FORTUNA DIVIZE C

Kratonohy – Turnov 1:5 (1:1)

Ačkoliv turnovští fotbalisté na půdě ambiciózního soupeře brzy prohrávali a v průběhu první půle přišli o zraněné Petrláka s Havlem, dokázali utkání nejen zvrátit, ale navíc dovést k vysokému vítězství.

„Potkalo náš štěstí, jaké jsme dlouho neměli. Musíme překonat výsledkovou krizi a tento zápas by nám měl pomoci. Věřím, že se přes zimu stabilizujeme a předvedeme na jaře slušný fotbal. Ještě ale musíme zabojovat i do konce podzimu a získat tři až čtyři body. Už ve středu od 14 hodin přivítáme v dohrávce Pardubice B,“ řekl po utkání člen realizačního týmu Petr Koubus.

Fakta – branky: 11. Štoček – 15. Petrlák, 37. Š. Havel, 51. Tvrdý, 63. a 73. Houžvička. Rozhodčí: Braun. ŽK: 2:1. Diváci: 130. FK Turnov: Hyka – Šimek, Dlouhý, Kordík, Beníšek – Tvrdý, Petrlák (40. Benek), Dlouhý, Š. Havel (45. Houžvička) – Cigánek (82. Svoboda), Horák (83. P. Havel).

Vysoké Mýto – Dvůr Králové 0:0, penalty 5:4

Dvorští fotbalisté si ze hřiště druhého celku tabulky přivezli cenný bod, v tabulce se ale vrátili na sestupovou 14. pozici. Vyrovnaný duel mnoho šancí nenabídl a v penaltovém rozstřelu se štěstí přiklonilo na stranu domácích.

Čáslav – Trutnov 3:0 (1:0)

Ve Středočeském kraji se s ohledem na tabulkové postavení obou soupeřů hrál duel „o šest bodů“ a lépe jej zvládli domácí fotbalisté. Ve vyrovnané bitvě nebyli lepším týmem, rozhodně však produktivnějším. Po trefě z 32. minuty Čáslav rozhodla o svém vítězství proměněnou penaltou.