1. Lukáš Pavlík (Trutnov B) 8
2. Michal Liška (Mladé Buky) 6
3. Antonín Forman (Bílá Třemešná) 5
Tomáš Knap (Žacléř) 5
5. David Nevařil (Janské Lázně) 4
6. Roman Čáp (Úpice) 3
Jan Štemberka (Rudník) 3
8. Radek Záruba (Mostek) 2
1. TJ Baník Žacléř 38
2. TJ FC Avon Rudník 37
3. FC Mladé Buky 36
4. FK Trutnov 35
SK Janské Lázně 35
6. Sokol Bílá Třemešná 34
7. SK Sparta Úpice 31
8. FK Mostek 28
dnes tipuje čerstvá posila mužstva Jan Bělina
1) Úpice – Mladé Buky (I. B) 1
2) Rudník – Trutnov B (I. B) 1
3) Žacléř – Stará Paka (I. B) 2
4) Janské Lázně – Sobotka (I. B) 1
5) Kopidlno – Mostek (I. B) 1
6) Libáň – Bílá Třemešná (I. B) 1
7) Vrchlabí – Černilov (I. A) 1
8) Slavia HK – D. Králové B (KP) 0
9) Turnov – Trutnov A (divize) 0
10) D. Králové A – Náchod (divize) 1
dnes tipuje hrající fyzioterapeut Lubo Naštický
1) Úpice – Mladé Buky (I. B) 1
2) Rudník – Trutnov B (I. B) 1
3) Žacléř – Stará Paka (I. B) 0
4) Janské Lázně – Sobotka (I. B) 1
5) Kopidlno – Mostek (I. B) 0
6) Libáň – Bílá Třemešná (I. B) 0
7) Vrchlabí – Černilov (I. A) 1
8) Slavia HK – D. Králové B (KP) 2
9) Turnov – Trutnov A (divize) 1
10) D. Králové A – Náchod (divize) 1
dnes tipuje levý bek týmu Petr Mihálka
1) Úpice – Mladé Buky (I. B) 0
2) Rudník – Trutnov B (I. B) 1
3) Žacléř – Stará Paka (I. B) 2
4) Janské Lázně – Sobotka (I. B) 2
5) Kopidlno – Mostek (I. B) 1
6) Libáň – Bílá Třemešná (I. B) 2
7) Vrchlabí – Černilov (I. A) 1
8) Slavia HK – D. Králové B (KP) 1
9) Turnov – Trutnov A (divize) 2
10) D. Králové A – Náchod (divize) 1
dnes tipuje zkušený obránce Tomáš Václavík
1) Úpice – Mladé Buky (I. B) 1
2) Rudník – Trutnov B (I. B) 1
3) Žacléř – Stará Paka (I. B) 2
4) Janské Lázně – Sobotka (I. B) 0
5) Kopidlno – Mostek (I. B) 1
6) Libáň – Bílá Třemešná (I. B) 2
7) Vrchlabí – Černilov (I. A) 0
8) Slavia HK – D. Králové B (KP) 1
9) Turnov – Trutnov A (divize) 1
10) D. Králové A – Náchod (divize) 1
dnes tipuje zkušený pomocník týmu Vladimír Jůzl
1) Úpice – Mladé Buky (I. B) 1
2) Rudník – Trutnov B (I. B) 1
3) Žacléř – Stará Paka (I. B) 0
4) Janské Lázně – Sobotka (I. B) 1
5) Kopidlno – Mostek (I. B) 1
6) Libáň – Bílá Třemešná (I. B) 1
7) Vrchlabí – Černilov (I. A) 1
8) Slavia HK – D. Králové B (KP) 2
9) Turnov – Trutnov A (divize) 0
10) D. Králové A – Náchod (divize) 1
dnes tipuje univerzál mužstva Stanislav Řehák
1) Úpice – Mladé Buky (I. B) 1
2) Rudník – Trutnov B (I. B) 1
3) Žacléř – Stará Paka (I. B) 0
4) Janské Lázně – Sobotka (I. B) 2
5) Kopidlno – Mostek (I. B) 1
6) Libáň – Bílá Třemešná (I. B) 0
7) Vrchlabí – Černilov (I. A) 1
8) Slavia HK – D. Králové B (KP) 2
9) Turnov – Trutnov A (divize) 0
10) D. Králové A – Náchod (divize) 1
dnes tipuje šikovný záložník Jaroslav Kubelka
1) Úpice – Madé Buky (I. B) 1
2) Rudník – Trutnov B (I. B) 1
3) Žacléř – Stará Paka (I. B) 2
4) Janské Lázně – Sobotka (I. B) 1
5) Kopidlno – Mostek (I. B) 1
6) Libáň – Bílá Třemešná (I. B) 2
7) Vrchlabí – Černilov (I. A) 1
8) Slavia HK – D. Králové B (KP) 1
9) Turnov – Trutnov A (divize) 1
10) D. Králové A – Náchod (divize) 1
dnes tipuje důrazný stoper Tomáš Brožek
1) Úpice – Mladé Buky (I. B) 1
2) Rudník – Trutnov B (I. B) 1
3) Žacléř – Stará Paka (I. B) 1
4) Janské Lázně – Sobotka (I. B) 0
5) Kopidlno – Mostek (I. B) 1
6) Libáň – Bílá Třemešná (I. B) 0
7) Vrchlabí – Černilov (I. A) 2
8) Slavia HK – D. Králové B (KP) 1
9) Turnov – Trutnov A (divize) 2
10) D. Králové A – Náchod (divize) 1