Mladé Buky – Kuks 3:0 (1:0)

Lídr tabulky to proti nováčkovi soutěže neměl jednoduché. Houževnatí hosté favoritovi dlouho vzdorovali, ve druhém poločase ale odešli fyzicky a po trefě Tomáše Vacka bylo o vítězi utkání rozhodnuto.

Fakta – branky: 38. Kancok, 60. Vacek, 79. Štěpánek. Rozhodčí: Smola. ŽK: 1:0. Diváci: 80.

Staré Buky – Janské Lázně 3:0 (0:0)

Ani na trutnovské umělce se překvapení nekonalo. Hosté drželi bezbrankový stav 51 minut, pak ale dvěma slepenými góly duel rozhodli David Pálinkáš s Matějem Brutovským, jenž proměnil penaltu.

Fakta – branky: 51. Pálinkáš, 53. Brutovský z pen., 69. Záplata. Rozhodčí: Žerovnický. Hráno bez karet. Diváci: 100.

Žacléř – Vrchlabí B 0:2 (0:2)

Vrchlabská rezerva by na jaře ráda potrápila vedoucí duo a své ambice potvrdila i na horké půdě Žacléře.

Fakta – branky: 7. J. Zajíc z pen., 28. Fink. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:0. Diváci: 80.

Vítězná – Bohuslavice 4:0 (2:0)

Domácí o svém vítězství rozhodli v nástupu do utkání. Ve druhé půli jejich výhru pojistil dvěma trefami ostrostřelec Víťa Robek.

Fakta – branky: 8. Kňourek, 19. Tichovský, 60. a 80. V. Robek. Rozhodčí: Šolc. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (75. Andrle). Diváci: 70.

Strážné – Mostek 1:2 (0:1)

Vyrovnaný zápas tabulkových sousedů rozhodl v 66. minutě šikovný mostecký dorostenec Ondra Kubín.

Fakta – branky: 52. Stejskal – 28. Lashchuk, 66. Kubín. Rozhodčí: P. Prokop. ŽK: 2:3. Diváci: 50.

Rtyně – Podhůří 3:1 (1:0)

Jasná záležitost domácí Rtyně, které gólově vyšly starty obou poločasů.

Fakta – branky: 8. Prouza, 48. Jaroš, 51. Jiránek – 64. Hladík. Rozhodčí: F. Pilný. ŽK: 1:0. Diváci: 80.

Bílá Třemešná – Poříčí 3:1 (0:0)

Na Dubině se hrál bojovný duel. V prvním poločase domácí tým výrazně podržel brankář Jakub Jákl, po pauze a trefě aktivního Machalíka se pak jeho spoluhráčům podařil bleskový obrat.

Fakta – branky: 57. Murdych, 58. M. Jákl, 73. B. Hradecký – 51. Machalík. Rozhodčí: Střížka. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (70. Janas). Diváci: 70.