branná.
5. Na Špeku Czech restaurant, Vrchlabí.
6. Hospůdka na hřišti, ulice Valteřická, Vrchlabí.
7. CA TOMA, ulice dr. Hejny, Úpice.