Vrchlabí B – Dolní Kalná 6:0 (2:0). Branky: Votoček 2, Žďárský 2, Bürger, Sedliský. Rozhodčí: Mahrla. ŽK: 1:1. Diváků: 90. V pohledném utkání se více dařilo domácím střelcům. Ti předčili svého soupeře hlavně důrazem v osobních soubojích, čímž rozhodli o jasném vítězství.

Horní Staré Město – Kunčice nad Labem 4:1 (0:1). Branky: Kulda 2, Machalík 2 – Hladík. Rozhodčí: Teichmann. ŽK: 3:1. Diváků: 80. Hra družstva domácích v prvním dějství neodpovídala důležitosti utkání. Hosté se ve 13. minutě ujali vedení brankou z rohového kopu. Domácí měli do konce poločasu několik příležitostí, které ale nevyužili. Ve druhé půli, zřejmě po domluvě trenéra, nastoupilo za domácí zcela jiné mužstvo. Hra dostala spád, útok na branku hostů střídal útok, což vyústilo ve čtyři vstřelené branky z kopaček Víti Machalíka a bombéra Horňáku Milana Kuldy. Přesto nutno ocenit obětavý výkon hráčů hostujícího mužstva.

Hostinné – Strážné 1:0 (0:0). Branka: Polák. Rozhodčí: Mlynář. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Strážné přijelo do Hostinného s obrannou taktikou a v první půli zdařile odolávalo náporu Tatranu. Po změně stran se hosté ještě více zatáhli a domácí z mnoha šancí skórovali pouze v 66. minutě, když se výstavně trefil Polák. Hosté pak několikrát zahrozili z brejků, Tatran si ale důležité vítězství pohlídal.

Vítězná – Staré Buky 4:3 (2:2). Branky: Hlavatý, Růžička, Vohnout, vlastní – Prokop 2, Trunkát. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 4:4, ČK: 1:1 (Marel – Pavlišta). Diváků: 80. Ve velmi emotivním zápase se domácím i v deseti podařilo bojovností ve druhém poločase zaslouženě zvítězit. Představitelé Vítězné děkují oddílu Sokol Staré Buky za projevenou soustrast položením květiny na pietním místě na jejich hřišti, za tragicky zesnulého hráče Láďu Kropáčka.

Svoboda – Bohuslavice 1:4 (0:1). Branky: Mucudis – Poláček 2, Pop, Stránský. Rozhodčí: Bareš. ŽK: 0:1. Diváků: 50. Bojovnější hosté využili útlumu domácích v jarní části a disciplinovaným výkonem si zaslouženě odvezli ze Svobody všechny body.

Kocbeře – Rtyně 2:1 (1:1). Branky: Z. Stránský, Motal – B. Bareš. Rozhodčí: Andrýs. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Ne příliš pohledné utkání, do něhož oba celky nemohly z nejrůznějších důvodů poslat ideální sestavy. V první půli měli domácí převahu, zároveň i dostatek šancí. Jen jejich proměňování se nedařilo. Ujala se až nádherná střela Stránského. Hosté se do pokutového území Jiskry prakticky nedostávali, ale před pauzou z první šance Barešem srovnali skóre. Ve druhém poločase se spíše polehávalo a zdržovalo. Zaslouženou výhru pro domácí trefil veterán Motal.

Lánov – Podhůří 5:2 (1:2). Branky: Schliegsbier 2, M. Půlpán, Mencl, Hájek – Zdržálek, Smejkal. Rozhodčí: Trejbal. ŽK: 1:4. Diváků: 100. V prvním poločase se lepším hostům podařilo dvakrát skórovat. Díky tomu nastupovalo Podhůří do druhé půle s jednobrankovým vedením. Ve druhém poločase domácí otočili hru a vyrovnali. Z nařízeného pokutového kopu se Schliegsbier nemýlil a domácí šli do vedení. Poté přidal Lánov ještě další dva góly a zápas zaslouženě vyhrál.