Mladé Buky – Trutnov B 2:0 (1:0)

Domácím se hned v úvodu podařilo skórovat, když se trefil hlavou Horák. Poté převzalo iniciativu trutnovské mužstvo, ale do vyložené šance se techničtí mladíci trutnovské rezervy nemohli dostat. Ve druhém poločase, po vyloučení Valkouna, se do hry začali vracet také domácí hráči. Hrozili zejména z brejkových situací, které však Švejdar likvidoval. Když se ale znovu hlavou trefil domácí Horák, bylo o výsledku zápasu rozhodnuto a tři body zůstaly v Mladých Bukách.

Horní Staré Město – Úpice 1:3 (1:2)

V šestnácté minutě se domácím, kteří hráli bez hlavního trenéra Záplaty, podařilo prolomit střeleckou nemohoucnost z posledních zápasů. Marek Nývlt se trefil do sítě bývalých spoluhráčů. Poté však už bylo utkání kořistí hostujícího týmu. Hned za dvě minuty Winter vyrovnal a ve 34. minutě již stejný hráč vstřelil vedoucí branku Úpice. Další šance, které si svěřenci trenéra Fišera vypracovali, však skončily buď na domácím brankáři, nebo hráči nedokázali překonat brankáře domácích. Když už se ve druhé půli zdálo, že se hra vyrovnává, zasadil Winter svou třetí přesnou střelou domácím mat.

Vítězná – Kopidlno 5:0 (2:0)

Domácí nastoupili proti prvnímu celku tabulky. Na hřišti to však nebylo poznat. Vítězná od prvních minut tlačila a dostala se do několika slibných šancí. Hosté se v první půli téměř neprosazovali, hrozili spíše ze standardních situací, které však výborně řešil domácí brankář Vachek. Domácí hráči dokázali proměnit své šance v 34. a 36. minutě, kdy trefami Ježka a Vágnera stanovili poločasové skóre. Hned na začátku druhé půle si Kopidlnští nešťastně srazili míč do vlastní branky a domácí se dostali do třígólového vedení. Vítězná od té doby panovala na hřišti, nedopustila drama a utkání si v klidu pohlídala. K radosti své i diváků naopak přidala dvě braky, když se dvakrát prosadil výborně hrající Pohořelý a uzavřel tak konečný stav na pověstné „bůro“. Utkání se odehrálo před početnou diváckou kulisou, která po zásluze odměnila domácí hráči zaslouženým potleskem. Hráči Vítězné dokázali získat své první krajské body.

Bílá Třemešná – Rudník 1:0 (0:0)

V první půli se hrál výborný vyrovnaný fotbal z obou stran. Nebezpečnější byli o něco více hosté, kteří hrozili zejména ze standardních situací. Do druhé poloviny se nejprve podařilo domácím Rudník zatlačit, ale do výraznějšího tlaku se nedostal ani jeden z týmů. Aktivita vyvrcholila šťastnou brankou, když si po rohovém kopu a následné skrumáži před hostujícím brankářem nejrychleji našel míč David Kubelka a vystřelil domácím vedení. Hosté se pak snažili za každou cenu vyrovnat, ale Bílá Třemešná i s pomocí štěstí výsledek ubránila.

Mostek – Libáň 1:4 (1:2)

Fotbalisté Mostku sehráli třetí domácí utkání v sezoně a potřetí přenechali body soupeři. Již před zápasem bylo jisté, že kdo duel prohraje, odsoudí se minimálně na týden na sestupovou příčku. Domácím se tento souboj opět vůbec nevydařil a potvrdilo se, že tým trenéra Lebedy prochází obrovskou krizí. Na úvodní trefu hostů ještě dokázal odpovědět čerstvý ženáč Lukáš Novák - 1:1. Do přestávky ale skórovala Libáň ještě jednou, přitom převaha a více šancí byly na kopačkách Mostku. Po přestávce se domácí snažili s utkáním ještě něco udělat, velké chyby v defenzivě ale nabídly dva góly soupeři. A tak jediným pozitivem mostecké soboty byly výborné chlebíčky ze svatby střelce Nováka.