Dvůr - Tesla PCE 1:0

Duel týmů, které se loni umístily v horní polovině tabulky nabídl zajímavou kopanou se šťastnějším výsledkem pro domácí.

Poté, co pardubickému Škvňákovi nebyl uznán ve 31. minutě gól pro ofsajd, zrodila se největší šance první půle v jeho samém závěru, kdy Řežábek po spolupráci Brendla s Kilevníkem napálil břevno Shejbalovy branky. Po přestávce se zajímavé momenty děly hlavně před brankou hostujícho celku. V 59. minutě po opakovaném trestném kopu Kruliš trefil tyč. O pět minut později byl za nesportovní chování vyloučen útočník Tesly Petrus. Přesto v 67. minutě hosté mohli otevřít skóre zápasu, ale před dvěma nabíhajícími hráči Dvůr zachránil skvělý Tomek. Velkou možnost poté promarnil i Dvůr, když po ruce v pokutovém území Kilevník v 78. minutě neproměnil penaltu. Rozhodnutí tak přinesla až 85. minuta, kdy nebojácně vlétl do pokutového území Otradovský a přes Shejbala poslal míč do sítě.

Fakta – branky: 85. Otradovský. Rozhodčí: Vnuk (Třebovle). ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (64. Petrus). Diváci: 600. Poločas: 0:0.
TJ Dvůr Králové nad Labem: Tomek – Blažek, Kruliš, Bělina (69. Otradovský), Ježek – Kilevník, D. Novák, Holub, Míl – Brendl, Šulc (29. Řežábek).
Tesla Pardubice: Shejbal – Hlava, Pospíšil, Třešňák, Voženílek – Fidra (65. Sadílek), Hajdari, Jeřábek – Škvrňák – Petrus, Gavula.

Převýšov - Nový Bydžov 2:0
Holice - Týniště 0:2
Velim - Chrudim 0:3
H. Měcholupy - Živanice 1:1
Hradec Králové B - Kunice 1:0
Ovčáry – Pěnčín–Turnov 4:1