Mšeno – Nová Paka 2:7

Severočeský nováček nepodal očekávaný výkon, a tak s chutí hrající hosté rozhodli o tříbodovém zisku již v první půli. Dařilo se celému mužstvu, střelecky vynikl Bažík, autor tří branek. Domácí kanonýr Kaňkovský na vše nestačil, do sprch musel Král.

Fakta – branky: 3. a 75. Kaňkovský – 6., 15. a 70. Bažík, 79. a 86. Mačí, 29. Kulhánek, 36. Brož. Rozhodčí: Baum (Most). ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (86. Král). Diváci: 230. Poločas: 1:4. 1. FK Nová Paka: Kanaval – Jisl, Ptáček, Kazda, Vích – Urbanec (70. Mačí), Brož, Rozsévač, Kulhánek (86. Povr) – Bažík, Mičkal (50. Čokina).

Náchod – Nový Bydžov 0:0

Zasloužená dělba bodů se zrodila ve východočeském derby hraném v Bělovsi. Úvodní minuty zápasu patřily domácím a jejich třem náznakům šance, hosté pak vyrovnali hru a byli nebezpečnějším týmem. S přibývajícím časem skrápěl běloveský trávník hustý déšť, ve kterém se chvílemi začalo hodně jiskřit. Odnesl to v 56. min. hostující Novák, který skončil s naštípnutou klíční kostí v náchodské nemocnici. Blíže ke třem bodům měli nakonec hosté z Nového Bydžova. Po hodině hry parádně pálil ze třiceti metrů Blažej, Baláž v domácí brance však byl u své levé tyče včas. Agilní Blažej to zkoušel akrobaticky i o chvíli později, jenže neuspěl stejně jako domácí Srkal v 76. minutě.

Fakta – rozhodčí: Novotný (Hradec Králové). ŽK: 2:3. Diváci: 300. Poločas: 0:0. FK Náchod: Baláž – Šťavík, Škoda, Rompotl, O. Nejman – Srkal, Vít, Hubka, D. Nejman – Sedláček (63. Simon), Malý (63. Petr). RMSK Cidlina Nový Bydžov: Cejnar – Pilař, Žalman, Pavlásek, Novák (58. Tlustý) – Šorm (88. Dudla), Věchet, Krejčí (66. Bastin), Tomeš – Ševčík, Blažej.

Převýšov – Velim 3:1

V bojovném utkání výborné úrovně měl stálou převahu Převýšov, který pozoroval i kouč pražské Slavie Michal Petrouš. V úvodu zápasu se prosadili hosté. Následně domácí neproměnili několik šancí. Skóre zaslouženě otočili až po hodině hry.

Fakta – branky: 60. Svoboda, 79. Dvořák, 90. Motyčka – 11. Milan Vácha. Rozhodčí: Houdek (Plzeň). ŽK: 1:1. Diváci: 350. Poločas: 0:1. SK Převýšov: R. Petr – B. Franc, Černý, Kouřil, Hruška – Knobloch (89. Motyčka), Jarkovský, Breda (53. Kraus), Voženílek (74. T. Hrabík) – Dvořák, Svoboda.

Ústí n. O. – Jablonec B 4:2

Fotbalisté Jiskry Ústí nad Orlicí dokazovali hostům z Jablonce nad Nisou svou převahu už od první minuty utkání. Diváci tentokrát nemuseli čekat na druhý poločas, který mají fotbalisté Jiskry silný. V 16. minutě se nemýlil Felcman, o devět minut později skóroval Vaňous. Čtyři minuty před koncem poločasu pak všechny uklidnil Knápek. Ve druhé půli přidal jednu branku Falta a dvě hostující Daníček.

Fakta – branky: 16. Felcman, 25. Vaňous, 41. Knápek, 58. Falta – 72. a 88. Daníček. Rozhodčí: Šob (Hradec Kr.). Diváci: 350. Poločas: 3:0. Jiskra Ústí nad Orlicí: Neoral – Roupec, David, Felgr, Tomášek (64. Chasák) – Falta (60. Kukla), Vaňous, Roušar, Pászto (84. Ráb) – Felcman, Knápek.

Dvůr Králové – Polepy 5:1

Dvorští fotbalisté předvedli v prvním poločase vynikající výkon a sympaticky hrajícího soupeře doslova rozstříleli. Hosté se snažili hrát otevřenou partii, a to byla voda na mlýn domácím. Po přestávce tempo hry mírně opadlo, přesto krásná návštěva na konci aplaudovala.

Fakta – branky: 30. a 81. Kilevník, 14. Čech, 27. Diviš, 40. Rejl – 57. Vojtíšek. Rozhodčí: Bohatý (Jablonec nad Nisou). ŽK: 1:2. Diváci: 600. Poločas: 4:0. TJ Dvůr Králové: Ulrych – Volf (59. Podolník), Kruliš, Rejl, Ježek – Kilevník, Holub, Gorol, Diviš – Čech (88. Šulc), Samler (78. Kořínek).

Turnov – Hradec B 1:0

V 6. min. se po standardní situaci prosadili domácí. Poté byla hra vyrovnaná. Po změně stran měli „votroci“ převahu, ale nedokázali ji vyjádřit. V závěru sudí nepotrestal penaltový faul na Petříka.

Fakta – branka: 6. David Novotný. Rozhodčí: Klupák (Litoměřice). ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (68. Hurt). Diváci: 180. Poločas: 1:0. FC Hradec Králové B: Ottmar – Vlček, Kábrt, Novák, Doležal – Kopáč (53. Krolop, 62. Hofman), Veselka, Dvořák, Tichý – Korba, Pavel Novotný (80. Petřík).

Kolín – Pardubice B 2:1

Pardubičtí mladíci sehráli s farmou druholigové Vlašimi vyrovnanou partii. Stejně jako v prvním venkovním utkání ve Dvoře však doplatili na individuální chyby. Vyrovnání viselo na vlásku.

Fakta – branky: 48. Janda, 59. Štoček – 62. Kudrna z penalty. Rozhodčí: Vrzal (Tábor). ŽK: 2:2. Diváci: 260. Poločas: 0:0. FK Pardubice B: L. Zavřel – Buriánek, Kopřiva, Baldrych, Javůrek II – Růžička, (78. Novotný), Kudrna, Šejvl, Jarosz (83. Konvalina) – Vágner, Sklenář (73. Klátil).

Trutnov – Admira 1:1

Fotbalisté Trutnova na domácí půdě ztratili dva body remízou s pražskou Admirou 1:1. O výsledku rozhodly dva slepené góly, když hosty poslal do vedení Mičko a posléze srovnal Holubec.

Fakta – branky: 75. Holubec – 74. Mičko. Rozhodčí: Svoboda (Divišov). ŽK: 0:2. Diváci: 300. Poločas: 0:0. FK Trutnov: Šťastný – P. Makovský, Kejzlar, Kozák (80. Hruška, Syrovátka – Přívratský, Marks (15. Hlava), Musil, Mařas (74. Ficner) – Kamitz, Holubec.