POŘADÍ 10. KOLA

1. Míra Dobřichovský (Bílá Třemešná)6

Svatopluk Robek ml. (Mostek)6

3. Tomáš Skála (Žacléř)5

Pavel Kejzlar (Úpice)5

David Řehůřek (Trutnov B)5

Václav Patsch (Mladé Buky)5

7. Miloš Dvořák ml. (Janské Lázně)3

8. Tomáš Jebavý (Rudník)2

AKTUÁLNÍ POŘADÍ

1. TJ Baník Žacléř48

2. Sokol Bílá Třemešná45

3. TJ FC Avon Rudník44

FK Trutnov44

5. SK Janské Lázně43

FC Mladé Buky43

7. SK Sparta Úpice40

8. FK Mostek39

SK Janské Lázně

Dnes tipuje talentovaný obránce Martin Pelcl

1) Janské Lázně Mostek (I. B)1

2) Rudník Mladé Buky (I. B)2

3) B. Třemešná Stará Paka (I. B)1

4) Žacléř Sobotka (I. B)2

5) Jičín B Trutnov B (I. B)1

6) Kopidlno Úpice (I. B)2

7) Vrchlabí Jaroměř (1. A třída)1

8) Č. Skalice D. Králové B (KP)2

9) D. Králové A Ústí n. O. (divize)0

10) Převýšov Trutnov A (divize)1

FK Trutnov B

Dnes tipuje útočník mužstva Jan Vomočil

1) Janské Lázně Mostek (I. B)1

2) Rudník Mladé Buky (I. B)2

3) B. Třemešná Stará Paka (I. B)0

4) Žacléř Sobotka (I. B)1

5) Jičín B Trutnov B (I. B)0

6) Kopidlno Úpice (I. B)2

7) Vrchlabí Jaroměř (1. A třída)2

8) Č. Skalice D. Králové B (KP)2

9) D. Králové A Ústí n. O. (divize)0

10) Převýšov Trutnov A (divize)1

FK Mostek

Dnes tipuje mladý brankář týmu David Jiran

1) Janské Lázně Mostek (I. B)0

2) Rudník Mladé Buky (I. B)2

3) B. Třemešná Stará Paka (I. B)1

4) Žacléř Sobotka (I. B)0

5) Jičín B Trutnov B (I. B)1

6) Kopidlno Úpice (I. B)2

7) Vrchlabí Jaroměř (1. A třída)1

8) Č. Skalice D. Králové B (KP)0

9) D. Králové A Ústí n. O. (divize)1

10) Převýšov Trutnov A (divize)1

SK Sparta Úpice

Dnes tipuje zkušený bek týmu Jaroslav Kulhánek

1) Janské Lázně Mostek (I. B)1

2) Rudník Mladé Buky (I. B)2

3) B. Třemešná Stará Paka (I. B)0

4) Žacléř Sobotka (I. B)2

5) Jičín B Trutnov B (I. B)1

6) Kopidlno Úpice (I. B)2

7) Vrchlabí Jaroměř (1. A třída)1

8) Č. Skalice D. Králové B (KP)2

9) D. Králové A Ústí n. O. (divize)2

10) Převýšov Trutnov A (divize)1

FC Mladé Buky

Dnes tipuje exdivizní obránce Lukáš Doležal

1) Janské Lázně Mostek (I. B)1

2) Rudník Mladé Buky (I. B)2

3) B. Třemešná Stará Paka (I. B)1

4) Žacléř Sobotka (I. B)0

5) Jičín B Trutnov B (I. B)1

6) Kopidlno Úpice (I. B)0

7) Vrchlabí Jaroměř (1. A třída)1

8) Č. Skalice D. Králové B (KP)0

9) D. Králové A Ústí n. O. (divize)1

10) Převýšov Trutnov A (divize)1

Sokol B. Třemešná

Dnes tipuje univerzál mužstva Jan Čuboň

1) Janské Lázně Mostek (I. B)1

2) Rudník Mladé Buky (I. B)0

3) B. Třemešná Stará Paka (I. B)1

4) Žacléř Sobotka (I. B)1

5) Jičín B Trutnov B (I. B)1

6) Kopidlno Úpice (I. B)1

7) Vrchlabí Jaroměř (1. A třída)1

8) Č. Skalice D. Králové B (KP)2

9) D. Králové A Ústí n. O. (divize)1

10) Převýšov Trutnov A (divize)1

TJ FC Avon Rudník

Dnes tipuje zkušený kanonýr týmu Jan Gregor

1) Janské Lázně Mostek (I. B)1

2) Rudník Mladé Buky (I. B)1

3) B. Třemešná Stará Paka (I. B)1

4) Žacléř Sobotka (I. B)1

5) Jičín B Trutnov B (I. B)1

6) Kopidlno Úpice (I. B)2

7) Vrchlabí Jaroměř (1. A třída)1

8) Č. Skalice D. Králové B (KP)0

9) D. Králové A Ústí n. O. (divize)1

10) Převýšov Trutnov A (divize)0

TJ Baník Žacléř

Dnes tipuje opora zadních řad Baníku Jan Baše

1) Janské Lázně Mostek (I. B)1

2) Rudník Mladé Buky (I. B)2

3) B. Třemešná Stará Paka (I. B)0

4) Žacléř Sobotka (I. B)1

5) Jičín B Trutnov B (I. B)1

6) Kopidlno Úpice (I. B)2

7) Vrchlabí Jaroměř (1. A třída)1

8) Č. Skalice D. Králové B (KP)2

9) D. Králové A Ústí n. O. (divize)1

10) Převýšov Trutnov A (divize)1