Vyhlášení a předání cen se spolu s pořadateli ujal hlavní sponzor, majitel restaurace Tropical v České Skalici, Michal Ulrich, který i letos věnoval pro všechna mužstva úžasné občerstvení v podobě obložených táců a salátových mís. Mimořádným hostem, který se také zúčastnil vyhlášení a podílel se na předávání cen, byl předseda ČMFS Malé kopané Filip Juda a chybět nemohl ani havlovický vodník Dufíno.

Nejdříve bylo vyhlášeno pořadí v ligovém poháru – hrál se turnajovým systémem při účasti 8 mužstev na havlovické umělce. Z vítězství se radovaly domácí Havlovice. Dále byly vyhlášeny výsledky druhé ligy – 7 mužstev. Vyhrála a postup mezi elitu si po letech snažení vybojovala Lavina Lhota Červený Kostelec.

I první liga se letos hrála za účasti 7 mužstev. Poprvé v historii HTL zvítězily Piškotky Doubravice, což si celé mužstvo včetně skvělých fanynek, dokonale užívalo. Zpestřením večera byly soutěže a nechyběla ani tombola. Po celoročních fotbalových bitvách 14 mužstev z trutnovského a náchodského okresu jsme touto společnou akcí zakončili další ročník HTL.

A slova prezidenta ČMFS na závěr: „To, co trvale dokazujete tady v Havlovicích, kde vás nežije ani tisícovka, je obdivuhodné. Desítky dalších i mnohem větších lig z celé ČR vám mohou právem závidět nejen toto výborně zorganizované zakončení celoroční fotbalové soutěže, ale i nádherné prostředí tohoto sálu a hlavně skvělý sportovní areál s akcemi, jako je třeba HAPO. Rád se k Vám zase přijedu podívat,“ pronesl Ulrich.

Miloš Tohola