Víkendový program na fotbalových trávnících nabídl v podkrkonošském regionu spoustu zápasů, pouze deset jich však zajímalo dvě stovky soutěžících v tradiční tipovací soutěži Krkonošského deníku.

Nikde jinde v kraji nehraje TIP ligu tolik čtenářů jako na Trutnovsku, za což děkujeme.

Málokdo si ale ve třetím dějství připsal kladný počet bodů, když pouze sedm hráčů dokázalo trefit alespoň šest správných výsledků. Martin Šimek ze Dvora Králové nad Labem navíc přidal přesný tip na celkový počet branek a coby vítěz kola se může těšit na zaslouženou odměnu v podobě sady piv od plzeňského Gambrinusu.

Také ve 4. kole lze tipovat přes internet. Známý odkaz www.denik.cz/tipliga je připraven na nábor vašich dalších tipů.

Výsledky 3. kola TIP ligy

1. Dvůr Králové A – Letohrad 0 (2:2)
2. Kosmonosy – Trutnov A 1 (5:4)
3. Kostelec n. O. – Vrchlabí A 2 (0:2)
4. Česká Skalice – Trutnov B 0 (1:1)
5. Staré Buky – Dvůr Králové B 1 (4:2)
6. Kocbeře – Miletín 2 (0:1)
7. Úpice – Jičín B 1 (2:0)
8. Vrchlabí B – Nová Paka 0 (2:2)
9. Mladé Buky – Volanov 1 (4:0)
10. Mostek B – Kuks 1 (4:1)

Správná trefa: 39 branek

Pořadí jednotlivců: Vysoký počet soutěžících ve 3. kole do mínusu

FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)

  • KN0101 Miloš Jirsák, Horka u Staré Paky⋌10 24
  • KN0154 Jiří Renner ml., Dolní Branná⋌10 24
  • KN0160 Ondřej Renner, Dolní Branná⋌7 24
  • KN0056 Jan Prokůpek, Dvůr Králové n. L.⋌7  21
  • KN0027 Josef Vydra, Hořice⋌7  21
  • KN0108 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice⋌1  21
  • KN0159 Daniel Renner, Dolní Branná⋌10  18
  • KN0050 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové n. L.⋌10  18
  • KN0094 Jan Gabrle, Trutnov⋌7  18
  • KN0161 Zbyněk Kuřil, Dolní Branná⋌7  18

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. – 20. místo)

  • KN0097 Marek Tůma, Mladé Buky⋌7  18
  • KN0165 Zdeněk Žáček, Úpice⋌7  18
  • KN0180 Martin Bednář, Žireč⋌4  18
  • KN0023 Miroslava Čurdová, Vrchlabí⋌4  18
  • KN0091 Jiří Gabrle, Trutnov⋌4  18
  • KN0155 Květa Rennerová, Dolní Branná⋌4  18
  • KN0059 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové n. L.⋌1  18
  • KN0170 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L.⋌1  18
  • KN0040 David Vitebský, Bílá Třemešná⋌1  18
  • KN0115 Josef Dreveniak, Dolní Branná⋌-2  18

FORTUNA ČFL (21. – 40. místo)

  • KN0132 Josef Hanuš, Dolní Branná⋌-2  18
  • KN0020 Petr Svoboda, Jilemnice⋌-1  17
  • KN0153 Jiří Renner st., Dolní Branná⋌10  15
  • KN0051 Martin Šimek, Dvůr Králové n. L.⋌10  15
  • KN0107 Václav Roza, Trutnov⋌7  15
  • KN0080 Irena Balánová, Volanov⋌4  15
  • KN0038 Martin Srníček, Praha⋌4  15
  • KN0029 Hana Vydrová, Hořice⋌4  15
  • KN0044 Markéta Kirschová, Nové Lesy⋌1  15
  • KN0019 Pavel Kraus, Vrchlabí⋌1  15
  • KN0066 Petra Levitnerová, Dvůr Králové n. L.⋌1  15
  • KN0070 Jaroslav Zajíček, Lipnice⋌1  15
  • KN0089 Zdeněk Jón, Trutnov⋌-2  15
  • KN0157 Jaroslav Moravec, Dolní Branná⋌-2  15
  • KN0112 Milan Sůra, Dolní Branná⋌-2  15
  • KN0129 Ladislav Šimek, Dolní Branná⋌-2  15
  • KN0090 Jaroslav Rufer, Trutnov⋌-5  15
  • KN0175 Renáta Dvořáková, Trutnov⋌4  14
  • KN0176 Lenka Hurtová, Trutnov⋌4  14
  • KN0187 Zdeněk Korčák, Trutnov⋌4  14

FORTUNA DIVIZE C (31. – 50. místo)

  • KN0178 Blažena Kratochvílová, Trutnov⋌1  14
  • KN0109 Marek Birke, Trutnov⋌0  14
  • KN0024 Pavel Korec, Staré Buky⋌8  13
  • KN0055 Petr Dorotík, Trutnov⋌5  13
  • KN0168 Jitka Čížková, Dubenec⋌7  12
  • KN0098 Milan Řehák, Malý Libotov⋌7  12
  • KN0079 František Balán, Trutnov⋌4  12
  • KN0082 Michal Jiránek, Trutnov⋌4  12
  • KN0084 Hana Jiránková, Trutnov⋌4  12
  • KN0004 Pavel Kejzlar st., Úpice⋌4  12
  • KN0148 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná⋌4  12
  • KN0102 Petr Novotný, Trutnov⋌4  12
  • KN0053 Josef Petrů, Trutnov⋌4  12
  • KN0074 Kurt Püschel, Žacléř⋌4  12
  • KN0016 Petr Čurda, Vrchlabí⋌1  12
  • KN0043 Břetislav Hradecký st., Žacléř⋌1  12
  • KN0088 Otakar Jón, Trutnov⋌1  12
  • KN0086 Roman Kábrt, Trutnov⋌1  12
  • KN0085 Karel Kábrt, Trutnov⋌1  12
  • KN0087 Soňa Kábrtová, Trutnov⋌1  12

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)

  • KN0002 Pája Kročil, Úpice⋌1  12
  • KN0093 Radka Křechová, Trutnov⋌1  12
  • KN0149 Jiří Kubáněk, Dolní Branná⋌1  12
  • KN0152 Jára Kubáňková, Dolní Branná⋌1  12
  • KN0058 Ondřej Langpaul, Dvůr Králové n. L.⋌1  12
  • KN0137 Václav Nyč, Dolní Branná⋌1  12
  • KN0001 Josef Smeták ml., Úpice⋌1  12
  • KN0003 Josef Smeták st., Úpice⋌1  12
  • KN0100 Jan Zirm, Vrchlabí⋌1  12
  • KN0021 Lucie Čurdová, Vrchlabí⋌-2  12
  • KN0126 Libor Čvančara, Dolní Branná⋌-2  12
  • KN0120 Jan Doviczin, Dolní Branná⋌-2  12
  • KN0146 Karel Fajman, Dolní Branná⋌-2  12
  • KN0150 Libor Kubáněk, Dolní Branná⋌-2  12
  • KN0172 Eva Matoušová, Kunčice n. L.⋌-2  12
  • KN0039 Vojtěch Matras, Dvůr Králové n. L.⋌-2  12
  • KN0131 Ladislav Nosek, Dolní Branná⋌-2  12
  • KN0118 Vlasta Suková, Dolní Branná⋌-2  12
  • KN0063 Jakub Tuček, Dvůr Králové n. L.⋌-2  12
  • KN0135 Miroslav Forbelský, Dolní Branná⋌-5  12

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)

  • KN0071 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov⋌-5 12
  • KN0124 Anna Radoňová, Dolní Branná⋌-5 12
  • KN0127 Jindřich Šubrt, Dolní Branná⋌-5 12
  • KN0142 Radek Tauchman, Dolní Branná⋌-5 12
  • KN0179 Kateřina Šrámková, Trutnov⋌7  11
  • KN0173 Miloš Dvořák st., Trutnov⋌4  11
  • KN0188 Jaroslava Korčáková, Trutnov⋌1  11
  • KN0076 David Kamitz, Bodenmais⋌4    9
  • KN0139 Jaroslava Sachrová, Dolní Branná⋌4    9
  • KN0028 Aneta Vydrová, Hořice⋌4    9
  • KN0167 Jaroslav Čížek, Dubenec⋌1    9
  • KN0072 Jaromír Jedlička, Trutnov⋌1    9
  • KN0036 Petr Kiss, Dvůr Králové n. L.⋌1    9
  • KN0143 Jan Mečíř, Dolní Branná⋌1    9
  • KN0099 Jiří Novotný, Trutnov⋌1    9
  • KN0138 Alfréd Sachr, Dolní Branná⋌1    9
  • KN0032 Václav Vejdělek, Lánov⋌1    9
  • KN0166 Věra Barancová, Svoboda n. Ú.⋌-2    9
  • KN0033 Martin Bíba, Dvůr Králové n. L.⋌-2    9
  • KN0017 David Bürger, Vrchlabí⋌-2    9

JAKO I. B TŘÍDA, sk. A (101. – 120. místo)

  • KN0022 Nikola Čurdová, Vrchlabí⋌-2    9
  • KN0064 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové n. L.⋌-2    9
  • KN0046 Petr Holubec, Trutnov⋌-2    9
  • KN0007 Jiří Jelínek, Vrchlabí⋌-2    9
  • KN0119 Miloslav Nykl, Dolní Branná⋌-2    9
  • KN0145 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná⋌-2    9
  • KN0113 Petr Sůra, Dolní Branná⋌-2    9
  • KN0125 Eva Šimůnková, Dolní Branná⋌-2    9
  • KN0123 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná⋌-2    9
  • KN0122 Jiří Voráček, Dolní Branná⋌-2    9
  • KN0037 Lukáš Zlatník, Dvůr Králové n. L.⋌-2    9
  • KN0156 Jan Forbelský, Dolní Branná⋌-5    9
  • KN0042 Břetislav Hradecký ml., Nové Lesy⋌-5    9
  • KN0162 Jitka Márynková, Dolní Branná⋌-5    9
  • KN0121 Antonín Nedvědil, Dolní Branná⋌-5    9
  • KN0136 Libuše Nyčová, Dolní Branná⋌-5    9
  • KN0144 Hana Pitrmucová, Dolní Branná⋌-5    9
  • KN0141 Slávek Radoň, Dolní Branná⋌-5    9
  • KN0117 Zdena Sůrová, Dolní Branná⋌-5    9
  • KN0005 Miloslav Tohola, Havlovice⋌-5    9

JAKO I. B TŘÍDA, sk. B (121. – 140. místo)

  • KN0190 Michal Dvořák, Mladé Buky⋌4 8
  • KN0174 Miloš Dvořák ml., Trutnov⋌4 8
  • KN0195 Marek Kancok, Trutnov⋌4 8
  • KN0199 Dušan Krét, Dvůr Králové n. L.⋌7  7
  • KN0200 Miroslav Mohet, Dvůr Králové n. L.⋌7  7
  • KN0198 Luboš Voňka, Dvůr Králové n. L.⋌7  7
  • KN0184 Milan Nesvadba, Dvůr Králové n. L.⋌0  7
  • KN0096 Ludvík Kohlíček, Trutnov⋌10 6
  • KN0006 Josef Pospíšil, Vrchlabí⋌4 6
  • KN0035 Ráca Srníček, Dvůr Králové n. L.⋌4 6
  • KN0067 Pavel Holý, Trutnov⋌1 6
  • KN0081 Roman Jeřábek, Trutnov⋌1 6
  • KN0048 Jiří Rejl, Dvůr Králové n. L.⋌1 6
  • KN0041 Andrea Šedivá, Dvůr Králové n. L.⋌1    6
  • KN0110 Gert Böhnisch, Mladé Buky⋌-2    6
  • KN0116 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná⋌-2    6
  • KN0158 Petr Hajs, Dolní Branná⋌-2    6
  • KN0164 Eva Hanušová, Dolní Branná⋌-2    6
  • KN0151 Janek Kubáněk, Dolní Branná⋌-2    6
  • KN0095 Roman Nývlt, Trutnov⋌-2    6

OKRESNÍ PŘEBOR (121. – 150. místo)

  • KN0134 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná⋌-2    6
  • KN0163 Milena Pitrmanová, Dolní Branná⋌-2    6
  • KN0065 Milada Šrůtková, Dvůr Králové n. L.⋌-2    6
  • KN0128 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná⋌-2    6
  • KN0030 Pavel Tomeš, Nový Bydžov⋌-2    6
  • KN0057 Zuzana Tučková, Dvůr Králové n. L.⋌-2    6
  • KN0018 David Votoček, Vrchlabí⋌-2    6
  • KN0047 Michal Vyhnánek, Trutnov⋌-2    6
  • KN0008 Pavel Zuzánek, Vrchlabí⋌-2    6
  • KN0114 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná⋌-5    6
  • KN0133 Renáta Hostínová, Dolní Branná⋌-5   6 
  • KN0031 Jaroslav Macek, Dvůr Králové n. L.⋌-5    6
  • KN0111 Robert Sůra, Dolní Branná⋌-5    6
  • KN0177 Karel Kratochvíl, Trutnov⋌1    5
  • KN0105 Jaroslav Birke, Trutnov⋌0    5
  • KN0026 Radek Procházka, Staré Buky⋌0    4
  • KN0012 Pavlína Holásková, Podhůří⋌4    3
  • KN0140 Jiří Sachr, Dolní Branná⋌4    3
  • KN0169 Lenka Hrbková, Dubenec⋌1    3
  • KN0147 Věra Kubáňková, Dolní Branná⋌1    3

OKRESNÍ SOUTĚŽ (151. – 188. místo)

  • KN0034 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové n. L.⋌1    3
  • KN0183 Michal Staněk, Kuks⋌-1    3
  • KN0013 Jules Adam, Vrchlabí⋌-2    3
  • KN0015 Josef Dymáček, Vrchlabí⋌-2    3
  • KN0010 Evžen Holásek, Podhůří⋌-2    3
  • KN0062 Ludmila Maturová, Libštát⋌-2    3
  • KN0073 Klaus Püschel, Trutnov⋌-2    3
  • KN0045 Ondřej Tobiáš, Trutnov⋌-2    3
  • KN0104 Karel Havelka, Trutnov⋌-5    3
  • KN0171 Petr Matouš, Jilemnice⋌-5    3
  • KN0130 Jaroslav Střížek, Dolní Branná⋌-5    3
  • KN0196 Lukáš Birka, Trutnov⋌-2    2
  • KN0189 Jan Romančák, Trutnov⋌-2    2
  • KN0192 Roman Teichmann, Trutnov⋌-2    2
  • KN0191 Tomáš Teichmann, Trutnov⋌-5    2
  • KN0025 Pavel Korec st., Staré Buky⋌2    0
  • KN0092 Tamara Gabrlová, Trutnov⋌-2    0
  • KN0009 Milan Holásek, Podhůří⋌-2    0
  • KN0083 Zdeněk Jiránek, Trutnov⋌-2    0
  • KN0061 Lukáš Matura, Libštát⋌-2    0
  • KN0106 Jiří Roza, Hořice⋌-2    0
  • KN0077 Erich Kamitz, Chvaleč⋌-5    0
  • KN0103 Zdena Pivková, Trutnov⋌-5    0
  • KN0182 Milada Schovánková, Kuks⋌-5   -1
  • KN0193 Aleš Kotek, Trutnov⋌0  -2
  • KN0194 Luboš Mašek, Lánov⋌0  -2
  • KN0197 Pavel Hrubeš, Trutnov⋌-2  -2
  • KN0054 Zbyněk Prinz, Trutnov⋌-4 - 2
  • KN0011 Kamila Holásková, Podhůří⋌1  -3
  • KN0049 Andrea Holubcová, Trutnov⋌-2  -3

LIGA AMATÉRŮ (189. – 196. místo)

  • KN0078 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč⋌-2  -3
  • KN0014 Eva Adam, Vrchlabí⋌-5  -3
  • KN0069 Romana Krulišová, Trutnov⋌-5  -3
  • KN0060 Zdeněk Matura, Libštát⋌-5  -3
  • KN0185 Tomáš Kruliš, Trutnov⋌-2  -4
  • KN0181 Tomáš Roman, Kuks⋌-5  -4
  • KN0186 Martin Korčák, Trutnov⋌-8  -4
  • KN0068 Marie Holá, Trutnov⋌-2  -6
  • KN0052 Filip Kraus, Dvůr Králové n. L.⋌-8  -6
  • KN0075 Milena Püschelová, Trutnov⋌-2  -10

Od 2. kola tipujeme na internetu www.denik.cz/tipliga.

Pořadí týmů: Sirotci nastřádali již 60 bodů a jsou v čele

Výsledky 3. kola bedlivě sledovala tříčlenná družstva, která i letos soupeří o sud piva Gabrinus. Do týmové soutěže se na podzim přihlásilo úctyhodných 55 trojic. Ve vedení jsou zatím Sirotci z Dolní Branné ve složení Daniel Renner, Ondřej Renner a Zbyněk Kuřil.

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)

  • 1. Sirotci⋌24  60
  • 2. U tratě⋌24 57
  • 3. Hořické vydry⋌15 45
  • 4. Pardálové⋌-6 42
  • 5. Paprika team⋌6 39
  • 6. Justýnčiny děti⋌3 39
  • 7. Gorilí samice⋌0 39
  • 8. Děda Pepa⋌3 36
  • 9. Karoso-tým⋌3 36
  • 10. Paluba DK⋌0 36

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)

  • 11. BMB⋌-3 36
  • 12. Děda tým⋌12 33
  • 13. DNA Trutnov⋌9 33
  • 14. Krakonošova dvanáctka⋌3 33
  • 15. Matut⋌-6 33
  • 16. Bytovkáři⋌-9 33
  • 17. Vodáci⋌9 32
  • 18. Břéťa tým⋌9 30
  • 19. Tajra⋌3 30
  • 20. Botafogo⋌-3 30

MOL CUP (21. – 55. místo)

  • 21. Lišáci⋌-3 30
  • 22. Bukáci⋌-9 30
  • 23. Chalupáři⋌-9 30
  • 24. Křížovkáři⋌-9 30
  • 25. Nohejbalisté⋌-9 30
  • 26. Piváci⋌-9 30
  • 27. Pošťačky⋌-9 30
  • 28. Příbuzní⋌-9 30
  • 29. Sokolíci⋌-9 30
  • 30. Sousedé⋌-9 30
  • 31. Sůráci⋌-9 30
  • 32. Údržbáři⋌-9 30
  • 33. Mladé Buky⋌9 28
  • 34. Pánská cyklojízda⋌12 27
  • 35. Škubánci⋌6 27
  • 36. Abu Dhabi⋌-3 27
  • 37. Dub3⋌9 24
  • 38. Jirkys team⋌6 24
  • 39. Arbitři⋌5 23
  • 40. Sparťani⋌21 21
  • 41. Sachráci⋌9 21
  • 42. Horní Jelení⋌0 21
  • 43. FC Amok⋌-3 21
  • 44. Cykloteam⋌-6 21
  • 45. Školačky⋌-9 21
  • 46. Nedělní kancelář⋌3 18
  • 47. Létající jeleni⋌-6 18
  • 48. Bukovští sokolíci⋌10 17
  • 49. SKSL Rotolud⋌3 10
  • 50. Červenobílí⋌-3 6
  • 51. Olyon⋌-9 3
  • 52. Borci⋌-3 0
  • 53. Arya tým⋌-9 0
  • 54. Kuksovská smetánka⋌-11  -2
  • 55. Sparta⋌-6  -3

Jak se tipuje v Královéhradeckém kraji

Krkonošský deník 200 hráčů
Hradecký deník 135 hráčů
Rychnovský deník 48 hráčů
Jičínský deník 44 hráčů
Náchodský deník 24 hráčů