Sedmihorky – Višňová 2:2 (1:2)

Hosté začali lépe a po přihrávce Kepra dal vedoucí gól Soukup. Za dvě minuty nato ale po akci Pařízka a Staňka vyrovnal Poul. Těsně vedle poté stříleli Bakeš a Pavlíček, ale do vedení šel znovu soupeř. Po pasu Soukupa a přihrávce Havlíčka Jakl upravil na 1:2. Po druhé žluté kartě byl navíc přísně vyloučen domácí Švarc.
Přesto byli po přestávce domácí aktivnější a po centru Staňka vyrovnal Poul na 2:2. V 70. minutě byl ovšem vyloučen i Kněbort a převaha hostů začala narůstat. Ti sice útočili a měli celou řadu šancí, ale otočit výsledek se jim nepodařilo. Domácích devět bojovníků podalo heroický výkon a ubránilo bod za remízu. Z brejků dokonce dvakrát zahrozili Vydra a Kratochvíl, ale pochopitelně více šancí ke skórování měli hosté. V poslední minutě ještě višňovský Hofman přestřelil domácí branku z malého vápna.

Branky: 10. a 56. Poul – 8. Soukup, 30. Jakl. Rozhodčí: Milner, ŽK: 4:2, ČK: 2:0 (38. Švarc, 66. Kněbort). Diváků: 90. Sedmihorky: Prokopec – Kratochvíl, Bakeš, Švarc, Kněbort – Mencl, Pavlíček, Pařízek (43. Kauška), Vávra – Poul, Staněk (79. Vydra).