Oblíbená tipovací soutěž čtenářů Krkonošského deníku za sebou má jednu velkou premiéru. Vůbec poprvé v její historii našli soutěžící na kuponu výhradně duely zahraničních evropských soutěží. Ani jeden zápas z regionu.

Může za to jak známo situace spojená s nákazou COVID-19 a tím pádem zastavené nejen fotbalové soutěže po celé republice. Regionální redakce Deníku se však rozhodly TIP ligu nepřerušovat a s ohledem na pokračující program v Evropě, zvolily systém s tipováním na vybrané šlágry hrané 17. – 18. října.

Pro účastníky TIP ligy tak byl uplynulý víkend něčím zcela netradičním a minimálně v dalších dvou týdnech se bude v podobném stylu pokračovat.

Nejlépe si s novinkou poradil Milan Nesvadba ze Dvora Králové nad Labem, jenž jako jediný z deseti utkání uhodl sedm výsledků.

A ještě zajímavost: Kdyby kdokoliv stejný tiket za stovku podal na pobočce sázkové kanceláře a trefil všech deset vybraných duelů, přišel by si na 1.401.150 korun! Považte sami v přehledu předzápasových kurzů.

Kupon 9. kola

Manchester City - Arsenal 1:0 (kurz na výhru domácích 1.52)
Everton - Liverpool 2:2 (kurz na remízu 4.20)
Tottenham - West Ham 3:3 (kurz na remízu 4.29)
Inter Milán - AC Milán 1:2 (kurz na výhru hostů 3.47)
Neapol - Atalanta Bergamo 4:1 (kurz na výhru domácích 2.32)
Augsburg - Lipsko 0:2 (kurz na výhru hostů 1.54)
Hoffenheim - Dortmund 0:1 (kurz na výhru hostů 1.76)
Getafe - FC Barcelona 1:0 (kurz na výhru domácích 5.01)
Lille - Lens 4:0 (kurz na výhru domácích 2.08)
Celtic Glasgow - Glasgow Rangers 0:2 (kurz na výhru hostů 2.25)

Celkový kurz 14.011,-
Za 20 korun výhra 280.230,-
Za 100 korun výhra 1.401.150,-

Pořadí soutěže jednotlivců

FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)

  • KN0017 David Bürger, Vrchlabí⋌4 79
  • KN0027 Josef Vydra, Hořice⋌7  77
  • KN0019 Pavel Kraus, Vrchlabí⋌4 76
  • KN0056 Jan Prokůpek, Dvůr Králové n. L.⋌4 76
  • KN0175 Renáta Dvořáková, Trutnov⋌10 75
  • KN0097 Marek Tůma, Mladé Buky⋌4 73
  • KN0085 Karel Kábrt, Trutnov⋌7 70
  • KN0086 Roman Kábrt, Trutnov⋌7 70
  • KN0087 Soňa Kábrtová, Trutnov⋌7 70
  • KN0151 Janek Kubáněk, Dolní Branná⋌7 70

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. – 20. místo)

  • KN0099 Jiří Novotný, Trutnov⋌7 70
  • KN0101 Miloš Jirsák, Horka u Staré Paka⋌4 70
  • KN0170 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L.⋌4 70
  • KN0160 Ondřej Renner, Dolní Branná⋌4 70
  • KN0155 Květa Rennerová, Dolní Branná⋌4 70
  • KN0129 Ladislav Šimek, Dolní Branná⋌4 70
  • KN0159 Daniel Renner, Dolní Branná⋌-2 70
  • KN0050 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové n. L.⋌-5 70
  • KN0053 Josef Petrů, Trutnov⋌4 68
  • KN0104 Karel Havelka, Trutnov⋌7 67

FORTUNA ČFL (21. – 40. místo)

  • KN0066 Petra Levitnerová, Dvůr Králové n. L.⋌7 67
  • KN0039 Vojtěch Matras, Dvůr Králové n. L.⋌7 67
  • KN0051 Martin Šimek, Dvůr Králové n. L.⋌7 67
  • KN0040 David Vitebský, Bílá Třemešná⋌7 67
  • KN0021 Lucie Čurdová, Vrchlabí⋌4 67
  • KN0123 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná⋌4 67
  • KN0042 Břetislav Hradecký ml., Nové Lesy⋌1 67
  • KN0016 Petr Čurda, Vrchlabí⋌-2 67
  • KN0184 Milan Nesvadba, Dvůr Králové n. L.⋌13 66
  • KN0173 Miloš Dvořák st., Trutnov⋌7 66
  • KN0022 Nikola Čurdová, Vrchlabí⋌7 64
  • KN0126 Libor Čvančara, Dolní Branná⋌7 64
  • KN0115 Josef Dreveniak, Dolní Branná⋌7 64
  • KN0153 Jiří Renner st., Dolní Branná⋌7 64
  • KN0089 Zdeněk Jón, Trutnov⋌4 64
  • KN0149 Jiří Kubáněk, Dolní Branná⋌1 64
  • KN0150 Libor Kubáněk, Dolní Branná⋌1 64
  • KN0154 Jiří Renner ml., Dolní Branná⋌-5 64
  • KN0055 Petr Dorotík, Trutnov⋌4 63
  • KN0031 Jaroslav Macek, Dvůr Králové n. L.⋌7 62

FORTUNA DIVIZE C (41. – 60. místo)

  • KN0037 Lukáš Zlatník, Dvůr Králové n. L.⋌10  61
  • KN0148 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná⋌7  61
  • KN0098 Milan Řehák, Malý Libotov⋌7  61
  • KN0080 Irena Balánová, Volanov⋌4  61
  • KN0132 Josef Hanuš, Dolní Branná⋌4  61
  • KN0046 Petr Holubec, Trutnov⋌4  61
  • KN0137 Václav Nyč, Dolní Branná⋌4  61
  • KN0119 Miloslav Nykl, Dolní Branná⋌4  61
  • KN0113 Petr Sůra, Dolní Branná⋌4  61
  • KN0005 Miloslav Tohola, Havlovice⋌4  61
  • KN0047 Michal Vyhnánek, Trutnov⋌4  61
  • KN0023 Miroslava Čurdová, Vrchlabí⋌1  61
  • KN0156 Jan Forbelský, Dolní Branná⋌1  61
  • KN0030 Pavel Tomeš, Nový Bydžov⋌1  61
  • KN0195 Marek Kancok, Trutnov⋌4 60
  • KN0108 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice⋌2 60
  • KN0165 Zdeněk Žáček, Úpice⋌-1 60
  • KN0024 Pavel Korec, Staré Buky⋌1  59
  • KN0061 Lukáš Matura, Libštát⋌10 58
  • KN0145 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná⋌10 58

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 80. místo)

  • KN0070 Jaroslav Zajíček, Lipnice⋌10 58
  • KN0084 Hana Jiránková, Trutnov⋌7 58
  • KN0077 Erich Kamitz, Chvaleč⋌7 58
  • KN0157 Jaroslav Moravec, Dolní Branná⋌7 58
  • KN0112 Milan Sůra, Dolní Branná⋌7 58
  • KN0120 Jan Doviczin, Dolní Branná⋌4 58
  • KN0009 Milan Holásek, Podhůří⋌4 58
  • KN0002 Pája Kročil, Úpice⋌4 58
  • KN0001 Josef Smeták ml., Úpice⋌4 58
  • KN0003 Josef Smeták st., Úpice⋌4 58
  • KN0100 Jan Zirm, Vrchlabí⋌4 58
  • KN0187 Zdeněk Korčák, Trutnov⋌0 56
  • KN0008 Pavel Zuzánek, Vrchlabí⋌10 55
  • KN0110 Gert Böhnisch, Mladé Buky⋌7 55
  • KN0064 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové n. L.⋌7 55
  • KN0136 Libuše Nyčová, Dolní Branná⋌7 55
  • KN0118 Vlasta Suková, Dolní Branná⋌7 55
  • KN0142 Radek Tauchman, Dolní Branná⋌7 55
  • KN0116 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná⋌4 55
  • KN0174 Miloš Dvořák ml., Trutnov⋌4 55

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)

  • KN0010 Evžen Holásek, Podhůří⋌4 55
  • KN0102 Petr Novotný, Trutnov⋌4 55
  • KN0125 Eva Šimůnková, Dolní Branná⋌4 55
  • KN0127 Jindřich Šubrt, Dolní Branná⋌4 55
  • KN0063 Jakub Tuček, Dvůr Králové n. L.⋌4 55
  • KN0122 Jiří Voráček, Dolní Branná⋌4 55
  • KN0135 Miroslav Forbelský, Dolní Branná⋌1 55
  • KN0071 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov⋌1 55
  • KN0152 Jára Kubáňková, Dolní Branná⋌1 55
  • KN0172 Eva Matoušová, Kunčice n. L.⋌1 55
  • KN0131 Ladislav Nosek, Dolní Branná⋌1 55
  • KN0144 Hana Pitrmucová, Dolní Branná⋌1 55
  • KN0141 Slávek Radoň, Dolní Branná⋌1 55
  • KN0105 Jaroslav Birke, Trutnov⋌7 54
  • KN0109 Marek Birke, Trutnov⋌7 54
  • KN0189 Jan Romančák, Trutnov⋌7 54
  • KN0199 Dušan Krét, Dvůr Králové n. L.⋌-2 53
  • KN0133 Renáta Hostínová, Dolní Branná⋌7 52
  • KN0060 Zdeněk Matura, Libštát⋌7 52
  • KN0167 Jaroslav Čížek, Dubenec⋌4 52

JAKO I. B TŘÍDA, sk. A (101. – 120. místo)

  • KN0164 Eva Hanušová, Dolní Branná⋌4 52
  • KN0036 Petr Kiss, Dvůr Králové n. L.⋌4 52
  • KN0147 Věra Kubáňková, Dolní Branná⋌4 52
  • KN0090 Jaroslav Rufer, Trutnov⋌4 52
  • KN0035 Ráca Srníček, Dvůr Králové n. L.⋌4 52
  • KN0146 Karel Fajman, Dolní Branná⋌1 52
  • KN0059 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové n. L.⋌1 52
  • KN0117 Zdena Sůrová, Dolní Branná⋌1 52
  • KN0088 Otakar Jón, Trutnov⋌-2 52
  • KN0188 Jaroslava Korčáková, Trutnov⋌0 50
  • KN0058 Ondřej Langpaul, Dvůr Králové n. L.⋌7 49
  • KN0106 Jiří Roza, Hořice⋌7 49
  • KN0168 Jitka Čížková, Dubenec⋌4 49
  • KN0158 Petr Hajs, Dolní Branná⋌4 49
  • KN0121 Antonín Nedvědil, Dolní Branná⋌4 49
  • KN0095 Roman Nývlt, Trutnov⋌4 49
  • KN0079 František Balán, Trutnov⋌1 49
  • KN0162 Jitka Márynková, Dolní Branná⋌1 49
  • KN0134 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná⋌1 49
  • KN0138 Alfréd Sachr, Dolní Branná⋌1 49

JAKO I. B TŘÍDA, sk. B (121. – 140. místo)

  • KN0028 Aneta Vydrová, Hořice⋌-2 49
  • KN0177 Karel Kratochvíl, Trutnov⋌-2 48
  • KN0190 Michal Dvořák, Mladé Buky⋌-2 47
  • KN0200 Miroslav Mohet, Dvůr Králové n. L.⋌-2 47
  • KN0198 Luboš Voňka, Dvůr Králové n. L.⋌-5 47
  • KN0163 Milena Pitrmanová, Dolní Branná⋌7 46
  • KN0130 Jaroslav Střížek, Dolní Branná⋌7 46
  • KN0057 Zuzana Tučková, Dvůr Králové n. L.⋌7 46
  • KN0096 Ludvík Kohlíček, Trutnov⋌4 46
  • KN0124 Anna Radoňová, Dolní Branná⋌4 46
  • KN0065 Milada Šrůtková, Dvůr Králové n. L.⋌4 46
  • KN0180 Martin Bednář, Žireč⋌1 46
  • KN0007 Jiří Jelínek, Vrchlabí⋌1 46
  • KN0143 Jan Mečíř, Dolní Branná⋌1 46
  • KN0038 Martin Srníček, Praha⋌1 46
  • KN0111 Robert Sůra, Dolní Branná⋌1 46
  • KN0045 Ondřej Tobiáš, Trutnov⋌1 46
  • KN0029 Hana Vydrová, Hořice⋌1 46
  • KN0072 Jaromír Jedlička, Trutnov⋌-2 46
  • KN0044 Markéta Kirschová, Nové Lesy⋌-2 46
  • KN0076 David Kamitz, Bodenmais⋌-5 46

OKRESNÍ PŘEBOR (141. – 170. místo)

  • KN0018 David Votoček, Vrchlabí⋌-5 46
  • KN0191 Tomáš Teichmann, Trutnov⋌1 45
  • KN0074 Kurt Püschel, Žacléř⋌7 44
  • KN0034 Vladimír Pavlis, Dvůr Králové n. L.⋌7 43
  • KN0032 Václav Vejdělek, Lánov⋌7 43
  • KN0169 Lenka Hrbková, Dubenec⋌4 43
  • KN0139 Jaroslava Sachrová, Dolní Branná⋌4 43
  • KN0114 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná⋌1 43
  • KN0171 Petr Matouš, Jilemnice⋌1 43
  • KN0062 Ludmila Maturová, Libštát⋌1 43
  • KN0128 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná⋌1 43
  • KN0020 Petr Svoboda, Jilemnice⋌0 43
  • KN0041 Andrea Šedivá, Dvůr Králové n. L.⋌-5 43
  • KN0179 Kateřina Šrámková, Trutnov⋌4 42
  • KN0178 Blažena Kratochvílová, Trutnov⋌1 42
  • KN0176 Lenka Hurtová, Trutnov⋌-2 42
  • KN0013 Jules Adam, Vrchlabí⋌4 40
  • KN0015 Josef Dymáček, Vrchlabí⋌4 40
  • KN0081 Roman Jeřábek, Trutnov⋌4 40
  • KN0204 Karel Kučera, Malé Svatoňovice⋌4 40
  • KN0006 Josef Pospíšil, Vrchlabí⋌1 40
  • KN0073 Klaus Püschel, Trutnov⋌1 40
  • KN0094 Jan Gabrle, Trutnov⋌-5 40
  • KN0054 Zbyněk Prinz, Trutnov⋌7 39
  • KN0181 Tomáš Roman, Kuks⋌4 39
  • KN0186 Martin Korčák, Trutnov⋌0 38
  • KN0202 Roman Ševčík, Dvůr Králové n. L.⋌10 37
  • KN0196 Lukáš Birka, Trutnov⋌7 37
  • KN0043 Břetislav Hradecký st., Žacléř⋌7 37

OKRESNÍ SOUTĚŽ (171. – 200. místo)

  • KN0049 Andrea Holubcová, Trutnov⋌4 37
  • KN0103 Zdena Pivková, Trutnov⋌1 37
  • KN0033 Martin Bíba, Dvůr Králové n. L.⋌-2 37
  • KN0161 Zbyněk Kuřil, Dolní Branná⋌-2 37
  • KN0205 Petr Stierand, Malé Svatoňovice⋌7 35
  • KN0093 Radka Křechová, Trutnov⋌4 35
  • KN0140 Jiří Sachr, Dolní Branná⋌7 34
  • KN0014 Eva Adam, Vrchlabí⋌4 34
  • KN0091 Jiří Gabrle, Trutnov⋌4 34
  • KN0004 Pavel Kejzlar st., Úpice⋌4 34
  • KN0067 Pavel Holý, Trutnov⋌1 34
  • KN0083 Zdeněk Jiránek, Trutnov⋌1 34
  • KN0082 Michal Jiránek, Trutnov⋌1 34
  • KN0025 Pavel Korec st., Staré Buky⋌1 34
  • KN0048 Jiří Rejl, Dvůr Králové n. L.⋌1 34
  • KN0052 Filip Kraus, Libotov⋌-2 34
  • KN0107 Václav Roza, Trutnov⋌-2 34
  • KN0185 Tomáš Kruliš, Trutnov⋌-2 33
  • KN0201 Tomáš Vacek, Mladé Buky⋌1  31
  • KN0069 Romana Krulišová, Trutnov⋌-2  31
  • KN0068 Marie Holá, Trutnov⋌7 29
  • KN0012 Pavlína Holásková, Podhůří⋌7 29
  • KN0197 Pavel Hrubeš, Trutnov⋌5 29
  • KN0166 Věra Barancová, Svoboda n. Ú.⋌4 28
  • KN0192 Roman Teichmann, Trutnov⋌4 27
  • KN0182 Milada Schovánková, Kuks⋌4 24
  • KN0011 Kamila Holásková, Podhůří⋌10 22
  • KN0078 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč⋌7 22
  • KN0193 Aleš Kotek, Trutnov⋌1 22
  • KN0203 Jaroslav Osowiecki, Žacléř⋌-2 22

LIGA AMATÉRŮ (201. – 206. místo)

  • KN0183 Michal Staněk, Kuks⋌2  21
  • KN0075 Milena Püschelová, Trutnov⋌1  21
  • KN0026 Radek Procházka, Staré Buky⋌0  9
  • KN0092 Tamara Gabrlová, Trutnov⋌-2  8
  • KN0206 Verča Čurdová, Vrchlabí⋌4  4
  • KN0194 Luboš Mašek, Lánov⋌0  4

JAK SE HRAJE JINDE V KRAJI

Hradecký deník (hráčů 136, týmů 29)

1. místo: Ladislav Hanuš (91 bodů)

Jičínský deník (hráčů 44, týmů 11)

1. místo: Aneta Vydrová (89 bodů)

Rychnovský deník (hráčů 53, týmů 12)

1. místo: Václav Vaněček (121 bodů)

Náchodský deník (hráčů 25, týmy 4)

1. místo: Jaroslav Kuchař (87 bodů)

Pořadí soutěže tříčlených týmů

LIGA MISTRŮ (1. - 10. místo)

  • 1. místo Karoso-tým 21 210
  • 2. místo U tratě 6 198
  • 3. místo Děda tým 21 196
  • 4. místo Gorilí samice 12 192
  • 5. místo Abu Dhabi -3 192
  • 6. místo Lišáci 9 189
  • 7. místo Justýnčiny děti 15 177
  • 8. místo Škubánci 12 177
  • 9. místo Paluba DK 9 177
  • 10. místo Sirotci 0 177

EVROPSKÁ LIGA (11. - 30 místo)

  • 11. místo Děda Pepa 12 174
  • 12. místo Hořické vydry 6 172
  • 13. místo Piváci 12 171
  • 14. místo Bytovkáři 12 171
  • 15. místo Pánská cyklojízda 0 171
  • 16. místo Arbitři 15 170
  • 17. místo Mladé Buky 15 170
  • 18. místo Botafogo 18 168
  • 19. místo Nohejbalisté 12 168
  • 20. místo Pošťačky 12 168
  • 21. místo Sousedé 12 168
  • 22. místo Létající jeleni 9 168
  • 23. místo Matut 6 168
  • 24. místo Pardálové 6 168
  • 25. místo Cykloteam 15 166
  • 26. místo Sokolíci 12 165
  • 27. místo Sůráci 12 165
  • 28. místo Bukáci 12 162
  • 29. místo Chalupáři 12 162
  • 30. místo Křížovkáři 12 162

MOL CUP (31. - 56. místo)

  • 31. místo Příbuzní 12 162
  • 32. místo Krakonošova dvanáctka 15 159
  • 33. místo Údržbáři 9 156
  • 34. místo Paprika team 7 155
  • 35. místo Arya tým 18 153
  • 36. místo DNA Trutnov 9 150
  • 37. místo BMB 6 150
  • 38. místo Školačky 12 147
  • 39. místo Sparťani -9 147
  • 40. místo Dub3 12 144
  • 41. místo FC Amok 0 144
  • 42. místo Horní Jelení 12 141
  • 43. místo Vodáci -3 136
  • 44. místo Borci 18 135
  • 45. místo Nedělní kancelář 9 132
  • 46. místo Břéťa tým 3 132
  • 47. místo Sachráci 12 126
  • 48. místo Červenobílí 9 126
  • 49. místo Jirkys team 9 126
  • 50. místo SKSL Rotolud 9 118
  • 51. místo Olyon 12 114
  • 52. místo Bukovští sokolíci 2 102
  • 53. místo Králící 9 97
  • 54. místo Sparta 6 94
  • 55. místo Kuksovská smetánka 10 84
  • 56. místo Tajra 6 77