Sedmihorští hráči byli rádi za bod v utkání s Desnou, která měla po většinu zápasu více ze hry. Semily završily jarní sešup tabulkou prohrou ve Vratislavicích, když Brett neproměnil pokutový kop. Turnovská rezerva s pomocí posil z áčka vyhrála v Železném Brodě, a získala tak definitivní jistotu záchrany v nejvyšší krajské soutěži.

Sedmihorky – Desná 2:2 (0:1)

Na začátku zápasu byli hosté aktivnější a v 7. minutě Pipek po rohu hlavičkou otevřel skóre. Velkou šanci měl poté Rác a ve 39. minutě nastřelili hosté dokonce břevno. Z domácích hráčů se v příležitosti ocitl Kusák, ale mířil těsně vedle a po něm Staněk nastřelil gólmana.

Ve druhé půli domácí přidali, ale paradoxně v 61. minutě zvýšili svůj náskok hosté po sólu Vokála – 0:2. O sedm minut později naštěstí vykřesal naději pro domácí Ondřej Staněk po samostatné akci. Hosté mohli zvýšit, ale nedali a domácím se podařilo vyrovnat. V 82. minutě byl v pokutovém území stažen Staněk a sám faulovaný penaltu proměnil. V poslední minutě zachránil remízu pro domácí gólman Sedláček, který se vyznamenal při akci hostů.

Branky: 68. a 82. Staněk (2. gól z penalty) – 7. Pipek, 61. Vokál. Rozhodčí: Marek, ŽK: 0:2. Diváků: 100. Sedmihorky: Sedláček – Mrňák (88. M. Pařízek), Švarc, Bakeš, Kratochvíl – A. Pařízek, Vávra (38. Straka), Tůma, Pařík, Kusák – Staněk.

Vratislavice – Semily 1:0 (0:0)

V posledním utkání sezony už oběma celkům o nic nešlo a hrál se klidný fotbal. Hru poznamenal nekvalitní trávník na kterém šlo špatně kombinovat. V první půli byli aktivnější hosté, obrovskou příležitost měl Buček, místo nahrávky volnému Hartmanovi ale volil střelu, kterou nohama vyrazil brankář Vratislavic. Domácí zahrozili pouze střelou zdálky, kterou hrbolatý terén poslal na tyč Horáčkovy branky.

V druhé půli byli efektivnější domácí. V 69. minutě se po zahrání standardní situace dostal míč k volnému Zbyňkovi Rampáčkovi, a ten zavěsil – 1:0. Za minutu byl ve vápně domácích faulován Feri a sudí Horák nařídil pokutový kop. Tvrdou a umístěnou střelu Bretta vytáhl brankář Vratislavic Josef Rampáček. Zápas tak skončil nejtěsnější výhrou domácích.

Branka: 69. Rampáček. Rozhodčí: Horák, ŽK: 0:0. Diváků: 120. Semily: Horáček – Dohnal (72. Krystan), Kočí, Feri, Braun – Hartman, Brett, L. Coufal, Veg (46. J. Coufal) – Buček, Vrchovský.

Ž. Brod – FKP Turnov B 0:1 (0:0)

V Brodě se hrál kvalitní fotbal. Hosté opět silně posíleni bojovali o záchranu, ale neproměňovali šance a tak se stále museli strachovat o výsledek při protiútocích domácích. Do vyloučení Šimka, který viděl červenou za nesportovní chování drželi domácí s hosty krok. Od vyloučení byl Turnov jasně lepší. Rozhodující branku vstřelil v 65. Jíra, který se uvolnil po autovém vhazování a střílel přesně do šibenice.

„Hrálo se nahoru dolů, šance na obou stranách, pěkný fotbal,“ konstatoval po zápase trenér Brodu Leoš Čurda. „Měli jsme vést čtyři nula a nebylo co řešit, ale dvakrát si v šanci neporadil Koubek, ani po něm Pěnička a Hurt, a tak jsme museli čekat až do závěru. Cíl byla záchrana, a to jsme splnili,“ řekl k zápasu trenér hostů Vladislav Svoboda.

Branka: 65. Jíra. Rozhodčí: Neugebauer, ŽK: 2:2, ČK: 1:0 (50. Šimek). Diváků: 150. Ž. Brod: Kordík – Vozka (46. Linka), Šilhán, Berka, P. Hadač (60. L. Hadač) – Havrda, Novotný, Makula, Maryško – Šimek, Kuhn (65. Javůrek). FKP Turnov B: Cimbál – Lochman, Jíra, Matoušek, Horák – D. Hurt (70. V. Hurt), Pěnička, Mendlík, Kulhánek – Vavřich (65. Ježek), Koubek (85. Kroupa).