Ve výsledcích se tentokrát nenašlo jediné vítězství hostujícího celku. Domácí mužstva ovládla šest duelů, čtyři bitvy skončily nerozhodně.

Do vedení se v pořadí jednotlivců probojoval Libor Kubáněk z Dolní Branné, na něhož ale dotírají soupeři a už za týden může být vše jinak. Podobně je na tom týmová soutěž. V té jsou ve vedení dokonce dvě družstva. 132 bodů na kontě mají jak Děda Pepa, tak Hořické Vydry.

TIP ligu s Krkonošským deníkem na podzim hraje úctyhodných 184 čtenářů. Z nich je 139 mužů a 45 žen. Nejvíce soutěžících pochází z Trutnova (53), o jednoho méně hraje v Dolní Branné.
Od druhého dějství lze tipovat nejen pomocí hlasovacích kuponů, ale také na internetu, přesněji na www.denik.cz/tipliga.

VÝSLEDKY 7. KOLA
1. Plzeň - Sparta Praha   1:0⋌1
2. Dvůr Král. - Kratonohy   4:1⋌1
3. Přepeře - Trutnov   1:1⋌0
4. Nový Bydžov - Vrchlabí   1:1⋌0
5. Úpice - Náchod B   2:1⋌1
6. Nové Město - Trutnov B   1:1⋌0
7. Hostinné - Dvůr Král. B   4:2⋌1
8. Vrchlabí B - Dolní Kalná   1:1⋌0
9. Bílá Třemešná- Nepolisy   4:3⋌1
10. Trutnov C - Poříčí   2:0⋌1
 Supertrefa: 32 branek

POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ PO 7. KOLE

FORTUNA:LIGA (1. - 10. místo)
KN0153 Libor Kubáněk, Dolní Branná ⋌4 52
KN0104 Zdena Pivková, Trutnov ⋌1 49
KN0064 Aneta Vydrová, Hořice ⋌1 49
KN0085 Gert Böhnisch, Mladé Buky ⋌-2 47
KN0093 Jaroslav Birke, Trutnov ⋌4 46
KN0004 Petr Kiss, Dvůr Králové ⋌1 46
KN0070 Pája Kročil, Úpice ⋌1 46
KN0155 Jára Kubáňková, Dolní Branná ⋌1 46
KN0016 Jaroslav Macek, Dvůr Králové ⋌1 46
KN0071 Josef Smeták st., Úpice ⋌1 46

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. - 20. místo)
KN0083 Ladislav Köszegi, Trutnov ⋌-2 46
KN0034 Eliška Matoušová, Kunčice n. L. ⋌0 45
KN0163 Petr Svoboda, Jilemnice ⋌4 43
KN0059 Roman Kábrt, Trutnov ⋌1 43
KN0058 Karel Kábrt, Trutnov ⋌1 43
KN0106 Jan Romančák, Poříčí u Trutnova ⋌1 43
KN0020 Jiří Potměšil, Dvůr Králové ⋌-2 43
KN0001 Josef Vydra, Hořice ⋌-2 43
KN0150 Jiří Kubáněk, Dolní Branná ⋌-5 43
KN0084 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky ⋌-5 41

FORTUNA ČFL (21. - 40. místo)
KN0105 Jaroslav Hůlek, Trutnov ⋌4 40
KN0136 Libuše Nyčová, Dolní Branná ⋌4 40
KN0065 Hana Vydrová, Hořice ⋌4 40
KN0047 Pavel Holý, Trutnov ⋌1 40
KN0072 Josef Smeták ml., Úpice⋌1 40
KN0152 Věra Kubáňková, Dolní Branná⋌-2 40
KN0048 Marie Holá, Trutnov ⋌-5 40
KN0177 Zdeněk Korčák, Trutnov ⋌1 39
KN0110 Martin Bednář, Dvůr Králové ⋌-2 38
KN0022 Ludmila Maturová, Libštát ⋌-2 38
KN0087 Petr Novotný, Trutnov ⋌7 37
KN0037 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov ⋌4 37
KN0009 Petra Levitnerová, Dvůr Králové ⋌4 37
KN0081 Jiří Roza, Hořice ⋌4 37
KN0015 Pavel Tomeš, Nový Bydžov ⋌4 37
KN0067 Miloš Dvořák ml., Trutnov ⋌1 37
KN0031 Jan Gabrle, Trutnov ⋌1 37
KN0088 Jiří Novotný, Trutnov ⋌1 37
KN0077 Milan Řehák, Libotov ⋌1 37
KN0018 Jaroslav Strnad, Dvůr Králové ⋌1 37

FORTUNA DIVIZE C (41. - 60. místo)
KN0026 Eva Adam, Semily ⋌-2 37
KN0134 Vladimír Nožička, Dolní Branná ⋌-2 37
KN0030 Roman Nývlt, Trutnov ⋌-2 37
KN0112 Milan Sůra, Dolní Branná ⋌-2 37
KN0006 David Votoček, Vrchlabí ⋌-5 37
KN0097 Tomáš Vrbecký, Trutnov ⋌-5 37
KN0096 Jaroslav Vrbecký, Trutnov ⋌-5 37
KN0008 Lenka Hurtová, Trutnov ⋌4 36
KN0149 Karel Fajman, Dolní Branná ⋌4 34
KN0102 Jaromír Jedlička, Trutnov ⋌4 34
KN0091 Josef Pich, Trutnov ⋌4 34
KN0029 Michal Dvořák, Trutnov ⋌1 34
KN0005 Renata Dvořáková, Trutnov ⋌1 34
KN0157 Milan Holásek, Vrchlabí ⋌1 34
KN0160 Martin Peška, Vrchlabí ⋌1 34
KN0073 Miloslav Tohola, Havlovice ⋌1 34
KN0115 Josef Dreveniak, Dolní Branná ⋌-2 34
KN0151 Ladislav Kubáněk, Dolní Branná ⋌-2 34
KN0139 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná ⋌-2 34
KN0123 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná ⋌-2 34

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. - 80. místo)
KN0080 Jan Zirm, Vrchlabí ⋌-2 34
KN0042 František Balán ml., Trutnov ⋌-5 34
KN0003 Petr Čurda, Vrchlabí ⋌-5 34
KN0055 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové ⋌-5 34
KN0069 Pavel Kejzlar st., Úpice ⋌1 33
KN0166 Martin Tarant, Bílá Třemešná ⋌-5 33
KN0101 Pavel Kotyk, Žacléř ⋌-2 32
KN0039 Blažena Kratochvílová, Trutnov ⋌10 31
KN0050 Leoš Herout, Trutnov ⋌4 31
KN0086 Vladislav Škoda, Trutnov ⋌4 31
KN0107 Jaroslav Zajíček, Lipnice ⋌4 31
KN0011 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové ⋌4 31
KN0025 Jules Adam, Semily ⋌1 31
KN0066 Miloš Dvořák st., Trutnov ⋌1 31
KN0052 Václav Herout, Trutnov ⋌1 31
KN0035 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč⋌1 31
KN0040 Karel Kratochvíl, Trutnov ⋌1 31
KN0049 Romana Krulišová, Trutnov ⋌1 31
KN0131 Ladislav Nosek, Dolní Branná ⋌1 31
KN0017 Jiří Pelák, Dvůr Králové ⋌1 31

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. - 100. místo)
KN0128 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná ⋌1 31
KN0145 Radek Tauchman, Dolní Branná ⋌1 31
KN0074 Zdeněk Žáček, Úpice ⋌1 31
KN0120 Jan Doviczyn, Dolní Branná ⋌-2 31
KN0090 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice ⋌-2 31
KN0119 Miloslav Nykl, Dolní Branná ⋌-2 31
KN0082 Václav Roza, Trutnov ⋌-2 31
KN0126 Libor Čvančara, Dolní Branná ⋌-5 31
KN0132 Josef Hanuš, Dolní Branná ⋌-5 31
KN0010 Zdeněk Jiránek, Trutnov ⋌-5 31
KN0154 Janek Kubáněk, Dolní Branná ⋌-5 31
KN0172 Tomáš Houška, Jičín ⋌5 29
KN0046 Jaroslav Čížek, Dubenec ⋌4 29
KN0095 Věra Barancová, Svoboda n. Ú. ⋌4 28
KN0109 Martin Šimek, Dvůr Králové ⋌4 28
KN0044 Lenka Hrbková, Pardubice ⋌1 28
KN0100 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové ⋌1 28
KN0013 Zdeněk Jón, Trutnov ⋌-2 28
KN0141 Jitka Márynková, Dolní Branná ⋌-2 28
KN0135 Jaroslav Nyč, Dolní Branná ⋌-2 28

JAKO I. B TŘÍDA (101. - 120. místo)
KN0138 Alfréd Sacher, Dolní Branná ⋌-2 28
KN0129 Ladislav Šimek, Dolní Branná ⋌-2 28
KN0036 Erich Kamitz, Chvaleč ⋌-5 28
KN0173 Petr Bureš, Trutnov ⋌10 27
KN0176 Martin Korčák, Trutnov⋌4 27
KN0032 Petr Matouš, Jilemnice ⋌0 27
KN0033 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L. ⋌0 27
KN0180 Jiří Renner st., Dolní Branná ⋌1 26
KN0075 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové ⋌0 26
KN0027 Klaus Püschel, Trutnov ⋌7 25
KN0144 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná ⋌4 25
KN0060 Soňa Kábrtová, Trutnov ⋌1 25
KN0140 Jiří Sacher, Dolní Branná ⋌-2 25
KN0078 Víťa Schafránek, Radvanice ⋌-2 25
KN0111 Robert Sůra, Dolní Branná ⋌-2 25
KN0122 Jiří Voráček, Dolní Branná ⋌-2 25
KN0148 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná ⋌-5 25
KN0168 Jiří Rejl, Dvůr Králové ⋌7 24
KN0170 Petr Stierand, Malé Svatoňovice ⋌1 24
KN0175 Jaroslava Korčáková, Trutnov ⋌-2 24

OKRESNÍ PŘEBOR (121. - 140. místo)
KN0041 Irena Balánová, Trutnov ⋌4 23
KN0076 Miloš Jirsák, Vrchlabí ⋌4 23
KN0182 Květa Rennerová, Dolní Branná ⋌1 23
KN0162 Jiří Jelínek, Vrchlabí ⋌-1 23
KN0098 Tomáš Kruliš, Trutnov ⋌-2 23
KN0089 Tomáš Teichmann, Trutnov ⋌-2 23
KN0159 Evžen Holásek, Vrchlabí ⋌-5 23
KN0079 Marta Suchá, Radvanice ⋌4 22
KN0137 Václav Nyč, Dolní Branná ⋌1 22
KN0028 Milena Püschelová, Trutnov ⋌1 22
KN0114 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná ⋌-2 22
KN0054 Hana Jiránková, Trutnov ⋌-2 22
KN0118 Vlasta Suková, Dolní Branná ⋌-2 22
KN0164 Vítězslav Tobolka, Horní Branná ⋌-2 22
KN0156 Pavel Zuzánek, Vrchlabí ⋌-2 22
KN0116 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná ⋌-5 22
KN0169 Ráca Srníček, Dvůr Králové ⋌10 21
KN0179 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové ⋌4 20
KN0023 Zdeněk Matura, Libštát ⋌-5 20
KN0021 Lukáš Matura, Libštát ⋌-5 20

OS III. TŘÍDY (141. - 160. místo)
KN0181 Jiří Renner ml., Dolní Branná ⋌-8 20
KN0099 Luboš Mašek, Lánov ⋌10 19
KN0056 Milada Šrůtková, Dvůr Králové ⋌7 19
KN0068 Jaroslav Osowiecki, Žacléř ⋌4 19
KN0043 František Balán st., Trutnov ⋌1 19
KN0045 Jitka Čížková, Dubenec ⋌1 19
KN0103 Karel Havelka, Trutnov ⋌1 19
KN0142 Milena Pitrmanová, Dolní Branná ⋌1 19
KN0121 Antonín Nedvědil, Dolní Branná ⋌-5 19
KN0147 Hana Pitrmucová, Dolní Branná ⋌-5 19
KN0130 Jaroslav Střížek, Dolní Branná ⋌-5 19
KN0171 Karel Kučera, Malé Svatoňovice ⋌1 18
KN0174 Víťa Machalík, Trutnov ⋌-2 18
KN0024 Josef Dymáček, Vrchlabí ⋌1 16
KN0124 Anna Pilgrová, Dolní Branná ⋌-2 16
KN0113 Petr Sůra, Dolní Branná ⋌-5 16
KN0117 Zdena Sůrová, Dolní Branná ⋌-5 16
KN0125 Eva Šimůnková, Dolní Branná ⋌-5 16
KN0143 Martina Tauchmanová, Dolní Branná ⋌-5 16
KN0165 Martin Bíba, Dvůr Králové ⋌-2 15

OS IV. TŘÍDY (161. - 180. místo)
KN0062 Jan Jedlička, Dvůr Králové ⋌0 14
KN0063 Karel Korunka, Dvůr Králové ⋌0 14
KN0108 Kurt Püschel, Žacléř ⋌0 14
KN0053 Michal Jiránek, Trutnov ⋌-2 13
KN0012 Otakar Jón, Trutnov ⋌-5 13
KN0014 Jaroslav Rufer, Trutnov ⋌-5 13
KN0019 Jiří Schreiber, Dvůr Králové ⋌-5 13
KN0061 Alena Jedličková, Dvůr Králové ⋌0 11
KN0183 Jan Forbelský, Dolní Branná ⋌-2 11
KN0094 Marek Birke, Trutnov ⋌1 10
KN0092 Eva Pichová, Trutnov ⋌-2 10
KN0133 Renáta Hostínová, Dolní Branná ⋌-5 10
KN0127 Jindřich Šubrt, Dolní Branná ⋌-5 10
KN0184 Jaroslav Moravec, Dolní Branná ⋌-2  8
KN0051 Michal Herout, Trutnov ⋌1   7
KN0178 Daniel Gabrle, Trutnov ⋌-5  7
KN0167 Břetislav Hradecký, Nové Lesy ⋌-5  6
KN0158 Pavlína Holásková, Vrchlabí ⋌-2  4
KN0146 Jan Mečíř, Dolní Branná ⋌1   1
KN0185 Vratislav Cink, Špindlerův Mlýn ⋌-2  -1

LIGA AMATÉRŮ (181. - 184. místo)
KN0161 David Bürger, Vrchlabí ⋌-5  -1
KN0186 Daniel Renner, Dolní Branná ⋌-8  -1
KN0187 Ondřej Renner, Dolní Branná ⋌-5  -4
KN0038 Kateřina Šrámková, Trutnov ⋌4  -6

POŘADÍ TÝMOVÉ SOUTĚŽE

LIGA MISTRŮ (1. – 5. místo)
1. Děda Pepa⋌3 132
2. Hořické Vydry⋌3 132
3. Lišáci⋌0 129
4. Škubánci⋌-9 117
5. Fotbal Dvůr⋌6 114

EVROPSKÁ LIGA (6. – 20.)
6. Karoso-tým⋌3 111
7. Sparta⋌-3 111
8. Vodáci⋌0 108
9. Děda tým⋌3 102
10. Matut⋌0  99
11. Kousci Laušmanovi⋌6  97
12. Krakonoš⋌0  96
13. SBS - Trunečkovi⋌-6  93
14. Abu Dhabi⋌-12  93
15. Botafogo⋌6  90
16. Bytovkáři⋌3  90
17. FC Amok⋌3  90
18. Sachráci⋌-6  87
19. Umpa Lumpa!⋌-9  85
20. Tornádo⋌0  84

MOL CUP (21. – 45. místo)
21. Santa tým⋌12  83
22. Piváci⋌-6  78
23. Sokolíci⋌-6  78
24. Bukáci⋌-9  78
25. Sůráci⋌-9  78
26. Arya tým⋌-12  78
27. Křížovkáři⋌-12  78
28. 3R⋌6  76
29. DNA Trutnov⋌0  76
30. Chalupáři⋌-9  75
31. Příbuzní⋌-9  72
32. Herouti⋌6  69
33. U tratě⋌-6  69
34. Sousedé⋌-9  69
35. Jirkys team⋌-9  66
36. Pošťačky⋌-9  66
37. Školačky⋌-6  63
38. Králíci⋌6  61
39. Borci⋌-6  61
40. Podharťský sběr⋌15  60
41. Údržbáři⋌6  57
42. Břéťa tým⋌15  56
43. Horní Jelení⋌-5  56
44. Pardálové⋌-12  54
45. Chataři 210⋌0  39

VÍTĚZOVÉ DOSAVADNÍ SEDMI KOL
1. kolo ⋌Jaroslava Kamitzová
2. kolo ⋌Aneta Vydrová
3. kolo ⋌Miloš Dvořák ml.
4. kolo ⋌Hana Vydrová
5. kolo ⋌Marie Holá
6. kolo ⋌Jiří Roza
7. kolo⋌Ráca Srníček