Převýšov zatím v divizi nastřádal devět bodů, pouze jedinkrát padl v Polepech po hrůzném debaklu 0:4. Jinak však dokázal třikrát zvítězit a nastřílet pět branek. Navíc přichystal celorepublikové překvapení, když dokázal v Ondrášovka Cupu vyřadit mistra ligy z let 2008 a 2009. Mužstvo je zatím na čtvrtém místě tabulky.

Turnov v posledních třech zápasech bodoval. Remíza v Nové Pace i vítězství nad Hradcem Králové B byly velmi cenné. Naposledy tým doma ztratil dva body za remízu s posledním Mšenem.

„Bylo by divné, kdybych neřekl, že potřebuji body. Je mi ale jasné, že v Převýšově to bude obrovsky těžký. Ale každý zápas je jiný, začíná se od nula nula a pokud bude vše vedené, tak jak má, určitě se dají nějaké body udělat. Chtěl bych udělat slušný výsledek, abychom si napravili reputaci po zpackaném domácím zápase se Mšenem, kdy jsme nedali penaltu a přišli jsme o cenné body. Máme teď těžkou sérii s Převýšovem, Dvorem Králové a Náchodem, tak bych chtěl, abychom už v Převýšově nedali kůži zadarmo,“ přeje si hlavní trenér FK Pěnčín–Turnov Jan Broschinský.

Utkání ve sto kilometrů vzdáleném Převýšově začíná v neděli v 10.15 hodin.