Už čtyři vítěze jednotlivých kol zná nový ročník oblíbené tipovací soutěže čtenářů Krkonošského deníku. Týmovou soutěž hraje 55 trojic!

Z ceny v podobě pivního setu od pivovaru Gambrinus se zatím radovali dva soutěžící ze Dvora Králové nad Labem a nyní také druhý člen početné rodiny tipérů z Dolní Branné.

Jiří Renner mladší přitom k výhře potřeboval jen šest správných tipů. Čtvrté dějství však nečekaně ovlivnil koronavirus, jehož jeden případ ve Vrchlabí znemožnil odehrát utkání jak tamnímu A mužstvu, tak rezervnímu celku.

Počítalo se proto pouze osm uskutečněných duelů. Do 5. kola jsme pro jistotu vrchlabské zápasy nezařadili.

Také v dalším dějství lze tipovat přes internet. Známý odkaz www.denik.cz/tipliga je připraven na nábor vašich dalších tipů. A nezapomeňte na bonusový kód.

Výsledky 4. kola

1. Trutnov A – Náchod A 2  0:2
2. Čáslav – Dvůr Králové A 1  3:0
3. Vrchlabí A – Olympia HK nehráno
4. Trutnov B – Náchod B 2  0:1
5. Dvůr Králové B – Úpice 2  0:2
6. Miletín – Staré Buky 1  2:0
7. Kopidlno – Vrchlabí B nehráno
8. Bílá Třemešná – Mladé Buky 0  1:1
9. Poříčí u Trut. – Rtyně 0  1:1
10. Bohuslavice – Prosečné 1  8:1

Správná trefa: 23 branek

Pořadí jednotlivců

FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)

  • KN0154 Jiří Renner ml., Dolní Branná⋌12 36
  • KN0170 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L.⋌9  27
  • KN0050 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové n. L.⋌9  27
  • KN0101 Miloš Jirsák, Horka u Staré Paky⋌3  27
  • KN0160 Ondřej Renner, Dolní Branná⋌3  27
  • KN0023 Miroslava Čurdová, Vrchlabí⋌6 24
  • KN0094 Jan Gabrle, Trutnov⋌6 24
  • KN0155 Květa Rennerová, Dolní Branná⋌6 24
  • KN0097 Marek Tůma, Mladé Buky⋌6 24
  • KN0056 Jan Prokůpek, Dvůr Králové n. L.⋌3 24

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. – 20. místo)

  • KN0027 Josef Vydra, Hořice⋌3 24
  • KN0093 Radka Křechová, Trutnov⋌9  21
  • KN0098 Milan Řehák, Malý Libotov⋌9  21
  • KN0019 Pavel Kraus, Vrchlabí⋌6  21
  • KN0066 Petra Levitnerová, Dvůr Králové n. L.⋌6  21
  • KN0115 Josef Dreveniak, Dolní Branná⋌3  21
  • KN0091 Jiří Gabrle, Trutnov⋌3  21
  • KN0132 Josef Hanuš, Dolní Branná⋌3  21
  • KN0059 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové n. L.⋌3  21
  • KN0159 Daniel Renner, Dolní Branná⋌3  21

FORTUNA ČFL (21. – 40. místo)

  • KN0040 David Vitebský, Bílá Třemešná⋌3  21
  • KN0109 Marek Birke, Trutnov⋌6 20
  • KN0176 Lenka Hurtová, Trutnov⋌6 20
  • KN0178 Blažena Kratochvílová, Trutnov⋌6 20
  • KN0017 David Bürger, Vrchlabí⋌9  18
  • KN0079 František Balán, Trutnov⋌6  18
  • KN0016 Petr Čurda, Vrchlabí⋌6  18
  • KN0126 Libor Čvančara, Dolní Branná⋌6  18
  • KN0120 Jan Doviczin, Dolní Branná⋌6  18
  • KN0172 Eva Matoušová, Kunčice n. L.⋌6  18
  • KN0080 Irena Balánová, Volanov⋌3  18
  • KN0089 Zdeněk Jón, Trutnov⋌3  18
  • KN0107 Václav Roza, Trutnov⋌3  18
  • KN 0112 Milan Sůra, Dolní Branná⋌3  18
  • KN0051 Martin Šimek, Dvůr Králové n. L.⋌3  18
  • KN0129 Ladislav Šimek, Dolní Branná⋌3  18
  • KN0180 Martin Bednář, Žireč⋌0  18
  • KN0161 Zbyněk Kuřil, Dolní Branná⋌0  18
  • KN0165 Zdeněk Žáček, Úpice⋌0  18
  • KN0108 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice⋌-3  18

FORTUNA DIVIZE C (41. – 60. místo)

  • KN0055 Petr Dorotík, Trutnov⋌3  16
  • KN0024 Pavel Korec, Staré Buky⋌3  16
  • KN0096 Ludvík Kohlíček, Trutnov⋌9  15
  • KN0006 Josef Pospíšil, Vrchlabí⋌9  15
  • KN0047 Michal Vyhnánek, Trutnov⋌9  15
  • KN0167 Jaroslav Čížek, Dubenec⋌6  15
  • KN0156 Jan Forbelský, Dolní Branná⋌6  15
  • KN0046 Petr Holubec, Trutnov⋌6  15
  • KN0099 Jiří Novotný, Trutnov⋌6  15
  • KN0144 Hana Pitrmucová, Dolní Branná⋌6  15
  • KN0141 Slávek Radoň, Dolní Branná⋌6  15
  • KN0123 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná⋌6  15
  • KN0168 Jitka Čížková, Dubenec⋌3  15
  • KN0135 Miroslav Forbelský, Dolní Branná⋌3  15
  • KN0071 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov⋌3  15
  • KN0082 Michal Jiránek, Trutnov⋌3  15
  • KN0088 Otakar Jón, Trutnov⋌3  15
  • KN0004 Pavel Kejzlar st., Úpice⋌3  15
  • KN0002 Pája Kročil, Úpice⋌3  15
  • KN0150 Libor Kubáněk, Dolní Branná⋌3  15

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 80. místo)

  • KN0039 Vojtěch Matras, Dvůr Králové n. L.⋌3  15
  • KN0102 Petr Novotný, Trutnov⋌3  15
  • KN0137 Václav Nyč, Dolní Branná⋌3  15
  • KN0001 Josef Smeták ml., Úpice⋌3  15
  • KN0003 Josef Smeták st., Úpice⋌3  15
  • KN0118 Vlasta Suková, Dolní Branná⋌3 15
  • KN0044 Markéta Kirschová, Nové Lesy⋌0 15
  • KN0157 Jaroslav Moravec, Dolní Branná⋌0 15
  • KN0153 Jiří Renner st., Dolní Branná⋌0 15
  • KN0090 Jaroslav Rufer, Trutnov⋌0 15
  • KN0070 Jaroslav Zajíček, Lipnice⋌0 15
  • KN0179 Kateřina Šrámková, Trutnov⋌3 14
  • KN0175 Renáta Dvořáková, Trutnov⋌0 14
  • KN0187 Zdeněk Korčák, Trutnov⋌0 14
  • KN0074 Kurt Püschel, Žacléř⋌1 13
  • KN0065 Milada Šrůtková, Dvůr Králové n. L.⋌6 12
  • KN0030 Pavel Tomeš, Nový Bydžov⋌6 12
  • KN0064 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové n. L.⋌3 12
  • KN0042 Břetislav Hradecký ml., Nové Lesy⋌3 12
  • KN0036 Petr Kiss, Dvůr Králové n. L.⋌3 12

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)

  • KN0162 Jitka Márynková, Dolní Branná⋌3 12
  • KN0138 Alfréd Sachr, Dolní Branná⋌3 12
  • KN0139 Jaroslava Sachrová, Dolní Branná⋌3 12
  • KN0117 Zdena Sůrová, Dolní Branná⋌3 12
  • KN0005 Miloslav Tohola, Havlovice⋌3 12
  • KN0028 Aneta Vydrová, Hořice⋌3 12
  • KN0146 Karel Fajman, Dolní Branná⋌0 12
  • KN0043 Břetislav Hradecký st., Žacléř⋌0 12
  • KN0084 Hana Jiránková, Trutnov⋌0 12
  • KN0086 Roman Kábrt, Trutnov⋌0 12
  • KN0085 Karel Kábrt, Trutnov⋌0 12
  • KN0087 Soňa Kábrtová, Trutnov⋌0 12
  • KN0148 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná⋌0 12
  • KN0149 Jiří Kubáněk, Dolní Branná⋌0 12
  • KN0152 Jára Kubáňková, Dolní Branná⋌0 12
  • KN0058 Ondřej Langpaul, Dvůr Králové n. L.⋌0 12
  • KN0131 Ladislav Nosek, Dolní Branná⋌0 12
  • KN0053 Josef Petrů, Trutnov⋌0 12
  • KN0124 Anna Radoňová, Dolní Branná⋌0 12
  • KN0127 Jindřich Šubrt, Dolní Branná⋌0 12

JAKO I. B TŘÍDA, sk. A (101. – 120. místo)

  • KN0142 Radek Tauchman, Dolní Branná⋌0 12
  • KN0038 Martin Srníček, Praha⋌-3 12
  • KN0029 Hana Vydrová, Hořice⋌-3 12
  • KN0020 Petr Svoboda, Jilemnice⋌-5 12
  • KN0190 Michal Dvořák, Mladé Buky⋌3  11
  • KN0174 Miloš Dvořák ml., Trutnov⋌3  11
  • KN0173 Miloš Dvořák st., Trutnov⋌0  11
  • KN0188 Jaroslava Korčáková, Trutnov⋌0  11
  • KN0199 Dušan Krét, Dvůr Králové n. L.⋌3 10
  • KN0200 Miroslav Mohet, Dvůr Králové n. L.⋌3 10
  • KN0198 Luboš Voňka, Dvůr Králové n. L.⋌3 10
  • KN0009 Milan Holásek, Podhůří⋌9     9
  • KN0106 Jiří Roza, Hořice⋌9     9
  • KN0171 Petr Matouš, Jilemnice⋌6     9
  • KN0034 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové n. L.⋌6     9
  • KN0073 Klaus Püschel, Trutnov⋌6     9
  • KN0114 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná⋌3     9
  • KN0164 Eva Hanušová, Dolní Branná⋌3     9
  • KN0151 Janek Kubáněk, Dolní Branná⋌3     9
  • KN0031 Jaroslav Macek, Dvůr Králové n. L.⋌3     9

JAKO I. B TŘÍDA, sk. B (121. – 140. místo)

  • KN0095 Roman Nývlt, Trutnov⋌3     9
  • KN0134 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná⋌3     9
  • KN0035 Ráca Srníček, Dvůr Králové n. L.⋌3     9
  • KN0111 Robert Sůra, Dolní Branná⋌3     9
  • KN0057 Zuzana Tučková, Dvůr Králové n. L.⋌3     9
  • KN0018 David Votoček, Vrchlabí⋌3     9
  • KN0072 Jaromír Jedlička, Trutnov⋌0     9
  • KN0007 Jiří Jelínek, Vrchlabí⋌0     9
  • KN0076 David Kamitz, Bodenmais⋌0     9
  • KN0143 Jan Mečíř, Dolní Branná⋌0     9
  • KN0121 Antonín Nedvědil, Dolní Branná⋌0     9
  • KN0136 Libuše Nyčová, Dolní Branná⋌0     9
  • KN0119 Miloslav Nykl, Dolní Branná⋌0     9
  • KN0145 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná⋌0  9
  • KN0113 Petr Sůra, Dolní Branná⋌0  9
  • KN0125 Eva Šimůnková, Dolní Branná⋌0  9
  • KN0032 Václav Vejdělek, Lánov⋌0  9
  • KN0122 Jiří Voráček, Dolní Branná⋌0  9
  • KN0037 Lukáš Zlatník, Dvůr Králové n. L.⋌0  9
  • KN0021 Lucie Čurdová, Vrchlabí⋌-3  9

OKRESNÍ PŘEBOR (141. – 160. místo)

  • KN0063 Jakub Tuček, Dvůr Králové n. L.⋌-3  9
  • KN0100 Jan Zirm, Vrchlabí⋌-3  9
  • KN0189 Jan Romančák, Trutnov⋌6  8
  • KN0177 Karel Kratochvíl, Trutnov⋌3  8
  • KN0195 Marek Kancok, Trutnov⋌0  8
  • KN0184 Milan Nesvadba, Dvůr Králové n. L.⋌0   7
  • KN0077 Erich Kamitz, Chvaleč⋌6  6
  • KN0104 Karel Havelka, Trutnov⋌3  6
  • KN0010 Evžen Holásek, Podhůří⋌3  6
  • KN0169 Lenka Hrbková, Dubenec⋌3  6
  • KN0140 Jiří Sachr, Dolní Branná⋌3  6
  • KN0130 Jaroslav Střížek, Dolní Branná⋌3  6
  • KN0110 Gert Böhnisch, Mladé Buky⋌0  6
  • KN0116 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná⋌0  6
  • KN0158 Petr Hajs, Dolní Branná⋌0  6
  • KN0067 Pavel Holý, Trutnov⋌0  6
  • KN0133 Renáta Hostínová, Dolní Branná⋌0  6
  • KN0163 Milena Pitrmanová, Dolní Branná⋌0  6
  • KN0048 Jiří Rejl, Dvůr Králové n. L.⋌0  6
  • KN0041 Andrea Šedivá, Dvůr Králové n. L.⋌0  6

OKRESNÍ SOUTĚŽ (161. – 190. místo)

  • KN0128 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná⋌0  6
  • KN0008 Pavel Zuzánek, Vrchlabí⋌0  6
  • KN0166 Věra Barancová, Svoboda n. Ú.⋌-3  6
  • KN0033 Martin Bíba, Dvůr Králové n. L.⋌-3  6
  • KN0022 Nikola Čurdová, Vrchlabí⋌-3  6
  • KN0105 Jaroslav Birke, Trutnov⋌0  5
  • KN0026 Radek Procházka, Staré Buky⋌0  4
  • KN0092 Tamara Gabrlová, Trutnov⋌3  3
  • KN0025 Pavel Korec st., Staré Buky⋌3  3
  • KN0103 Zdena Pivková, Trutnov⋌3  3
  • KN0013 Jules Adam, Vrchlabí⋌0  3
  • KN0147 Věra Kubáňková, Dolní Branná⋌0  3
  • KN0062 Ludmila Maturová, Libštát⋌0  3
  • KN0183 Michal Staněk, Kuks⋌0  3
  • KN0045 Ondřej Tobiáš, Trutnov⋌0  3
  • KN0081 Roman Jeřábek, Trutnov⋌-3  3
  • KN0186 Martin Korčák, Trutnov⋌6  2
  • KN0182 Milada Schovánková, Kuks⋌3  2
  • KN0192 Roman Teichmann, Trutnov⋌0  2
  • KN0194 Luboš Mašek, Lánov⋌3   1
  • KN0054 Zbyněk Prinz, Trutnov⋌3   1
  • KN0012 Pavlína Holásková, Podhůří⋌-2   1
  • KN0049 Andrea Holubcová, Trutnov⋌3  0
  • KN0069 Romana Krulišová, Trutnov⋌3  0
  • KN0083 Zdeněk Jiránek, Trutnov⋌0  0
  • KN0061 Lukáš Matura, Libštát⋌0  0
  • KN0015 Josef Dymáček, Vrchlabí⋌-3  0
  • KN0075 Milena Püschelová, Trutnov⋌9  -1
  • KN0185 Tomáš Kruliš, Trutnov⋌3  -1
  • KN0196 Lukáš Birka, Trutnov⋌-3  -1

LIGA AMATÉRŮ (191. – 201. místo)

  • KN0191 Tomáš Teichmann, Trutnov⋌-3  -1
  • KN0193 Aleš Kotek, Trutnov⋌0 -2
  • KN0068 Marie Holá, Trutnov⋌3 -3
  • KN0052 Filip Kraus, Dvůr Králové n. L.⋌3 -3
  • KN0014 Eva Adam, Vrchlabí⋌0 -3
  • KN0011 Kamila Holásková, Podhůří⋌0 -3
  • KN0078 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč⋌0 -3
  • KN0060 Zdeněk Matura, Libštát⋌0 -3
  • KN0201 Tomáš Vacek, Mladé Buky⋌-3 -3
  • KN0197 Pavel Hrubeš, Trutnov⋌-2 -4
  • KN0181 Tomáš Roman, Kuks⋌-3  -7

Vítězové dosavadních čtyř kol

1. kolo: Ondřej Renner
2. kolo: Petra Levitnerová
3. kolo: Martin Šimek
4. kolo: Jiří Renner ml.

Pořadí týmů

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)

  • 1. místo U tratě⋌18 75
  • 2. místo Sirotci⋌6 66
  • 3. místo Matut⋌21 54
  • 4. místo Pardálové⋌6 48
  • 5. místo Hořické vydry⋌3 48
  • 6. místo Abu Dhabi⋌18 45
  • 7. místo Botafogo⋌15 45
  • 8. místo Tajra⋌15 45
  • 9. místo Děda Pepa⋌9 45
  • 10. místo Paprika team⋌6 45

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)

  • 11. místo Břéťa tým⋌12 42
  • 12. místo Vodáci⋌12 44
  • 13. místo Pánská cyklojízda⋌15 42
  • 14. místo Paluba DK⋌6 42
  • 15. místo Justýnčiny děti⋌3 42
  • 16. místo Bytovkáři⋌6 39
  • 17. místo DNA Trutnov⋌6 39
  • 18. místo BMB⋌3 39
  • 19. místo Gorilí samice⋌0 39
  • 20. místo Dub3⋌12 36

MOL CUP (21. – 55. místo)

  • 21. místo Bukáci⋌6 36
  • 22. místo Chalupáři⋌6 36
  • 23. místo Křížovkáři⋌6 36
  • 24. místo Lišáci⋌6 36
  • 25. místo Nohejbalisté⋌6 36
  • 26. místo Piváci⋌6 36
  • 27. místo Pošťačky⋌6 36
  • 28. místo Příbuzní⋌6 36
  • 29. místo Sokolíci⋌6 36
  • 30. místo Sousedé⋌6 36
  • 31. místo Sůráci⋌6 36
  • 32. místo Údržbáři⋌6 36
  • 33. místo Děda tým⋌3 36
  • 34. místo Karoso-tým⋌0 36
  • 35. místo Létající jeleni⋌15 33
  • 36. místo Krakonošova dvanáctka⋌0 33
  • 37. místo Mladé Buky⋌3  31
  • 38. místo Cykloteam⋌9 30
  • 39. místo Horní Jelení⋌9 30
  • 40. místo Sachráci⋌9 30
  • 41. místo Sparťani⋌9 30
  • 42. místo Arbitři⋌6 29
  • 43. místo FC Amok⋌6 27
  • 44. místo Školačky⋌6 27
  • 45. místo Jirkys team⋌3 27
  • 46. místo Škubánci⋌0 27
  • 47. místo Nedělní kancelář⋌6 24
  • 48. místo Bukovští sokolíci⋌6 23
  • 49. místo SKSL Rotolud⋌6  16
  • 50. místo Borci⋌12  12
  • 51. místo Červenobílí⋌6  12
  • 52. místo Sparta⋌6      3
  • 53. místo Arya tým⋌0     0
  • 54. místo Olyon⋌-3     0
  • 55. místo Kuksovská smetánka⋌0   -2