FK PĚNČÍN-TURNOV

Turnováci v sobotu prohráli v Poháru České pošty na domácím hřišti s Arsenalem Česká Lípa 0:2. V neděli pak byli pozváni k utkání do Mnichova Hradiště, které hraje krajský přebor ve středních Čechách.

Mnichovohradišťský SK – Pěnčín-Turnov 4:3 (3:1)

„Zápas proběhl v přátelském duchu. My jsme byli lepší po celý zápas, hned v 10. minutě se prosadil Vavřich, ale pak znovu zahodil další vyložené šance. Divákům se to ale muselo líbit, padaly hezké góly ze standardek na obou stranách. V Mnichově Hradišti měli pouť, takže atmosféra zápasu tomu odpovídala. Nyní hráči dostali nějaké volno a pak už se půjde do závěrečné fáze přípravy," řekl trenér Turnova Jan Broschinský.

Turnov bez několika hráčů základní sestavy po poločase vedl o dvě branky. Nakonec po přeskupení řad utkání hosté vyhráli 4:3.

Branky hostů: Brett, Vavřich, Kulhánek, Bárta. FK Pěnčín-Turnov: Hyka – Novotný, Hybner, Horák, Randák – Koubek, Brett, Kanaval, Kulhánek – Vavřich, Dospěl (stř.: Bárta, Daniel Hurt).

SK SEMILY

Nováček soutěže sehrál na domácím hřišti přípravné utkání s šestým týmem loňské tabulky ze Mšena. Hosté se dostali do vedení po brance z odraženého míče už v první půli. Po obrátce a prostřídání pak domácí ztráceli a nakonec inkasovali další dva góly.

Semily – Mšeno 0:3 (0:1)

„V prvním poločase jsme hráli vyrovnaný fotbal, měli jsme dvě tutové šance, ale prováhali jsme je. V poločase jsme do sestavy sáhli, udělali šest změn a to se muselo projevit. Náhradníci byli trochu nesehraní. Ale je to pořád jen příprava, takže to nemělo takovou váhu. Na doladění je ještě nějaký čas," řekl k sobotnímu dopolednímu přípravnému zápasu asistent hlavního trenéra Jan Brett starší.

SK Semily: Kumprecht – Kočí, Hrmo, Feri, Bohatý – Vlach, Šulc – Ježek, Ševčík, Hartman – Buček (Střídali: Grebeníček, Vrchovský, Veg, Prousek, Ottmar, Jung).