Kunčice nedokázaly udržet překvapivé poločasové vedení nad Mladými Buky a nakonec s favoritem prohráli vysoko 3:6. Bílá Třemešná si po sedmigólové přestřelce veze tři body ze Rtyně. Prestižní duel v Pilníkově rozhodlo Hostinné až dvěma góly ve druhém poločase. Vrchlabská rezerva nejprve v Kocbeřích zranila domácího brankáře a poté v utkání pobrala všechy body. Dva duely druhého kola byly odloženy.

Radvanice – Svoboda 2:0 (1:0). Branky: Beránek, Kašpar. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 1:3. Diváků: 100. Na těžkém terénu vyzněla první půle jasně pro domácí, kteří také vedli a další šance neproměnili. Druhé dějství bylo vyrovnané a připomínalo spíše bitvu než pohledný fotbal. Hosté měli šanci na vyrovnání, ale neproměnili pokutový kop. Radvanice svou výhru pojistili až v závěru, do té doby bylo utkání otevřené.

Vítězná – Staré Buky 4:2 (4:2). Branky: Růžička 3 (1 z pen.), Špůr – Fikejz, Prokop. Rozhodčí: Burian. ŽK: 2:0. Diváků: 60. Vše podstatné se odehrálo v první půli, kdy také padly všechny branky. Domácí měli začátek utkání plně pod kontrolou a ve 38. minutě vedli o tři branky. Hosté však gólem do šatny stačili výsledek korigovat. Ve druhém poločase měli hostující hráči více ze hry, skórovat ale nedokázali, a tak zaslouženě zůstaly všechny body ve Vítězné. Hattrickem se opět zaskvěl domácí střelec Růžička.

Kunčice – Mladé Buky 3:6 (3:2). Branky: Kracík 2, Adolf – Mikolajczyk 2, Moravec, Dvořák, Hrubeš, vlastní. Rozhodčí: Kocourek. ŽK: 3:3. Diváků: 30. Utkání velmi dobré úrovně ovládli v prvním poločase domácí a vedli již o dvě branky. Hosté snížili těsně před půlí ze standardní situace. V polovině druhého dějství dvěma slepenými góly během dvou minut hosté otočili výsledek, který si svojí zkušeností dokázali pohlídat.

Rtyně – Bílá Třemešná 3:4 (2:2). Branky: Hanák, Vasilijev, Pour z pen. – T. Kubelka. J. Kubelka, D. Kubelka, Hažer. Rozhodčí: Mrkvička. ŽK: 2:1, ČK: 1:0 (Pour). Diváků: 60. První půle byla vyrovnaná, ve druhé byli hosté lepší, domácí jim to ale usnadnili chybami v obraně.

Pilníkov – Hostinné 1:3 (1:1). Branky: Stoklas – Punner 2, Slavík. Rozhodčí: Louda. ŽK: 1:0, ČK: 0:1 (Horák). Diváků: 50. Domácí podali nepřesvědčivý výkon, výhra hostů byla zasloužená.

Kocbeře – Vrchlabí B 2:5 (1:3). Branky: Kulhánek, Kacetl – Svoboda, Zajíc, Svintek, Gaszi, Janda z pen. Rozhodčí: Imlauf. ŽK: 0:6, ČK: 0:1 (Zajíc). Diváků: 30. Rušné a dramatické utkání. Průběh a výsledek ovlivnilo vážné zranění domácího brankáře po nešetrném zákroku hráče hostů. Gólman byl převezen do nemocnice. Vrchlabské mužstvo hrálo přehnaně tvrdě po celé utkání, což dokazují udělené karty. Gólmanovi přejeme brzké uzdravení.

Utkání Poříčí – Podhůří a Libeč – Dolní Kalná byla odložena pro nezpůsobilý stav hracích ploch.