FKP Turnov B – Semily 0:1 (0:1)

Zejména v první půli na hřišti Semilští dominovali. V 8. minutě zahrával kapitán Brett zkrácený roh na Makulu, jeho střelu z úhlu chytil exligista Cimbál. Za tři minuty poslal pas Dohnal, Braun hlavou prodloužil na Stehlíka, který přehodil Cimbála i domácí bránu. Převaha Semil se poté ještě zvýšila a přišel jediný gól zápasu. Po Dohnalově příhře skóroval přízemní střelou podél brankáře Hartman – 0:1. Další šance hostí v první půli už ale zůstaly nevyužity.
Druhý poločas byl vyrovnanější a domácí měli pár příležitostí ke srovnání. V 66. minutě zahrával Makula roh, Braunovu dorážku odvrátili zadáci domácích z brankové čáry. V 83. minutě střídající domácí Krejčík pálil po centru nad. Závěr utkání si Semily uhlídaly a připsaly si další tři body do tabulky.

Branka: 34. Hartman. Rozhodčí: B. Neugebauer, ŽK: 3:2. Diváků: 180. FKP Turnov B: Cimbál – Votoček, Matoušek, Baranyk (72. Ježek), Hejral – Hanuš, Koťátko, Mendlík, Nahodil, Pěnička – Koubek. Semily: Horáček – Matocha, Kobr, Feri, Dohnal – Braun, Makula (87. Coufal), Brett, Hartman – Stehlík (74. Veg), Vrchovský.

Jablonec n. J.– Mšeno 1:3 (1:2)

Nejprve se střela Brože otřela o spojnici domácí branky, když v 7. minutě J. Ďoubalík po pěkné akci s Noskem předložil míč Illnerovi, který zblízka otevřel skóre. Ve 14. Illner ve velké šanci trefil pouze Zounka v brance hostů. O minutu poté napřáhl z 28 metrů Brož a jeho střela skončila k překvapení všech v síti – 1:1. Těsně před přestávkou přišel hloupý faul Šíra a následný trestný kop napálil Škvor přímo do šibenice – 1:2. Hosté se ve druhé půli soustředili na bránění a protiútoky, v 82. se po naivní chybě Nechanského před vlastní šestnáctkou podařilo Lietavovi definitivně rozhodnout.

Branky: 7. Illner – 15. Brož, 45. Škvor, 82. Lietava. Rozhodčí: Mařatka, ŽK: 4:1. Diváků: 150. Jablonec n. J.: Kotyk – Šír (70. J. Vrána), Bulíř, Exner, T. Ďoubalík (83. P. Vrána – Václavík, Nosek, Nechanský, J. Ďoubalík – Čermák (46. Peterka), Illner.

Sedmihorky – Cvikov 3:0 (2:0)

Začátek domácí neměli ideální, hosté se dostali do velké šance, ale Koubus střelu z voleje kryl. Postupně Sedmihorky přebraly iniciativu a do konce už byly lepším týmem na hřišti. Ve 12. minutě pálil těsně nad Mencl. Ve 23. minutě Kauška vyslal pasem Mencla, ten přihrál přesně mezi obránci Paříkovi, který otevřel skóre zápasu. O deset minut později zahrával po faulu na Paříka trestný kop Mencl a krásně k tyči zvýšil na 2:0. V 65. minutě dostal přihrávku do brejku Staněk a podél brankáře k tyči mířil přesně – 3:0. V závěru mohli hosté zkorigovat, ale brankář Koubus reflexivně nohou míč vyrazil, a udržel si tak v zápase čisté konto.

Branky: 23. Pařík, 33. Mencl, 65. O. Staněk. Rozhodčí: Kadlec, ŽK: 1:2. Diváků: 100. Sedmihorky: Koubus – Kratochvíl, Vávra, Bakeš, Kněbort – Pařík (60. Tůma), Švarc, Mencl, Kauška (84. Mrňák) – Poul, O. Staněk (78. Kroupa).