Proti mladému celku vedeným Miroslavem Holeňákem hrála Kolora vyrovnanou partii, vždy ale tahala za kratší konec a odešla o gól poražena.

Liberec U19 – Semily 3:2 (2:0)

Extraligový liberecký dorost změřil síly s divizním nováčkem. V utkání, které se původně mělo odehrát už o víkendu, ale pro velký mráz bylo odloženo, šli do vedení domácí dorostenci. Dvě slepené branky Ondráčka a Matějky zajistily domácím náskok. A tak Semily vždy musely nepříznivý stav dotahovat. Poprvé dokázal snížit Vlach, ale Liberec díky Polívkovi znovu odskočil. Konečný stav pak zařídila až trefa Bučka.

„Z mého pohledu to bylo vyrovnané utkání. Měli jsme své šance, v první půli dvě velké, ale nedali jsme. A jak už to bývá, tak po chybách jsme naopak inkasovali. Po půli jsme provedli nějaké změny, Vlacha jsme vysunuli doprostřed, což se myslím vyplatilo. Měli jsme zase další šance, podle mého jsme měli vyrovnat, ale to není tak důležité. Nebylo to špatné utkání, hrálo se v solidním tempu," řekl k utkání hlavní trenér SK Semily Miroslav Procházka.

Branky Semil: Vlach, Buček. SK Semily: Kumprecht – Hartman, Hrmo, Vlach, Bohatý – Veg, Ševčík, Prousek, Kočí – Buček, Kazmer. Střídali: Koudelka, Jung, Otmar, Hájek, Močkovský.

V sobotu sehraje kombinovaný A tým Semil a dorostu utkání s Frýdlantem. Zítra se pak v plné síle Kolora postaví ve Mšeně lídrovi krajského přeboru z Jablonečku.