Fotbalista, který ještě na jaře hrál za Vrchlabí 1. A třídu si totiž duel s nejslavnějším českým klubem mohl na hřišti „užívat“ pouze sedmnáct minut. Ze hry jej pak vyřadilo zranění.

To si však dvacetiletý mladík přivodil již v padesáté vteřině utkání! No řekněte, není to smolař.

„Standa Ježek bránil Daniela Koláře a já jsem mu šel pomoc. Když jsem mu vypíchl míč, tak ho Standa trochu přistrčil a on mi přisedl nohu. Ruplo mi v kotníku a už jsem věděl, že to nepůjde,“ popisoval inkriminovaný moment Miloš Šulc.

Po ošetření u lavičky se ještě na hřiště vrátil, ale s bolestí se vydržel prát jen pár minut. „Dopředu to šlo, ale jak jsem udělal pohyb do strany, bylo to špatné,“ povídal Šulc. „Na zápas jsem se těšil, jak malej kluk a takhle to dopadlo.“

I s výronem se ale stihl ve třetí minutě zapojit do největší šance Dvora v utkání. „Stál jsem v ofsajdu a pouštěl jsem to Martinovi (Otradovskému – pozn.),“ usmíval se útočník. „Škoda, že to netrefil,“ litoval příležitosti, při které postupoval jeho parťák z hrotu sám na gólmana Blažka.

S prohrou 0:3 byl Šulc spokojený. „Je to pěkný výsledek, lepší než před dvěma týdny v Kunicích,“ smál se po utkání hráč, který se chtěl proti Spartě vytáhnout už jen proto, že je slávista.