Martinice – H. Branná B 1:2 ((1:1)
Hosté se ujali vedení, domácí sice hned z protiútoku vyrovnali, ale poté zahodili několik šancí, a tak se z důležitých tří bodů radovali hráči zachraňující se Horní Branné. Branky: Máslo – Gaudel, R. Šlechta. Rozhodčí: Imlauf, ŽK: 1:2. Diváků: 60.

Roztoky – Bělá 5:2 (2:0)
Domácí byli aktivnější, dokázali si vytvořit více šancí a zaslouženě si připsali tři důležité body. Branky: Tejchman, Kupkár 2, Nýdrle, Janovský – Patz, Maryško. Rozhodčí: Mašek, ŽK: 2:1. Diváků: 120.

Mříčná – Kruh 3:0 (2:0)
V pohledném utkání měli domácí mírnou převahu a třemi brankami potvrdili, že se jim doma berou body velmi těžko. Branky: vlastní, Zákoucký, Kučera. Rozhodčí: Vydra, ŽK: 1:0. Diváků: 120.

Vysoké – D. Branná B 6:0 (5:0)
Domácí svoji herní převahu vyjádřili už do poločasu pěti brankami. Druhý poločas se dohrával spíše z povinnosti, přesto ještě domácí svoji výhru jedním gólem vylepšili. Branky: Čermák 2, Seidl, Burgermeister, Vedral, Saska. Rozhodčí: Dušta, ŽK: 1:3. Diváků: 70.

Zál. Lhota – Stružinec 2:1 (0:0)
Hosté se sice ujali vedení, ale domácí trpělivou hrou dokázali v závěru skóre otočit, a postarali se tak o největší překvapení kola. Branky: D. Paulů, D. Lukeš z penalty – Novotný. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 5:2. Diváků: 60.

Nová Ves – Lomnice B 5:2 (3:2)
V pohledném utkání byl první poločas vyrovnaný, ve druhém domácí svého soupeře přehráli a zaslouženě zvítězili. Branky: Koudelka 3, V. Máka, Golis – Pospíšil, Zuzánek. Rozhodčí: Štuk, ŽK: 2:0. Diváků: 300.

Libštát – Košťálov B 4:1 (1:0)
V prvním poločase ještě hosté drželi krok, ve druhém poločase je příliš nepodržel brankář, takže si domácí připsali důležitou výhru. Branky: D. Kobrle, Podlipný, Havlíček – Kašpar. Rozhodčí: Štuk, ŽK: 0:3. Diváků: 110.

Dohrávka: Zálesní Lhota – Martinice 4:0 (0:0). Branky: D. Paulů 2, R. Paulů, Hofman. Rozhodčí: Bergemann, ŽK: 2:1. Diváků: 60.