Řadu jednoznačných výsledků přineslo 12. kolo nejvyšší okresní soutěže. Další debakl si připsal společný tým Horního Maršova a Janských Lázní B. Tentokrát nestačil na Kunčice.

Strážné – Kocbeře 0:3 (0:2). Branky: Šmíd, Stránský, vlastní. Rozhodčí: Kučera (OFS Jičín). ŽK: 3:1. Diváků: 50. Už ve třetí minutě, po podklouznutí domácího obránce a následném centru, se hosté ujali vedení. To zvýšili svým důrazem v 10. minutě a o výsledku bylo při gólové nemohoucnosti domácích téměř rozhodnuto. Ve druhé půli Strážné zvýšilo tlak, ale vlastní branka jejich snažení ukončila. Vyrovnané utkání rozhodla branková efektivita hostů.

Poříčí u Trutnova – Lánov 6:2 (3:1). Branky: Kuric 2, Horák 2, Brus, Janas – Půlpán, Vídeňský. Rozhodčí: Lokvenc (OFS Náchod). ŽK: 0:1. Diváků: 30. Za dušičkového počasí se v Poříčí odehrálo poslední utkání podzimu. Hosté přijeli v oslabené sestavě bez pěti hráčů ze základní sestavy. Začátek utkání tomu ale vůbec neodpovídal. Bojovníci z Lánova se hned v úvodu ujali vedení Půlpánem po chybě domácí obrany. Domácí se pak vzpamatovali, výsledek otočili a na konci první půle už vedli o dva góly, když se dvakrát trefil Kuric a jednou Horák. Druhý poločas začal úplně stejně jako ten první, hosté snížili Vídeňským na 3:2. Domácí neponechali nic náhodě a víc už hostům nedovolili, ale z mnoha šancí proměnili jen tři. Trefil se ještě jednou Horák a Janas s Brusem.

Trutnov C – Rtyně v Podkrkonoší 5:0 (4:0). Branky: Kynčl, Holubec, M. Nývlt, Vomočil, Kárník. Rozhodčí: Andrýs. ŽK: 1:1. Diváků: 20. Utkání na velmi těžkém terénu mělo jednoznačný průběh. V první půli si domácí vytvořili dostatečný náskok a ve druhém poločase si utkání v klidu pohlídali. Bylo jen otázkou, kolik si hosté odvezou branek.

Horní Maršov / Janské Lázně B – Kunčice nad Labem L 1:6 (0:2). Branky: Gurský – Míč 3, Jeřábek 3. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 2:1, ČK: 1:0 (Strakoš). Diváků: 30. Další zasloužená prohra domácích, kdy hosté ve druhém poločase ukázali domácímu mužstvu, jak se proměňují šance.

Vítězná – Libeč 2:3 (0:1). Branky: Vladeka z pen., Ruprich – Linhart, Jón, Jezvina. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 1:1. Diváků: 30. Nepříliš pohledný zápas se hrál jako na houpačce. V prvním poločase se hosté dostali do vedení, ale ve druhém dějství domácí během patnácti minut skóre dvěma brankami otočili a poté ještě trefili tyč soupeřovi branky. Po zbytek utkání byli ale lepším týmem na hřišti hosté a výsledkem toho byly dva góly v domácí síti.

Staré Buky – Podhůří 5:4 (3:2). Branky: Trunkát 2, Široký, Vilám, Špička – Smejkal 2, Zíta, Přívratský. Rozhodčí: Beránek. ŽK: 2:2. Diváků: 40. Za sychravého počasí domácí přivítali hráče Podhůří a vrhli se do útočení. Z první akce Podhůří ale udeřilo a hosté skórovali Zítou 0:1. Za čtyři minuty bylo vyrovnáno, když si hosté nerozuměli po rohovém kopu a hlavičce domácích dopravili míč do vlastní sítě. Za dalších pět minut už domácí vedli 2:1. Ve 23. minutě domácí zvýšili na 3:1, ale hosté ke konci poločasu snížili. Druhý poločas zahájili domácí tlakem, který vyústil další brankou po pěkné akci 4:2. V 63. minutě přidali domácí pátou branku a zdálo se, že je rozhodnuto. To však hosté odmítli a Přívratský korigoval. V poslední minutě přidal svou druhou branku hostující Smejkal a utkání tak skončilo pouze rozdílem jediné branky.

Vrchlabí B – Mostek nehráno. Utkání se mělo hrát v neděli, avšak z důvodu neregulérního stavu hrací plochy bylo odloženo.