Zajímavostí kola ovšem byla vysoká výhra 6:0 Tatobit nad Vysokým B a čtyři branky domácího kanonýra Radka Hořeního během úvodních 25 minut. Na druhém místě tabulky se drží Košťálov C, po souboji sousedů v tabulce se na třetí místo před Horku vyšplhal tým Víchové B. Poslední zůstává rezerva Vysokého o tři body za Beneckem.

Tatobity – Vysoké B 6:0 (5:0)

Domácí už ve 25. minutě vedli 4:0, když všechny branky vstřelil skvěle hrající Radek Hoření. Hosté potom vyrovnali hru, přesto hráči Tatobit přidali ještě dva góly. Branky: Hoření 4, Sviták, Bartoníček. Rozhodčí: Šarbort, ŽK: 1:0. Diváků: 50.

Horka – Víchová B 2:4 (1:1)

Ve vyrovnaném utkání si hosté v závěru vytvořili několik šancí, které dokázali realizovat. Branky: Gróf, Borůvka – Hartig 2, Faistaver, Mikolášek. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 0:1. Diváků: 70.

Poniklá – Rokytnice B 4:2 (2:1)

Hosté se snažili, ale vyloučení dvou hráčů jejich plány na bodový zisk zhatilo. Branky: Dobiáš, Kázmer, Adámek, Skalský – Frener, Zahradník. Rozhodčí: Dušta, ŽK: 2:2, ČK: 0:2. Diváků: 60.

M. Skála B – N. Ves B 2:2 (1:1)

Vyrovnané utkání, ve kterém si mužstva zaslouženě rozdělila body. Branky: Šilhán, Vrbata – Dušta, Fejfar. Rozhodčí: Novák, ŽK: 2:2. Diváků: 30.

Mírová B – Bozkov B 2:1 (0:0)

Hosté sahali po bodu, ale domácí brankou v 88. minutě strhli vítězství na svou stranu. Branky: Kolomazník, Cimbál – Farbár. Rozhodčí: Bergemann, ŽK: 1:1. Diváků: 40.

Rovensko B – Benecko 3:1 (2:1)

Domácí měli stálou převahu a přestože neproměnili spoustu šancí, tak zaslouženě zvítězili. Branky: Varečka, Brunclík, Perger – Hanč. Rozhodčí: Šarbort, ŽK: 0:0. Diváků: 180.

Košťálov C – Studenec B 4:2 (1:0)

Hrálo se za mírné převahy domácích. Definitivní podobu ovšem dali výsledku až gólem v 90. minutě. Branky: Holec 2, Brett 2 – Synek, Letkovský. Rozhodčí: Štuk, ŽK: 1:1. Diváků: 80.