Brno – Jilemnice 6:1 (2:0)

Domácí jsou jednoznačným favoritem a proti Jilemnici, která se sezonou doslova protrápila, se neočekává žádné jejich zaváhání. Zápas ale začal opatrně z obou stran, hosté nezaostávali a v úvodu dokonce zazvonili na tyč domácí branky. Pak ale v rozmezí tří minut Brno dvakrát udeřilo a jeho hra začala působit o poznání klidnějším dojmem. Horaly naopak srážela slabá úspěšnost v zakončení.

Tu zlepšil hned na startu druhé poloviny utkání kapitán Kraus, když rychle snížil na 2:1. Další nadějné příležitosti Sica na vyrovnání však skončily neúspěchem, a tak Brno rozhodlo. Do konce zápasu nasázelo za záda Hekery další čtyři góly a hosté se vraceli do Krkonoš s výpraskem.

„Výše výsledku příliš neodpovídá dění na hřišti, což uznali i Brňané. Naši kluci bojovali, nechali na hřišti vše. Je škoda, že za stavu 2:1 jsme neproměnili několik šancí. I přesto, že hru diktovalo Brno, je konečné skóre opravdu trochu zavádějící. Naše procento úspěšnosti střelby bylo ale velmi mizivé. A to rozhodlo. Do odvety dáme všechno, pokusíme se trestat trochu laxnější defenzivní hru soupeře a sérii vrátit ještě jednou na Moravu," burcuje svůj kolektiv předseda jilemnického klubu Milan Szabo.

Branky: 5. a 25. Levčík, 8. a 31. Doubravský, 30. Svoboda, 40. Cenek – 22. Kraus. SK Sico SC Jilemnice: Hekera – Paulů, Šnorbert, Smolík, Močkovský, Machát, Otmar, Fišar, Kraus.

Ostatní zápasy: Chemcomex Praha – Větřní 8:2 (stav série 1:0), Zlín – Vysoké Mýto 5:1 (stav série 1:0), Polička – Nový Bor 0:1 (stav série 0:1).

Sálová sobota v Jilemnici
 Ještě před hlavním utkáním play off Celostátní ligy proběhnou v sobotu v jilemnické sportovní hale dva předzápasy. Od 14.00 mohou diváci zhlédnout utkání žákovských týmů Studence a Martinic, o hodinu později mají výkop veteráni, když se přátelsky poměří domácí Jilemnice s výběrem Kolínska.
Hlavní událostí dne však bude odvetné střetnutí play off Celostátní ligy mezi domácím Sicem a brněnskou Gioiou, které se rozehraje v 16 hodin.