Sedmihorky – Ž. Brod 3:3 (2:1), na penalty 4:5

V prvním poločase byli domácí lepší, ale první gól padl až ve 34. minutě, po centru Mencla si míč dopravili do branky sami hráči Brodu. Hned po rozehrání ale hosté využili protiútok a bylo srovnáno. O dvě minuty později ovšem vymyslel krásnou akci Kratochvíl, přihrál Menclovi a ten znovu získal pro domácí vedení.
Ve druhém poločase byli naopak hosté aktivnější a vyrovnali, když Šilhán přeloboval gólmana Prokopce. V 69. minutě Brodští stav otočili ve svůj prospěch po křižné střele Šimka. Domácí vrhli všechny síly do útoku a znovu byl u gólu Jaroslav Mencl. Po jeho centru vyrovnal na 3:3 Staněk.

V pohárovém utkání tak musely rozhodnout o postupu pokutové kopy. V první sérii po pěti střelcích neproměnil svůj pokus na každé straně jeden hráč, poté se už pokračovalo po jednom a hned v první sérii neproměnil Poul, zatímco brodský hráč byl úspěšný a se spoluhráči se mohl začít radovat z postupu.

Branky: 34. vlastní, 37. Mencl, 85. Staněk - 35. Wanacky, 57. Šilhán, 69. Šimek. Penalty za Sedmihorky proměnili: Mencl, Pavlíček, Vávra, Kratochvíl. Nedali: Bakeš a Poul. Rozhodčí: Paldus, ŽK: 2:1. Diváků: 60. Sedmihorky: Prokopec – Kauška, Švarc (70. Kroupa), Bakeš, Hádek (3. Kněbort) – Mencl, Pavlíček, Pařík (55. Staněk), Vávra – Kratochvíl, Poul. Ž. Brod: Braniš – Maryško, Halama, Hadač, Šefr, Král, Hartl, Wanacky, Šimek, Havrda, Šilhán. Střídali Javůrek, Podstavek, Kordík.

Semifinále Jizerské pekárny cupu se hraje 5. května a střetnou se dvojice Železný Brod – Mšeno a Bukovany – Hrádek n. N.