Pravda, právě šest duelů odhadl správně vysoký počet soutěžících, ale z ceny od Plzeňského pivovaru se mohl radovat pouze jeden. Na scénu se tak vrátila Supertrefa, přesněji dodatečný tip na přesný počet nastřílených branek v kole. A zde se štěstí usmálo na MARTINA KORČÁKA z Trutnova (startovní číslo KN0079).

Zajímavá situace je pár kol před koncem na čele celkového pořadí. Tam výrazně zaváhal lídr Josef Vydra z Hořic a smečka pronásledovatelů toho dokonale využila. Rázem jsou rozdíly v tabulce minimální a už po příštím víkendu může být na prvním místě někdo úplně jiný.

To ostatně platí i o týmové soutěži. Zde pětadvacítce družstev vévodí nově tým Abu Dhabí složený z vrchlabské trojice. V závěsu je trutnovská Sparta a bronzovou příčku drží kamarádi hájící barvy FC Libotov.

POŘADÍ PO 9. KOLE
HET LIGA (1. – 5. místo)
KN0066 Josef Vydra, Hořice -2 69
KN0096 Václav Herout, Trutnov 7 66
KN0024 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 4 66
KN0060 Alena Slezáková, Dvůr Králové 4 66
KN0027 Rudolf Elišák, Dvůr Králové 1 66

FORTUNA NÁRODNÍ LIGA (6. – 15.)
KN0010 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 10 63
KN0012 Petr Kiss, Dvůr Králové 4 63
KN0020 David Votoček, Vrchlabí 4 63
KN0103 Pavel Holý, Trutnov 1 63
KN0107 Lenka Hurtová, Trutnov 4 61
KN0018 Petr Čurda, Vrchlabí 4 60
KN0105 Romana Krulišová, Trutnov 4 60
KN0057 Jiří Roza, Hořice 4 60
KN0097 Leoš Herout, Trutnov 1 60
KN0005 Břetislav Hradecký, Bílá Třemešná 1 60

FORTUNA ČFL (16. – 30. místo)
KN0035 Miloslav Tohola, Havlovice -2 60
KN0113 Jaroslav Čížek, Dubenec -2 58
KN0079 Martin Korčák, Trutnov 10 57
KN0007 Jaroslav Jákl, Bílá Třemešná 7 57
KN0080 Jaroslava Korčáková, Trutnov 7 57
KN0002 Klaus Püschel, Trutnov 7 57
KN0048 Otakar Jón, Trutnov 4 57
KN0053 Jaroslav Birke, Trutnov 1 57
KN0086 Zdeněk Jiránek, Trutnov 1 57
KN0101 Erich Kamitz, Chvaleč 1 57
KN0032 Jiří Potměšil, Dvůr Králové 1 57
KN0065 Milan Řehák, Malý Libotov -2 57
KN0021 Jaroslav Strnad, Dvůr Králové -2 57
KN0004 Jaromír Jedlička, Trutnov 7 55
KN0089 Hana Jiránková, Trutnov 7 54

FORTUNA DIVIZE C (31. – 50. místo)
KN0045 Renata Dvořáková, Trutnov 5 54
KN0011 Martin Bednář, Žireč 4 54
KN0098 Jaroslav Hůlek, Trutnov 4 54
KN0047 Zdeněk Jón, Trutnov 4 54
KN0026 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov -2 54
KN0019 Vítězslav Tobolka, Horní Branná -2 54
KN0055 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky -5 54
KN0077 Jan Romančák, Poříčí u Tr. -1 53
KN0119 Ladislav Köszegi, Trutnov 7 52
KN0069 Jan Zirm, Vrchlabí 1 52
KN0078 Zdeněk Korčák, Trutnov 4 51
KN0013 Martin Šimek, Dvůr Králové 4 51
KN0054 Gert Böhnisch, Mladé Buky 1 51
KN0062 Libor Slezák, Dvůr Králové 1 51
KN0112 Michal Dvořák, Trutnov -2 51
KN0084 Karel Havelka, Trutnov -2 51
KN0023 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové -2 51
KN0074 Petr Matouš, Jilemnice -2 51
KN0016 Jan Novotný st., Jilemnice -2 51
KN0025 Milada Šrůtková, Dvůr Králové -2 51
KN0111 Jan Gabrle, Trutnov -5 51
KN0102 Marie Holá, Trutnov -5 51

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (51. – 70.)
KN0116 Filip Hrbek, Pardubice -2 49
KN0115 Lenka Hrbková, Pardubice -2 49
KN0072 Ludmila Maturová, Libštát 10 48
KN0056 Václav Roza, Trutnov 7 48
KN0071 Zdeněk Matura, Libštát 4 48
KN0064 Víťa Schafránek, Radvanice 4 48
KN0063 Marta Suchá, Radvanice 4 48
KN0085 Zdena Pivková, Trutnov 1 48
KN0075 Eliška Matoušová, Kunčice n. L. -2 48
KN0028 Jiří Pelák, Dvůr Králové -2 48
KN0068 Hana Vydrová, Hořice -2 48
KN0091 Karel Kábrt, Trutnov 7 45
KN0092 Roman Kábrt, Trutnov 7 45
KN0094 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 7 45
KN0046 Miloš Dvořák st., Trutnov 4 45
KN0031 Jiří Schreiber, Dvůr Králové 4 45
KN0114 Jitka Čížková, Dubenec -5 45
KN0081 Kateřina Šrámková, Trutnov 10 44

AM GNOL I. A TŘÍDA (71. – 90. místo)
KN0022 Jaroslav Macek, Dvůr Králové 4 43
KN0070 Lukáš Matura, Libštát 10 42
KN0044 Miloš Dvořák, Trutnov 4 42
KN0006 Martin Tarant, Bílá Třemešná 4 42
KN0104 Tomáš Kruliš, Trutnov 1 42
KN0076 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L. 1 42
KN0017 Petr Svoboda, Jilemnice -1 42
KN0058 Jaroslav Osowiecki, Žacléř -2 42
KN0061 Petr Slezák, Dvůr Králové -2 42
KN0042 Jan Jedlička st., Dvůr Králové -5 42
KN0040 Karel Korunka, Dvůr Králové -5 42
KN0082 Karel Kratochvíl, Trutnov 1 39
KN0038 Pája Kročil, Úpice 1 39
KN0037 Josef Smeták st., Úpice 1 39
KN0051 Petr Novotný, Trutnov -2 39
KN0108 Tomáš Vrbecký, Trutnov -2 39
KN0109 Jaroslav Vrbecký, Trutnov -2 39
KN0110 Roman Nývlt, Trutnov -5 39
KN0093 Karel Kučera, Malé Svatoňovice 1 38
KN0073 Miloš Jirsák, Vrchlabí -2 37

JAKO I. B TŘÍDA (91. – 110. místo)
KN0095 Michal Herout, Trutnov 7 36
KN0090 Soňa Kábrtová, Trutnov 7 36
KN0036 Josef Smeták ml., Úpice -2 36
KN0041 Alena Jedličková, Dvůr Králové -5 36
KN0120 František Balán, Trutnov -5 35
KN0088 Pavel Kotyk, Žacléř 4 33
KN0003 Martin Bíba, Dvůr Králové 1 33
KN0087 Michal Jiránek, Trutnov 1 33
KN0039 Zdeněk Žáček, Úpice 1 33
KN0100 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč -2 33
KN0050 Jiří Novotný, Trutnov -2 33
KN0009 Pavel Tomeš, Nový Bydžov -5 33
KN0033 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové -8 33
KN0118 Petr Bureš, Trutnov -5 31
KN0131 Michal Bogáň, Trutnov 10 30
KN0106 Milena Püschelová, Trutnov -5 30
KN0014 Luboš Mašek, Lánov 0 28
KN0015 Jan Novotný ml., Jilemnice -5 28
KN0135 Filip Kraus, Libotov 10 27
KN0127 Libor Machač, Hřibojedy 10 27

OKRESNÍ PŘEBOR (111. – 140. místo)
KN0034 Pavel Kejzlar, Úpice 1 27
KN0067 Aneta Vydrová, Hořice 1 27
KN0049 Jaroslav Rufer, Trutnov -2 27
KN0117 Daniel Gabrle, Trutnov 1 25
KN0099 Kurt Püschel, Žacléř -5 25
KN0001 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 1 24
KN0030 Jaroslav Zajíček, Lipnice 1 24
KN0059 Tomáš Houška, Jičín -1 23
KN0132 Luboš Voňka, Dvůr Králové 10 21
KN0133 Adam Žižka, Dvůr Králové 10 21
KN0008 Martin Jákl, Bílá Třemešná -2 21
KN0121 Petr Pfeifer, Vrchlabí 0 19
KN0129 Jakub Daniel, Dvůr Králové 1 18
KN0173 Václav Nyč, Dolní Branná 10 17
KN0158 Josef Dreveniak, Dolní Branná 4 17
KN0147 Josef Hanuš, Dolní Branná 4 17
KN0165 Radek Tauchman, Dolní Branná 1 17
KN0128 Lukáš Zlatník, Bílá Třemešná 10 16
KN0125 Dušan Krét, Chvaleč 10 15
KN0179 Janek Kubáněk, Dolní Branná 4 14
KN0155 Antonín Nedvědil, Dolní Branná 4 14
KN0144 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 4 14
KN0141 Milan Sůra, Dolní Branná 4 14
KN0139 Robert Sůra, Dolní Branná -2 14
KN0122 Stanislav Schejbal, Trutnov 4 13
KN0130 Robert Vágner, Dvůr Králové 10 12
KN0123 Jan Hlava, Libotov 4 12
KN0126 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové -2 12

OKRESNÍ SOUTĚŽ (141. – 170. místo)
KN0138 Martin Kilevník, Jaroměř 10 11
KN0137 Zdeněk Stránský, Dvůr Králové 10 11
KN0160 Libor Čvančara, Dolní Branná 4 11
KN0177 Karel Fajman, Dolní Branná 4 11
KN0178 Jaroslava Klikarová, Dolní Branná 4 11
KN0181 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 4 11
KN0152 Jitka Márynková, Dolní Branná 4 11
KN0150 Ladislav Šimek, Dolní Branná 4 11
KN0153 Eva Šimůnková, Dolní Branná 1 11
KN0166 Martina Tauchmanová, Dolní Branná 1 11
KN0083 Blažena Kratochvílová, Trutnov 0 11
KN0145 Hana Pitrmucová, Dolní Branná -2 11
KN0136 Standa Jirasko, Pilníkov 0 10
KN0180 Libor Kubáněk, Dolní Branná 4 8
KN0172 Věra Kubáňková, Dolní Branná 4 8
KN0156 Jan Doviczin, Dolní Branná 1 8
KN0143 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 1 8
KN0148 Renata Hostínová, Dolní Branná 1 8
KN0167 Vladomír Nožička, Dolní Branná 1 8
KN0146 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 1 8
KN0168 Alfréd Sacher, Dolní Branná 1 8
KN0161 Jindřich Šubrt, Dolní Branná 1 8
KN0159 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná -2 8
KN0154 Anna Pilgrová, Dolní Branná -2 8
KN0164 Milena Pitrmanová, Dolní Branná -2 8
KN0170 Jiří Sacher, Dolní Branná -2 8
KN0169 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná -2 8
KN0151 Vlasta Suková, Dolní Branná -2 8
KN0142 Petr Sůra, Dolní Branná -2 8
KN0162 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná -2 8

LIGA AMATERŮ (171. – 183. místo)
KN0175 Jaroslav Nyč, Dolní Branná 1 5
KN0163 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 1 5
KN0140 Zdena Sůrová, Dolní Branná 1 5
KN0157 Jiří Voráček, Dolní Branná 1 5
KN0176 Ladislav Nosek, Dolní Branná -2 5
KN0174 Libuše Nyčová, Dolní Branná -2 5
KN0029 Ivo Řízek, Dvůr Králové 0 2
KN0171 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná -2 2
KN0149 Miloslav Nykl, Dolní Branná -2 2
KN0043 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové 1 -5
KN0052 Marek Birke, Trutnov 1 -8

TÝMOVÁ SOUTĚŽ MÁ NOVÉHO LÍDRA: ABU DHABI

LIGA MISTRŮ (1. – 5. místo)
 1. místo Abu Dhabi (Petr Čurda, Vítězslav Tobolka, David Votoček)⋌6 177
 2. místo Sparta (Marie Holá, Pavel Holý, Romana Krulišová)⋌0 174
 3. místo FC Libotov (Martin Šimek, Tomáš Zkusil, Martin Bednář)⋌18 168
 4. místo Botafogo (Vl. Hlušička st., Petra Hlušičková, Milada Šrůtková)⋌0 168
 5. místo FC Amok (Zdeněk Korčák, Martin Korčák, Jaroslava Korčáková)⋌21 165

EVROPSKÁ LIGA (6. – 15. místo)
 6. místo Herouti (Michal Herout, Václav Herout, Leoš Herout)⋌15 162
 7. místo Slezáci (Alena Slezáková, Petr Slezák, Libor Slezák)⋌3 159
 8. místo Umpa Lumpa! (Martin Bíba, Břetislav Hradecký, Petr Kiss)⋌6 156
 9. místo 3RD (Jaroslav Čížek, Jitka Čížková, Lenka Hrbková)⋌-9 152
10. místo Santa tým (Klaus Püschel, Milena Püschelová, Lenka Hurtová)⋌6 148
11. místo Jirkys team (Zdeněk Jiránek, Michal Jiránek, Hana Jiránková)⋌9 144
12. místo Krakonoš (Vlastimil Hlušička ml., Erich a Jaroslava Kamitzovi)⋌-3 144
13. místo Hořické Vydry (Josef Vydra, Aneta Vydrová, Hana Vydrová)⋌-3 144
14. místo Děda tým (Miloš Dvořák, Renata Dvořáková, Miloš Dvořák st.)⋌13 141
15. místo Matut (Petr Matouš, Eliška Matoušová, Jaroslav Matouš)⋌-3 141

MOL CUP (16. – 25. místo)
16. místo Vodáci (Roman Nývlt, Jan Gabrle, Michal Dvořák)⋌-12 141
17. místo Arya tým (Lukáš Matura, Zdeněk Matura, Ludmila Maturová)⋌24 138
18. místo Pardálové (Zdeněk Jón, Otakar Jón, Jaroslav Rufer)⋌6 138
19. místo Karoso tým (Soňa Kábrtová, Karel Kábrt, Roman Kábrt)⋌21 126
20. místo Králíci (Jaroslav Osowiecki, Karel Kučera, Petr Stierand)⋌6 125
21. místo Fotbal Dvůr (Jiří Pelák, Pavel Tomeš, Jaroslav Macek)⋌-3 124
22. místo Kluci od frézy (Martin Tarant, Jaroslav Jákl, Martin Jákl)⋌9 120
23. místo Chataři 220 (Karel Korunka, Alena Jedličková, Jan Jedlička st.)⋌-15 120
24. místo Děda Pepa (Josef Smeták st., Josef Smeták ml., Pája Kročil)⋌0 114
25. místo Břéťa (Kateřina Šrámková, Karel a Blažena Kratochvílovi)⋌11 94

VÝSLEDKY 9. KOLA
  1.  Slavia – Jablonec⋌1:3 2
  2.  Sparta – Olomouc⋌1:0 1
  3.  Dvůr Král. – Živanice⋌0:1 2
  4.  Turnov – Čáslav⋌1:1 0
  5.  Kolín – Trutnov⋌0:0 0
  6.  Vrchlabí – Jaroměř⋌1:2 2
  7.  Ml. Buky – St. Buky⋌0:5 2
  8.  Bozkov – Harrachov⋌3:9 2
  9.  Vítězná – Vrchlabí B⋌3:3 0
10. Trutnov C – Poříčí⋌0:3 2
Supertrefa: 37 branek