Sedmihorky – Višňová 2:1 (2:1)

Soupeř začal v Sedmihorkách tradičně. Zatímco domácí prvními dvěma střelami neuspěli, Višňová se radovala hned z prvního pokusu. Srovnáno bylo však prakticky okamžitě, když se prosadil po centru Pavlíčka Vávra. První půle byla velmi vyrovnaná, hosté zahrozili po půl hodině dvěma šancemi, ale prosadily se až Sedmihorky, když vybídnutí od Koudelky zužitkoval znovu Vávra. Atraktivnější fotbal se hrál po změně stran. Domácí tlačili, ale selhali i v největších šancích. Hosté byli ale zcela bezzubí, a tak se stav už neměnil.

„Výhru jsme si zasloužili hlavně za dobrý 2. poločas. V prvním byla hra vyrovnaná. Jsme hlavně rádi, že jsme po dlouhé době přehráli neoblíbené soupeře," řekl k zápasu vedoucí Miroslav Kobrle.

Fakta – branky: 7. a 30. Vávra – 6. Štrbák. Rozhodčí: Milner. ŽK: 3:2. Diváků: 100. FK Sedmihorky: Koubus – Kratochvíl, Vítek, Bakeš, Bangha – Koudelka (88. Drahoňovský), Pavlíček, Mencl, Havel (79. Král), Pařízek (85. Valentin) – Vávra.

Pěnčín/Turnov B – Doubí 3:3 (1:1)

Hosté začali šťastně, když hned ve druhé minutě prošla střela z trestného kopu skrz zeď do sítě. Petříkovým svěřencům se však díky vlastnímu gólu podařilo bleskově vyrovnat. Domácí měli v utkání optickou převahu, gólové šance ale nepřicházely. Navíc hosté se dostali do vedení a když v 65. minutě vstřelilo Doubí třetí gól, zdálo se rozhodnuto. Už předtím však na hřiště dorazili Randák s Vavřichem, s jejichž příchodem se domácí hra zlepšila. Turnov B v 82. minutě vyrovnal a když ze závěrečných šancí v nastavení na obou stranách nezapršelo, body se dělily.

„I když jsme hráli se soupeřem z nižších pater a navíc doma, bod tentokrát bereme. Hra se nám příliš nedařila, navíc jsme opět museli stahovat manko," řekl k duelu trenér Turnova B Josef Petřík.

Fakta – branky: 7. vlastní, 77. Matoušek, 82. Vavřich – 31. a 63. Hubka, 3. Broschinský. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 4:1. Diváků: 80. Roz.: Čurda. ŽK: 4:1. Diváků: 80. Pěnčín/Turnov B: Hyka – Šteffan, Matoušek, Nahodil, Čermák – Bezemek (53. Vavřich), Korček, J. Škréta, Jaček (63. Randák) – Zdražil, D. Škréta.

Železný Brod – Jablonec n. J. 1:1 (0:1)

Duel druhého s prvním nabídl dramatickou podívanou, kterou režírovali hlavně hosté. Domácí se zprvu soustředili na pozornou obranu, Jablonečtí museli tvořit. Tvrz lídr dobili už v 16. minutě, kdy se po chybě obrany ocitl Paldus sám před gólmanem Brodu a nezaváhal. Domácí následně po půl hodině hru vyrovnali a hrozili Maryškovými trestnými kopy, ale skóre se už neměnilo. Díky zlepšené hře však dokázali v 55. minutě vyrovnat Holečkem. Na to hosté už nedokázali reagovat, s výjimkou závěrečné velké šance Holmana. Domácí sice hrozili, ale branka už nepadla.

„Je to pro nás sice plusový bod, ale měli jsme vyhrát. Domácí jsme dostávali na koně chybami sami a v koncovce jsme naopak selhali. Nyní nás čeká náročný program a po něm se ukáže jakou cenu tento bod má," řekl po utkání vedoucí týmu David Holman.

Fakta – branky: 55. Holeček – 14. Paldus. Rozhodčí: Rais. ŽK: 1:3. Diváků: 80. Sokol Jablonec n.J.: Farský – Bistiak (46. P. Vrána), Šilhán, Vaněček, Braun – Barcuch, Zonyga, Hrbek, Bláha (61. Hájek) – Holman (85. J. Vrána), Paldus.

Košťálov – Doksy 1:0 (0:0)

Domácí důležitý zápas nezačali dobře, ale hosté nedokázali z řady šancí jejich pasivitu potrestat. Hra se začala vyrovnávat po půl hodině, výraznější ohrožení branky však nepřišlo ani na jedné straně. A tak se skóre měnilo po změně stran. Po dlouhém míči dokončil hlavičkovou kombinaci Cermana se Zboroňem druhý jmenovaný. Košťálov se následně soustředil na obranu a na udržení příznivého stavu. Při ojedinělých šancích hostí exceloval Průcha, jednou příležitost mařil za cenu vyloučení Kmínek. Tři body ale zůstaly v Pojizeří.

„Hodně důležité vítězství, které nás ještě drží při životě. Konečně jsme měli taky trochu štěstí, protože v závěru hosté nedali jasnou příležitost," řekl asistent trenéra Michal Baudyš.

Fakta – branka: 56. Zboroň. Rozhodčí: Šmíd, ŽK: 1:0, ČK: 84. Kmínek (K). Diváků: 100. FK Košťálov: Průcha – Grafek, A. Sádek, Klazar (23. Kmínek), Piry – K. Janata, Cerman, Poledník, Sádek – Zboroň, Otmar (69. A. Koldovský).

Ostatní: Skalice – Hrádek 1:0 (0:0), Desná Pěnčín 0:3 (0:1), VTJ Rapid – V. Hamry 4:3 (3:1). Středeční dohrávky: Višňová – Jablonec n. J., Sedmihorky – Desná, Skalice – Ž. Brod, Turnov B – VTJ Rapid, Doksy – V. Hamry.