Nejlepší hráči jarní části fotbalové Tip ligy čtenářů Krkonošského deníku se dočkali ocenění za svoji snahu v tradiční tipovací soutěži. Dva z nejsilnější pětice převzali ceny přímo v trutnovské redakci, dalším dvěma byly dary dovezeny na domluvené místo a na zbylého odměna stále čeká.

Potěšitelným faktem před měsícem skončené soutěže bylo, že se v horském regionu zapojilo do tipování plných 167 čtenářů. Více jich mezi sebou měřilo síly pouze na Královéhradecku. Během jedenácti odehraných kol jsme zaznamenali deset vítězů, přičemž ve druhém kole zabránil bezproblémovému průběhu nedostatečný počet odehraných zápasů, jelikož republiku zlobilo zimní počasí.

V konečném pořadí posbírali nejvíce bodů tradiční účastníci. Na prvním místě se umístil Jiří Pelák ze Dvora Králové, jenž od sportovní redakce Deníku převzal 30 litrový sud od partnera Tip ligy – Královédvorského pivovaru Tambor. O ten se podělil s přáteli, a tak už po třech dnech od předání směle hlásil, že je prázdný sud připraven k vrácení.

Na druhém místě, o jediný netrefený výsledek za vítězem, zaostal trutnovský Václav Herout. Ten už tipovací soutěž Krkonošského deníku několikrát v historii vyhrál, i za „stříbro" byl ale rád. Odměnou mu byl fotbalový míč od firmy JAKO podepsaný hráči na jaře ještě prvoligového Hradce Králové, balíček pivovaru Tambor a kuchyňská váha od firmy Elektro Berry.

Také další příčky patřily čtenářům z Trutnova. V pořadí třetí Miloš Dvořák si v redakci Deníku vyzvedl podepsaný míč, dárkovou krabici piva Tambor a od Elektro Berry nádobu na úschovu potravin. Čtvrtý v pořadí Otakar Jón bohužel na kuponu nevyplnil povinný údaj s telefonním číslem, proto na něho ceny nadále čekají v trutnovské redakci, přesněji v ulici Bulharská 140.

Odměněna byla i pátá v pořadí. Petře Kosařové jsme taktéž dovezli již zmiňovanou sadu osmi piv Tambor, od Elektro Berry rychlovarnou konvici a navíc malou pozornost od firmy JAKO.

Po krátké pauze se všichni můžeme těšit na další ročník Tip ligy. Podzimní část bude zahájena o víkendu 15. – 16. srpna 2015 a první kupon najdete na našich stránkách v pondělí 10. srpna.