Domácí ukázali, že ne nadarmo hrají I. B třídu. Dobře kombinovali, v prvním poločase hosté vydrželi zachytávat útoky soupeře, až na pár výjimek toho moc Jenišovicím nedovolili. Stružinec ale nehrál jen „zanďoura“, občas vystrčil růžky, hlavně v prvním poločase několik jeho útočných akcí bylo velmi slibných a na pohled hezkých.

Ve druhé půli postupem času narostla i díky velkému hřišti převaha domácích a v poslední půlhodině byla až drtivá. Díky výbornému výkonu gólmana Typlta Jenišovičtí dlouho nemohli vstřelit gól. Dočkali se až v 78. minutě po hezkém ťukesu lomnických navrátilců Leoše Bernarda a Zdeňka Kalouska, když přesně střílel druhý jmenovaný.

Stružinec si již podruhé (Košťálov, I.A třída 2:3) v krátké době ověřil, že umí hrát i se soupeři z vyšších soutěží.