Ačkoliv dámy tvoří „jen“ čtvrtinu celkového počtu, ve výsledcích zatím pánům dávají na frak. Vždyť úvodní dějství ovládla Jaroslava Kamitzová z Chvalče a ve druhém kole dominovala ANETA VYDROVÁ (startovní číslo KN0064). Tradiční soutěžící z Hořic v Podkrkonoší jako jediná trefila devět z deseti výsledků, a jelikož správně opsala i bonusový kód, navýšila své aktuální konto o 19 bodů. Nyní zároveň s třiadvaceti vévodí celému pelotonu, když stejný počet má dalších pět hráčů.

Vítězové jednotlivých kol si mohou v redakci Krkonošského deníku vyzvedávat pivní odměny od Gambrinusu, celkový vítěz obdrží sud piva a pro desítku nejlepších je připraven slavnostní večer TIP ligy spojený s rautem. A co víc – vůbec nejlepší tipér z celého Královéhradeckého kraje vyhraje televizor.

Také v dalším kole se můžeme těšit na zajímavou porci zápasů. K devíti regionálním jsme pro tentokrát vybrali i sobotní šlágr FORTUNA:LIGY mezi pražskou Slavií a Viktorií Plzeň.

Na jaře se stala žhavou novinkou TIP ligy týmová soutěž. Ta si získala řadu příznivců. Zatímco v premiéře se do ní zapojilo pětadvacet trojic, na podzim jich evidujeme již 44!

Ve vedení je zatím trio pod názvem Fotbal Dvůr, hned za ním i díky příspěvku vedoucí ženy celkového pořadí Hořické Vydry.

Registrovaní hráči již mohou tipovat přes internet. Stačí jen navštívit stránku www.denik.cz/tipliga a vyplnit kupon.

VÝSLEDKY 2. KOLA
1. Olympia HK – Trutnov 1:1⋌0
2. Slatiňany – Dvůr Králové 3:2⋌1
3. Vrchlabí – Č. Kostelec 1:0⋌1
4. Úpice – Olympia HK B 3:3⋌0
5. Nový HK – Trutnov B 1:1⋌0
6. Staré Buky – Vrchlabí B 2:5⋌2
7. Volanov – Mladé Buky 4:1⋌1
8. Radvanice – Svoboda 4:2⋌1
9. Pilníkov – Bohuslavice 1:0⋌1
10. Kuks – Prosečné 2:4⋌2
Supertrefa: ⋌celkem padlo 41 branek

POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ PO 2. KOLE

FORTUNA:LIGA (1. – 10. místo)
KN0064 Aneta Vydrová, Hořice 19 23
KN0083 Ladislav Köszegi, Trutnov 16 23
KN0016 Jaroslav Macek, Dvůr Králové 16 23
KN0134 Vladimír Nožička, Dolní Branná 13 23
KN0136 Libuše Nyčová, Dolní Branná 10 23
KN0035 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 7 23
KN0034 Eliška Matoušová, Kunčice n. L. 16 20
KN0126 Libor Čvančara, Dolní Branná 13 20
KN0163 Petr Svoboda, Jilemnice 13 20
KN0017 Jiří Pelák, Dvůr Králové 10 20

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (11. – 20.)
KN0104 Zdena Pivková, Trutnov 7 20
KN0046 Jaroslav Čížek, Dubenec 13 17
KN0044 Lenka Hrbková, Pardubice 13 17
KN0004 Petr Kiss, Dvůr Králové 13 17
KN0022 Ludmila Maturová, Libštát 13 17
KN0131 Ladislav Nosek, Dolní Branná 13 17
KN0042 František Balán ml., Trutnov 10 17
KN0085 Gert Böhnisch, Mladé Buky 10 17
KN0059 Roman Kábrt, Trutnov 10 17
KN0058 Karel Kábrt, Trutnov 10 17

FORTUNA ČFL (21. – 40. místo)
KN0036 Erich Kamitz, Chvaleč 10 17
KN0009 Petra Levitnerová, Dvůr Králové 10 17
KN0032 Petr Matouš, Jilemnice 10 17
KN0065 Hana Vydrová, Hořice 10 17
KN0070 Pája Kročil, Úpice 7 17
KN0142 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 7 17
KN0148 Vlastimil Pitrmuc, Dolní Branná 7 17
KN0071 Josef Smeták st., Úpice 7 17
KN0097 Tomáš Vrbecký, Trutnov 7 17
KN0096 Jaroslav Vrbecký, Trutnov 7 17
KN0123 Kateřina Špidlenová, Dolní Branná 13 14
KN0026 Eva Adam, Semily 10 14
KN0084 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 10 14
KN0067 Miloš Dvořák ml., Trutnov 10 14
KN0066 Miloš Dvořák st., Trutnov 10 14
KN0013 Zdeněk Jón, Trutnov 10 14
KN0049 Romana Krulišová, Trutnov 10 14
KN0153 Libor Kubáněk, Dolní Branná 10 14
KN0033 Jaroslav Matouš, Kunčice n. L. 10 14
KN0121 Antonín Nedvědil, Dolní Branná 10 14

FORTUNA DIVIZE C (41. – 60. místo)
KN0118 Vlasta Suková, Dolní Branná 10 14
KN0143 Martina Tauchmanová, Dolní Branná 10 14
KN0001 Josef Vydra, Hořice 10 14
KN0120 Jan Doviczyn, Dolní Branná 7 14
KN0115 Josef Dreveniak, Dolní Branná 7 14
KN0114 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 7 14
KN0048 Marie Holá, Trutnov 7 14
KN0047 Pavel Holý, Trutnov 7 14
KN0091 Josef Pich, Trutnov 7 14
KN0147 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 7 14
KN0111 Robert Sůra, Dolní Branná 7 14
KN0145 Radek Tauchman, Dolní Branná 7 14
KN0015 Pavel Tomeš, Nový Bydžov 7 14
KN0093 Jaroslav Birke, Trutnov 4 14
KN0055 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 4 14
KN0040 Karel Kratochvíl, Trutnov 4 14
KN0175 Jaroslava Korčáková, Trutnov 13 13
KN0031 Jan Gabrle, Trutnov 5 12
KN0095 Věra Barancová, Svoboda n. Ú. 10 11
KN0037 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 10 11

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 80.)
KN0105 Jaroslav Hůlek, Trutnov 10 11
KN0010 Zdeněk Jiránek, Trutnov 10 11
KN0053 Michal Jiránek, Trutnov 10 11
KN0155 Jára Kubáňková, Dolní Branná 10 11
KN0152 Věra Kubáňková, Dolní Branná 10 11
KN0099 Luboš Mašek, Lánov 10 11
KN0090 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 10 11
KN0087 Petr Novotný, Trutnov 10 11
KN0144 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 10 11
KN0113 Petr Sůra, Dolní Branná 10 11
KN0086 Vladislav Škoda, Trutnov 10 11
KN0089 Tomáš Teichmann, Trutnov 10 11
KN0045 Jitka Čížková, Dubenec 7 11
KN0116 Zdena Dreveniaková, Dolní Branná 7 11
KN0005 Renata Dvořáková, Trutnov 7 11
KN0149 Karel Fajman, Dolní Branná 7 11
KN0052 Václav Herout, Trutnov 7 11
KN0050 Leoš Herout, Trutnov 7 11
KN0157 Milan Holásek, Vrchlabí 7 11
KN0075 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové 7 11

AM GNOL I. A TŘÍDA (81. – 100. místo)
KN0076 Miloš Jirsák, Vrchlabí 7 11
KN0101 Pavel Kotyk, Žacléř 7 11
KN0098 Tomáš Kruliš, Trutnov 7 11
KN0150 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 7 11
KN0119 Miloslav Nykl, Dolní Branná 7 11
KN0030 Roman Nývlt, Trutnov 7 11
KN0020 Jiří Potměšil, Dvůr Králové 7 11
KN0106 Jan Romančák, Poříčí u Trutnova 7 11
KN0082 Václav Roza, Trutnov 7 11
KN0077 Milan Řehák, Libotov 7 11
KN0078 Víťa Schafránek, Radvanice 7 11
KN0072 Josef Smeták ml., Úpice 7 11
KN0018 Jaroslav Strnad, Dvůr Králové 7 11
KN0073 Miloslav Tohola, Havlovice 7 11
KN0080 Jan Zirm, Vrchlabí 7 11
KN0025 Jules Adam, Semily 4 11
KN0003 Petr Čurda, Vrchlabí 4 11
KN0132 Josef Hanuš, Dolní Branná 4 11
KN0061 Alena Jedličková, Dvůr Králové 4 11
KN0060 Soňa Kábrtová, Trutnov 4 11

JAKO I. B TŘÍDA (101. – 120. místo)
KN0063 Karel Korunka, Dvůr Králové 4 11
KN0112 Milan Sůra, Dolní Branná 4 11
KN0117 Zdena Sůrová, Dolní Branná 4 11
KN0129 Ladislav Šimek, Dolní Branná 4 11
KN0125 Eva Šimůnková, Dolní Branná 4 11
KN0128 Vlasta Šubrtová, Dolní Branná 4 11
KN0122 Jiří Voráček, Dolní Branná 4 11
KN0107 Jaroslav Zajíček, Lipnice 4 11
KN0011 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 4 11
KN0029 Michal Dvořák, Trutnov 1 11
KN0172 Tomáš Houška, Jičín 10 10
KN0176 Martin Korčák, Trutnov 10 10
KN0177 Zdeněk Korčák, Trutnov 10 10
KN0169 Ráca Srníček, Dvůr Králové 10 10
KN0110 Martin Bednář, Dvůr Králové 5 9
KN0023 Zdeněk Matura, Libštát 10 8
KN0160 Martin Peška, Vrchlabí 10 8
KN0021 Lukáš Matura, Libštát 7 8
KN0088 Jiří Novotný, Trutnov 7 8
KN0137 Václav Nyč, Dolní Branná 7 8

OKRESNÍ PŘEBOR (121. – 140. místo)
KN0079 Marta Suchá, Radvanice 7 8
KN0074 Zdeněk Žáček, Úpice 7 8
KN0141 Jitka Márynková, Dolní Branná 4 8
KN0135 Jaroslav Nyč, Dolní Branná 4 8
KN0130 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 4 8
KN0109 Martin Šimek, Dvůr Králové 4 8
KN0006 David Votoček, Vrchlabí 4 8
KN0062 Jan Jedlička, Dvůr Králové 1 8
KN0081 Jiří Roza, Hořice 1 8
KN0139 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 1 8
KN0069 Pavel Kejzlar st., Úpice -2 8
KN0165 Martin Bíba, Dvůr Králové 7 7
KN0171 Karel Kučera, Malé Svatoňovice 7 7
KN0170 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 7 7
KN0024 Josef Dymáček, Vrchlabí -1 6
KN0151 Ladislav Kubáněk, Dolní Branná 10 5
KN0162 Jiří Jelínek, Vrchlabí 7 5
KN0154 Janek Kubáněk, Dolní Branná 7 5
KN0056 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 7 5
KN0156 Pavel Zuzánek, Vrchlabí 7 5

OS III. TŘÍDY (141. – 155. místo)
KN0159 Evžen Holásek, Vrchlabí 4 5
KN0133 Renáta Hostínová, Dolní Branná 4 5
KN0012 Otakar Jón, Trutnov 4 5
KN0039 Blažena Kratochvílová, Trutnov 4 5
KN0092 Eva Pichová, Trutnov 4 5
KN0124 Anna Pilgrová, Dolní Branná 4 5
KN0127 Jindřich Šubrt, Dolní Branná 4 5
KN0041 Irena Balánová, Trutnov 1 5
KN0102 Jaromír Jedlička, Trutnov 1 5
KN0068 Jaroslav Osowiecki, Žacléř 1 5
KN0100 Štěpánka Krausová, Dvůr Králové -2 5
KN0173 Petr Bureš, Trutnov 4 4
KN0168 Jiří Rejl, Dvůr Králové 4 4
KN0166 Martin Tarant, Bílá Třemešná 4 4
KN0008 Lenka Hurtová, Trutnov 0 4

OS IV. TŘÍDY (156. – 170. místo)
KN0103 Karel Havelka, Trutnov 7 2
KN0054 Hana Jiránková, Trutnov 4 2
KN0014 Jaroslav Rufer, Trutnov 4 2
KN0043 František Balán st., Trutnov 1 2
KN0094 Marek Birke, Trutnov 1 2
KN0051 Michal Herout, Trutnov 1 2
KN0158 Pavlína Holásková, Vrchlabí 1 2
KN0138 Alfréd Sacher, Dolní Branná 1 2
KN0146 Jan Mečíř, Dolní Branná -2 2
KN0019 Jiří Schreiber, Dvůr Králové -2 2
KN0038 Kateřina Šrámková, Trutnov -2 2
KN0178 Daniel Gabrle, Trutnov 1 1
KN0167 Břetislav Hradecký, Nové Lesy 1 1
KN0174 Víťa Machalík, Trutnov 1 1
KN0108 Kurt Püschel, Žacléř 0 1

LIGA AMATÉRŮ (171. – 175. místo)
KN0161 David Bürger, Vrchlabí -1 0
KN0028 Milena Püschelová, Trutnov 4 -1
KN0140 Jiří Sacher, Dolní Branná 1 -1
KN0027 Klaus Püschel, Trutnov -2 -1
KN0164 Vítězslav Tobolka, Horní Branná -2 -4

NA ČELE TÝMOVÉ SOUTĚŽE JE FOTBAL DVŮR
LIGA MISTRŮ (1. – 5. místo)
1. Fotbal Dvůr (Pavel Tomeš, Jaroslav Macek, Jiří Pelák)⋌33 57
2. Hořické Vydry (Josef Vydra, Aneta Vydrová, Hana Vydrová)⋌39 54
3. Matut (Petr Matouš, Jaroslav Matouš, Eliška Matoušová)⋌36 51
4. Krakonoš (Jaroslava Kamitzová, Erich Kamitz, Vlastimil Hlušička ml.)⋌27 51
5. 3R (Lenka Hrbková, Jitka Čížková, Jaroslav Čížek)⋌33 45

EVROPSKÁ LIGA (6. – 20. místo)
6. Karoso-tým (Karel Kábrt, Roman Kábrt, Soňa Kábrtová)⋌24 45
7. Děda Pepa (Pája Kročil, Josef Smeták st., Josef Smeták ml.)⋌21 45
8. Sparta (Pavel Holý, Marie Holá, Romana Krulišová)⋌24 42
9. Sokolíci (Hana Pitrmucová, Vlastimil Pitrmuc, Karel Fajman)⋌21 42
10. Děda tým (Renata Dvořáková, Miloš Dvořák st., Miloš Dvořák ml.)⋌27 39
11. Bukáci (Miroslav Dreveniak, Josef Dreveniak, Zdena Dreveniaková)⋌21 39
12. Bytovkáři (Jaroslav Nyč, Libuše Nyčová, Václav Nyč)⋌21 39
13. Chalupáři (Jan Doviczyn, Antonín Nedvědil, Jiří Voráček)⋌21 39
14. Křížovkáři (Josef Hanuš, Renáta Hostínová, Vladimír Nožička)⋌21 39
15. Školačky (Jitka Márynková, Milena Pitrmanová, M. Tauchmanová)⋌21 39
16. Botafoto (Petra Levitnerová, Vlastimil Hlušička st., Milada Šrůtková)⋌21 36
17. Piváci (Ladislav Šimek, Jaroslav Střížek, Ladislav Nosek)⋌21 36
18. Příbuzní (Libor Čvančara, Jindřich Šubrt, Vlasta Šubrtová)⋌21 36
19. Sousedé (Zdena Sůrová, Vlasta Suková, Miloslav Nykl)⋌21 36
20. Sůráci (Robert Sůra, Milan Sůra, Petr Sůra)⋌21 36

MOL CUP (21. – 44. místo)
21. Vodáci (Michal Dvořák, Roman Nývlt, Jan Gabrle)⋌13 34
22. FC Amok (Jaroslava Korčáková, Martin Korčák, Zdeněk Korčák)⋌33 33
23. Arya tým (Lukáš Matura, Ludmila Maturová, Zdeněk Matura)⋌30 33
24. Tornádo (Josef Dymáček, Jules Adam, Eva Adam)⋌13 31
25. Lišáci (Libor Kubáněk, Janek Kubáněk, Jára Kubáňková)⋌27 30
26. Pošťačky (Kateřina Špidlenová, Anna Pilgrová, Eva Šimůnková)⋌21 30
27. Chataři 210 (Alena Jedličková, Jan Jedlička, Karel Korunka)⋌9 30
28. Kousci Laušmanovi (Tomáš Zkusil, Martin Šimek, Martin Bednář)⋌13 28
29. Škubánci (Jiří Kubáněk, Ladislav Kubáněk, Věra Kubáňková)⋌27 27
30. Údržbáři (Vlastimil Pitrman, Radek Tauchman, Jan Mečíř)⋌15 27
31. Jirkys team (Zdeněk Jiránek, Michal Jiránek, Hana Jiránková)⋌24 24
32. Herouti (Leoš Herout, Michal Herout, Václav Herout)⋌15 24
33. DNA Trutnov (Irena Balánová, František Balán ml., František Balán)⋌12 24
34. SBS – Trunečkovi (Jaroslav Strnad, Jiří Schreiber, Jiří Potměšil)⋌12 24
35. Umpa Lumpa! (Petr Kiss, Martin Tarant, Břetislav Hradecký)⋌18 22
36. Podharťský sběr (Martin Bíba, Jiří Rejl, Ráda Srníček)⋌21 21
37. Pardálové (Otakar Jón, Zdeněk Jón, Jaroslav Rufer)⋌18 21
38. Břéťa tým (Kateřina Šrámková, Blaž. Kratochvílová, Karel Kratochvíl)⋌6 21
39. Králíci (Jaroslav Osowiecki, Petr Stierand, Karel Kučera)⋌15 19
40. Borci (Milan Holásek, Pavlína Holásková, Evžen Holásek)⋌12 18
41. Abu Dhabi (Petr Čurda, David Votoček, Vítězslav Tobolka)⋌6 15
42. Horní Jelení (Martin Peška, David Bürger, Jiří Jelínek)⋌16 13
43. Sachráci (Alfréd Sacher, Jaroslava Sacherová, Jiří Sacher)⋌3  9
44. Santa tým (Lenka Hurtová, Klaus Püschel, Milena Püschelová)⋌2  2